7 نمودار نشان می دهد که چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار جهانی فعالیت های اقتصادی

در اعتراض طراحی شده به موقف اجتماعی-فاصله, 1,000 pop-up نشانه های چیده شده بودند روی چمن از ساختمان کاپیتول ای

توسط ELEMENTORSITE در 5 اردیبهشت 1399

در اعتراض طراحی شده به موقف اجتماعی-فاصله, 1,000 pop-up نشانه های چیده شده بودند روی چمن از ساختمان کاپیتول ایالات متحده نشان دادن چهره پرستاران خط مقدم بهداشت و درمان کارگران شفاعت برای کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در تاریخ 17 آوریل سال 2020 در واشنگتن, DC.

پل Morigi | گتی ایماژ

پس از در حال ظهور در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته coronavirus بیماری گسترش یافته است به 185 کشور و منطقه — آلوده کردن بیش از 2.7 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 190,000 در سطح جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس مقامات در سراسر جهان اجرا اقدامات لازم برای قفل کردن کشور و شهرستانها به درجات مختلف. که شامل بسته شدن مرزهای بستن مدارس و محل های کار و محدود کردن اجتماعات بزرگ.

کسانی که محدودیت های که صندوق بین المللی پول به نام "بزرگ مستند" به ارمغان آورد جهانی فعالیت های اقتصادی به توقف صدمه زدن به کسب و کار و ایجاد مردم به از دست دادن شغل خود.

"این واقعا یک بحران جهانی که هیچ کشوری در امان," گیتا Gopinath صندوق بین المللی پول رئیس اکونومیست نوشت: در یک پست وبلاگ در اوایل این ماه.

در اینجا هفت نمودار نشان می دهد که چگونه با این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار اقتصاد جهانی است.

افزایش بیکاری

بسیاری از اقتصاددانان هشدار داده اند که مستند اقدامات در سراسر جهان خواهد شد سرعت بخشیدن به از دست دادن شغل — که در حال حاضر در بیکاری اعداد در چند اقتصاد.

خدمات صنعت ضربه سخت

خدمات و صنعت است که منبع اصلی رشد و اشتغال برای بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده و چین — دو تا از بزرگترین اقتصادها و بازارهای مصرف است.

اما هر دو کشور گزارش های تیز کاهش در خرده فروشی به عنوان مستند اقدامات در طول همه گیر بسیاری از فروشگاه ها به بسته نگه داشته و مصرف کنندگان در خانه. افزایش فروش آنلاین گزارش شده توسط برخی از خرده فروشان مانند آمازون موفق به ساقه به طور کلی قرار می گیرند.

اقتصاددانان هشدار داده اند که مصرف کنندگان ممکن است از سر گذراندن حتی پس از مستند اقدامات برداشته می شوند. که آشکار در "آهسته بهبود" در خرده فروشی در چین حتی پس از این کشور اجازه تدریجی بازگشایی کسب و کار گفت: تحلیلگران از اقتصاد آکسفورد.

"آهسته بهبود در هزینه های خانوار زیربنای نظر ما که در سراسر جهان مصرف کنندگان بعید است به عجله به مغازه ها به عنوان به زودی به عنوان محدودیت ها برداشته" آنها نوشت: در گزارش.

گسترده تر ضربه به صنعت خدمات مشاهده شده در سطح جهان با کسب و کار در حمل و نقل, املاک و مستغلات, و سفر و گردشگری بخش تجربه برخی از بزرگترین کاهش در فعالیت تا کنون با توجه به IHS Markit.

رکود در فعالیت های تولیدی

تولید کنندگان در حال حاضر وزن ایالات متحده-چین در دو سال گذشته بار دیگر تحت فشار به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان.

این Covid-19 pandemic اولین ضربه تولید کنندگان خارج از چین است که تکیه بر کارخانجات آسیایی, غول اقتصادی برای مواد و قطعات — همچنین به عنوان شناخته شده "متوسط محصولات" — را به محصولات خود را. اما کارخانه های چینی به حالت تعلیق عملیات برای طولانی تر از انتظار می رود که مقامات مشغول به کار حاوی ویروس است.

به عنوان بیشتر کشورها تحمیل مستند اقدامات تعداد بیشتری از شرکت های تولیدی ضربه شد. برخی مجبور شدند به طور موقت تعطیل, در حالی که کسانی که باقی می ماند باز مواجه محدودیت در گرفتن خود را عرضه متوسط محصولات و مواد.

در بالا از آن کاهش تقاضا برای کالا تشدید چالش های است که تولید کنندگان صورت می شود. به عنوان یک نتیجه کارخانه ها در سراسر ایالات متحده به اروپا و آسیا گزارش داده اند که کاهش در خروجی بیش از ماه گذشته است.

یکی دیگر از بد سال برای تجارت

تجارت جهانی بود که در حال حاضر کاهش در سال 2019 است و انتظار می رود وزن بیشتر این سال است.

اقتصاد جهانی کوچک در سال 2020

Coronavirus همه گیر را با ضربه زدن به فعالیت های اقتصادی باعث شده است تا بسیاری از موسسات به بریده بریده خود پیش بینی برای اقتصاد جهانی است.

صندوق بین المللی پول که ارزیابی از اقتصاد است که به طور گسترده ای به دنبال انتظار دارد که اقتصاد جهانی به کوچک شدن توسط 3 ٪ در این سال است. تنها تعداد انگشت شماری از اقتصادهای — مانند چین و هند و رشد انتظار می رود در سال 2020 صندوق بین المللی پول گفت.

در حالی که صندوق penciled در یک جهش از 5.8 درصد رشد در سال آینده آن گفت که بهبود است "تنها جزئی به عنوان سطح فعالیت های اقتصادی پیش بینی شده است به باقی می ماند در زیر سطح ما تا به حال پیش بینی شده برای سال 2021 قبل از ویروس رسید."

"از دست دادن تجمعی به تولید ناخالص داخلی جهانی بیش از 2020 و 2021 از بحران همه گیر می تواند حدود 9 تریلیون دلار بیشتر از اقتصاد ژاپن و آلمان در ترکیب" Gopinath صندوق اقتصاددان ارشد نوشت.

تماشا کنید: چرا ما رو به بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن