وجود دارد هیچ چیز Cuter از این کمی صورتی کالسکه خانه برای فروش در دنور

یک نمونه نادر در آمار بازار در دنور و آن شکستن دل هر کس که نمی تواند حرکت به کلرادو در حال حاضر. در یک محل که

توسط ELEMENTORSITE در 28 فروردین 1399

یک نمونه نادر در آمار بازار در دنور و آن شکستن دل هر کس که نمی تواند حرکت به کلرادو در حال حاضر.

در یک محل که در آن تعداد بسیار کمی از کالسکه به خانه می آیند تا برای فروش این یکی از 1900 به ارمغان می آورد تعریف جدید به یکی از یک نوع است. این یک پاینت-به اندازه یک اتاق خواب پر از جذابیت دختر وار به لطف پاشیده از رنگ ها و الگوهای در هر گوشه و از شکاف دیوار.

کالسکه خانه روح باز مفهوم اصلی سطح خود می بالد در معرض دیوارهای آجری و دو مجموعه از درب های فرانسوی است که استحمام در محل نور است. یک چوب اجاق گرم منطقه زندگی می کنند در حالی که آشپزخانه ارائه می دهد باز کردن قفسه بندی و ماشین ظرفشویی. شناور پله ها در مرکز فضایی منجر به lofted master suite. تا آنجا مستقل clawfoot وان با یک سر دوش رویایی تنظیم برای یک حمام حباب. یک جفت مرغابی جره حرکت درب باز به یک واشر و خشک کن و در کنار آنها وجود دارد کمی آب گنجه.

خارج سخاوتمندانه به اندازه پاسیو باعث می شود یک نقطه ایده آل برای کباب تابستانی. یک فضای پارکینگ نیز گنجانده شده است در ملک به عنوان یک پچ چمن مصنوعی برای یک دوست خزدار.

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به repitches@apartmenttherapy.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im