شما هم اکنون می توانید یک تور مجازی از استودیو Ghibli

در اوایل این سال های استودیو Ghibli در توکیو بسته به طور موقت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و هر چند آنها

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399

در اوایل این سال های استودیو Ghibli در توکیو بسته به طور موقت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و هر چند آنها هنوز هم باقی می ماند توقیف آنها در حال حاضر در بر داشت یک راه برای اجازه دهید بازدید کنندگان در. موزه منتشر کرده است یک سری از فیلم های یوتیوب که شما را در اطراف اتاق های مختلف نمایش های مختلف هنری و یادگاری از برخی از استودیو محبوب ترین فیلم های متحرک.

هر تصویری که در زیر یک دقیقه اما وجود دارد مقدار زیادی برای دیدن. یک کلیپ نشان می دهد موزه های رنگارنگ خارجی و یک شیشه درگاه های Catbus از "همسایه من توتورو" قبل از ادامه یک شمع روشن راهرو.

دیگر طول می کشد شما را از طریق یک اتاق به آنها تماس بگیرید "که در آن یک فیلم متولد شده است" است که یک تفریح و سرگرمی فروشگاه عتیقه جات از "زمزمه قلب" و "گربه گرداند." شما همچنین یکی دیگر از اتاق تزئین شده با اصلی طرح ها و مدل هواپیما.

با توجه به دیدگاه های موزه اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به نمایشگاه مانند باز کردن کابینت مرور از طریق یک کتاب و کشیدن از زیر شلواری.

"میازاکی در زمان مراقبت برای طراحی فضای دوستانه به [این] اکتشافی طبیعت کودکان, مطمئن شوید که آنها می تواند مسدود. این یکی از دلایل چرا شما مجاز نیست برای گرفتن عکس در داخل—او نمی خواست پدر و مادر قطع تجربه خود را به ژست برای عکس های آنها می تواند مراقبت کمتر در مورد."

سومین فیلم نشان می دهد که "فضای تعجب" از اتاق که در آن شخصیت های مانند این کاربر از "kiki's Delivery Service" و Nausicaä از "ناوسیکا از دره باد." پرواز در اطراف یک درخت غول پیکر دیواری پر از گل و میوه است.

و در نهایت آخرین کلیپ ها طول می کشد شما را از طریق كلاه کافه که به نظر می رسد مانند آن را مستقیما از یک فیلم انیمیشن. در اینجا آنها در خدمت مضمون ظروف مانند بیکن و تخم مرغ و نان تست صبحانه از "howl's Moving Castle" و کیک شکلاتی مادام پخته برای این کاربر.

این احتمال وجود دارد که Ghibli خواهد شد ارسال محتوای بیشتر در هفته های آینده, بنابراین مطمئن شوید که به پیروی از خود را در یوتیوب و صفحه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن