Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: غرب می بیند یک نقطه عطف برای سفر Home Depot را آنلاین افزایش 'بالاتر از جمعه سیاه سطوح

یک هفته از خرده فروشی درآمد لگد کردن قبل از بازار باز روز سه شنبه با خارج و Home Depot هر گزارش قوی همان-فروشگ

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

یک هفته از خرده فروشی درآمد لگد کردن قبل از بازار باز روز سه شنبه با خارج و Home Depot هر گزارش قوی همان-فروشگاه رشد فروش به مصرف کنندگان مواجه نگردند و در خانه مانده در طول سه ماهه.

سازمان جهانی بهداشت مجلس در ادامه دومین روز به عنوان مهم چشم ها همچنان به سقوط خود در آژانس و واکنش جهانی به Covid-19 بیماری همه گیر. دوشنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به جلو و پشتیبانی از این سازمان به طور دائم و شروع به 30 ساعت در روز برای کسانی که به ارتکاب به تغییرات.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.82 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 319,031
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.5 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 90,396

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Walmart مدیر عامل شرکت می گوید ایالات متحده به بهبود خواهد بود پر از دست انداز متفاوت در چین

12:14 pm ET — خارج شده و تا به حال قوی فروش در فروشگاه ها و آنلاین در طول همه گیر اما حتی مدیر عامل داگ McMillon انتظار نیست صاف و ساده مسیر رو به جلو است.

در روز سه شنبه McMillon به گفته تحلیلگران در یک درآمد تماس که فروشندگان انتظار نوسانات حتی به عنوان متحده شل مستندات و خریداران سعی کنید برای بازگشت به روال. این شرکت انصراف خود را چشم انداز مالی با استناد به عدم اطمینان اقتصادی در طول Covid-19.

این خرده فروش جعبه دیده می شود بهبود تدریجی در چین به تمام فروشگاه های خود را باز هستند و مشتریان فروشگاه برای بیشتر موارد اختیاری. McMillon گفت: ایالات متحده گرفته شده یک رویکرد متفاوت, اگر چه, و تحلیلگران نباید انتظار همان الگوهای.

"ما ممکن است یک بیت از یک دو مرحله ای در برخی از مکان های که در آن ما را در پیشرفت; دو گام به جلو یک گام به عقب و سپس به جلو حرکت دوباره" او گفت:. "بدیهی است که وجود دارد بسیاری از قطعات است که باید در جای خود قرار داده از تست به قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی است."

او افزود: "این فرار خواهد شد و ما فقط آن را مدیریت کند." —ملیسا Repko

آنی گلن بیوه به گزارش ایسنا ، جان گلن می میرد از Covid-19 عوارض

11:54 am ET — آنی گلن بیوه از فضانورد و پلیس آمریکا جان گلن درگذشت, در سن 100 از عوارض مربوط به کوروناویروس.

آنی گلن به عنوان یک ارتباط اختلالات مدافع پس از غلبه بر لکنت شدید همراه گزارش های مطبوعاتی. او ازدواج کرده بود به شوهرش برای 73 سال هنگامی که او درگذشت در سال 2016. —هانا میلر

شهر نیویورک خواستار دولت به ارائه مزایای مرگ مرحوم شهرستان کارکنان

11:45 am ET — نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به نام دولت به تصویب line-of-duty مزایای مرگ برای بازماندگان از کارکنان شهرداری که درگذشت در حالی که در پاسخ به Covid-19 شیوع.

او گفت که بیش از 270 خدمتگزاران مردم از دست داده اند و زندگی خود را به Covid-19. Line-of-duty مرگ مزایای ارائه می کنند خانواده های پلیس حمل و نقل و دیگر مرحوم کارگران شهرستان با بخشی از دستمزد خود را پس از مرگ است.

این شهر در حال حاضر به تمدید بیمه اضافی برای 45 روز به خانواده های شهرستان کارکنان که درگذشت از coronavirus د Blasio گفت. —نوح Higgins-دان

کارگر مشوق آمار Home Depot سود و تجارت الکترونیک شتاب

مردم با پوشیدن ماسک در خط صبر در مقابل انبار فروشگاه در Flatiron میان coronavirus همه گیر در 18 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

11:23 am ET — Home Depot گفت: در سه ماهه اول گزارش درآمد آن را صرف در مورد $640 میلیون در تلاش برای افزایش دستمزد و محافظت از کارگران در تلاش برای نگه داشتن کارکنان در طول زمستان آن شلوغ ترین فصل از سال است.

این شرکت گفت: این افزایش دستمزد دو برابر پرداخت اضافه کاری و ارائه هفتگی پاداش. این یکی از چند خرده فروشان است که به نظر می رسد که برداشت تا کسب و کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با درآمد افزایش بیش از 7 درصد به عنوان شرکت دیدم شتاب رشد آن پلت فرم تجارت الکترونیک.

"به عنوان پناهگاه در محل سفارشات نورد از سراسر کشور در اواسط تا اواخر مارس تا ما شاهد دیجیتال ما سرعت بخشیدن به کسب و کار از حدود 30 درصد رشد در اوایل ماه مارس به سه رقمی و رشد در اوایل ماه آوریل" معاون اجرایی رئیس جمهور از تجارت تد دکر گفت: سرمایه گذاران. "در طول سه هفته گذشته از سه ماهه ترافیک HomeDepot.com شد به طور مداوم بالاتر از جمعه سیاه ، —ویلیام Feuer

مغلوب ساختن پیشی جستن برای دیدار با اوباما به قانونگذاران در کاپیتول هیل به عنوان coronavirus پاسخ وارد فاز جدیدی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنار رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., مذاکرات به رسانه ها در مورد رابرت مولر گزارش پس از ورود برای جمهوری خواه مجلس سنا سیاست ناهار در کنگره در روز سه شنبه, مارس 26 2019.

تام ویلیامز | CQ-رول تماس با گروه | گتی ایماژ

11:07 am ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای آمدن به کاپیتول هیل حدود ظهر برای ناهار با جمهوری خواهان دو GOP منابع گفته NBC News.

معاون رئیس جمهور پنس برنامه ریزی شده بود برای دیدار با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا و خزانه داری وزیر استیون Mnuchin در اوایل صبح روز سه شنبه.

رئيس جمهور در جلسه ناهار می آید به عنوان خواهان و دموکرات ها تجارت barbs بیش از آنچه مقررات باید گنجانده شده در دیگر قوانین برای پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.

Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول صبح روز سه شنبه آغاز شد و شهادت از راه دور قبل از سنا بانکداری مسکن و امور شهری کمیته در مورد مراقبت عمل می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در اواخر ماه مارس است. —کوین Breuninger

گوگل انتظار دارد برای رسیدن به 30% دفتر ظرفیت تا پایان سال

10:58 am ET — بخش عمده ای از کارمندان گوگل را به دفتر بازگشت تا پایان سال, اما روز و زمان آنها در آمده خواهد بود در یک چرخش برنامه به ادامه اجتماعی فاصله.

"من انتظار می رود تا پایان سال خواهیم بود در 20 تا 30 درصد ظرفیت است. که هنوز هم ممکن است منظور ما قادر به دریافت 60 درصد از کارکنان خود را در یک بار در هفته یا چیزی شبیه به آن" الفبای مدیر عامل سوندار پیچای گفت: در "Vergecast" پادکست.

گوگل شروع خواهد شد با داشتن 10% تا 15% از کارگران در دفتر, در هر زمان, او گفت:. —جسیکا Bursztynsky

مک کارتی می گوید مسئولیت برای حمایت از کسب و کار پزشکان برتر ایران اولویت

10:52 am ET — خانه رهبر اقلیت McCarthy, R-کالیفرنیا گفت: CNBC که "مسئولیت حمایت خواهد بود شماره 1 چیزی که من در نگاه" در اضافی coronavirus امداد لایحه. "هیچ لایحه تصویب خواهد شد بدون آن" مک کارتی گفت: در CNBC "Squawk Box."

مک کارتی و دیگر رهبران جمهوری خواه از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., قرار بود برای دیدار در کاپیتول هیل صبح روز سه شنبه برای بحث در مورد اولویت های خود را برای یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه. —کوین Breuninger

جنوب غربی بازدید یک نقطه عطف جدید رزرو پیشی لغو

عملیات زمینی کارکنان بار بار بر روی یک Southwest Airlines Boeing 737 هواپیما در آسفالته در جان وین فرودگاه (SNA) در سانتا آنا کالیفرنیا.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

10:03 am ET — خطوط هوایی جنوب غربی می گوید بدترین افت رزرو به نظر می رسد اما تقاضا هنوز هم دور سطح سال گذشته به عنوان coronavirus همچنان به نگه داشتن مسافران دور.

دالاس-بر اساس هواپیمایی گفت جدید رزرو در حال حاضر پیشی لغو شد. به عنوان یک نتیجه از بهبود باد از غرب انتظار آن مه سال بیش از سال عامل درآمد به پایین 85% تا 90% از پیش بینی قبلی از 90% تا 95% کاهش.

همچنین انتظار هواپیما به فولر — تا 30% از پیش بینی قبلی از 5 ٪ تا 10٪. —لسلی Josephs

آمازون ارائه بیش از 100 میلیون آیتم ها به خط مقدم کارگران و کارکنان دولت

9:54 am ET — آمازون گفت: تحویل بیش از 100 میلیون اقلام پزشکی به کارگران خط مقدم و سازمان های دولتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این شرکت کسب و کار به کسب و کار بازار در اواخر ماه مارس عرضه یک بخش اختصاص داده شده از وب سایت خود را که در آن "سازمان ها" در خط مقدم" می تواند سفارش اقلام از جمله N95 ماسک هواکش و فولاد, دستکش, میان چیزهای دیگر. آمازون دریافت هجوم درخواست از کارگران خط مقدم در پایان ماه مارس و اوایل آوریل به عنوان تجهیزات ایمنی و هواکش شد بسیار در تامین کوتاه مدت.

پس از راه اندازی آمازون گفت: بیش از 20 ، 000 مشتریان با استفاده از این سایت به امن لوازم ضروری با تجهیزات حفاظت شخصی و مربوط به فراشی محصولات بهداشتی مانند درجه پزشکی ضد عفونی کننده راه حل های که محبوب ترین. —آنی پالمر

مشتریان بازگشت به باغ زیتون شرکت مادر بازگشایی اتاق ناهارخوری

9:50 am ET — باغ زیتون پدر و مادر شرکت Darden رستوران شروع بازگشایی اتاق ناهار خوری با ظرفیت محدود در 27 آوریل و به نظر می رسد مانند حرکت بلند است فروش.

Darden را همان فروشگاه فروش کاهش یافت و فقط 49 درصد در طول هفته منتهی به مارس 17 با نزدیک به نیمی از آن اتاق ناهارخوری عامل دوباره. برای هفته منتهی به سوم آوریل 26, همان فروشگاه فروش فرو 60.1 درصد در مقایسه با سال پیش از آن.

این شرکت قصد دارد به بیش از 65 درصد از آن اتاق ناهارخوری بازگشایی با ظرفیت محدود تا پایان ماه بعد از بسته شدن همه آنها در 20 مارس.

Darden همچنین گفت: آن را به طور کامل بازپرداخت آن $750 میلیون تسهیلات اعتباری در مارس 5, با استناد به "افزایش اعتماد به نفس در ما جریان نقدی پیش بینی و ثبات در بازارهای اعتباری." —آملیا Lucas

سهام شیب جلوتر از پاول و Mnuchin شهادت

جروم پاول رئیس فدرال رزرو ایالات چپ و استیون Mnuchin, وزیر خزانه داری ایالات متحده وارد یک ثبات مالی نظارت شورای FSOC) جلسه در وزارت خزانه داری ایالات متحده در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز چهارشنبه, دسامبر. 19, 2018.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

9:38 am ET — سهام باز پایین تر به عنوان سرمایه گذاران منتظر شهادت از خزانه, منشی, Steven Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول. شهادت آنها بخشی از نیاز روز رسانی به کنگره در اقتصادی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 94 امتیاز پایین تر و یا 0.4%. S&P 500 تضعیف 0.3% در حالی که نزدک کامپوزیت ماند در اطراف flatline. دفعات بازدید: آخرین به روز رسانی در بازار سهام فعالیت از CNBC فرد ایمبرت و یون Li. —Melodie وارنر

کول سه ماهه فروش خالص دهانه با فروشگاه مجبور تعطیل در طول همه گیر

9:20 am ET — کول فروش خالص چهار 43.5 ٪ در سه ماهه اول به پایان رسید ممکن است 2. خرده فروش گفت: در حال حاضر بازگشایی حدود 50 درصد از آن بیش از 1100 محل در سراسر کشور. اما coronavirus همه گیر است و قرار دادن یک لایه جدید فشار بر این شرکت که در حال حاضر در تلاش برای رشد فروش است. Kohl's کاهش یافته است به گزارش آن همان فروشگاه فروش برای آخرین سه ماهه.

"ما می دانیم که این تجربه را یک تاثیر ماندگار به رفتار مشتری و خرده فروشی چشم انداز" مدیر عامل میشل Gass در بیانیه ای گفت. —توماس لورن

اسکله 1 به باد کردن کسب و کار خود را پس از هیچ خریدار می آید از طریق

9:14 am ET — مبارزه, محصولات, خرده فروش, Pier 1 Imports گفت آن است که به دنبال تصویب دادگاه به باد کردن کسب و کار خود را. آن را قادر به پیدا کردن یک خریدار در رسیدگی به ورشکستگی در طول coronavirus بیماری همه گیر. هنگامی که آن را برای ورشکستگی زمینه حفاظت در ماه فوریه قبل از Covid-19 بحران کوبیدن اقتصاد ایالات متحده, Pier 1 برنامه ریزی شده بود به تعطیل حدود نیمی یا 450, از فروشگاه های آن است.

"این تصمیم به شرح زیر ماه از کار به شناسایی یک خریدار که ادامه خواهد داد به کار کسب و کار ما رفتن به جلو" CFO رابرت Riesbeck در بیانیه ای گفت. "متاسفانه به چالش کشیدن خرده فروشی محیط زیست شده است به طور قابل توجهی مرکب تاثیر عمیقی COVID-19 مانع توانایی ما برای تضمین چنین خریدار و نیاز ما به باد کردن." —توماس لورن

ایالات متحده جلبک بقیه جهان در تازه موارد گزارش شده

75 درصد از سنگاپور اقتصاد می توانند رزومه در ژوئن 2

8:15 am ET —سنگاپور دولت گفت: سه چهارم از اقتصاد کشور می تواند از سرگیری عملیات عادی شروع در ژوئن 2, با یک سوم از نیروی کار از سرگیری عملیات در سایت با توجه به انتخاب.

کارگران بازگشت به کار عبارتند از کسانی که مشغول به کار در ساخت و تولید و سرمایه گذاری, بیمه و تجارت عمده رویترز گزارش داد. برخی از مدارس نیز بازگشایی به عنوان بخشی از مرحله طرح است.

وزیر بهداشت گن کیم یونگ هشدار داد بخشی از سرگیری عملیات به احتمال زیاد معنی یک چشم انداز مثبت در روزانه جدید Covid-19 موارد است. شهر-دولت تایید کرده است نزدیک به 28,800 موارد ویروس. —سارا سالیناس

اصلاح: نسخه قبلی به ناقص نام برای وزیر بهداشت گن Kim Yong.

آخرین متحده نقاط داغ

خارج, خانه انبار گزارش همان-فروشگاه افزایش فروش

آمریکا را از ارسال 200 هواکش به روسیه با عنوان coronavirus موارد نزدیک به 300,000

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ دارای گل در نزدیکی موقت یادبود برای پزشکان که کردهاند در سنت پترزبورگ و منطقه لنینگراد در زمان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در مرکز سنت پترزبورگ, روسیه, مارس 28 سال 2020 است.

آنتون Vaganov | ایسنا

7:26 am ET — ایالات متحده آمریکا خواهد شد شروع به ارائه 200 هواکش به روسیه این هفته سفارت ایالات متحده در مسکو گفت: با توجه به رویترز. می آید پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گزارش درخواست کمک از آمریکا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده به ارسال 200 ایالات متحده ساخته شده هواکش.

روسیه در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد تایید coronavirus موارد پس از ایالات متحده آمریکا — 299,941. آن را ثبت کرده است 2,837, مرگ و میر, از شنبه. اولین دسته از 50 هواکش باید آماده برای حمل و نقل روز چهارشنبه در حالی که بقیه آماده خواهد شد در مدت کوتاهی پس از سفارت در بیانیه ای گفت: با توجه به رویترز.

روسیه فرستاده بود آمریکا هواکش در اوایل ماه آوریل به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در نیویورک اما آمریکا گفت: آن را نمی خواهد با استفاده از هواکش به عنوان همان مدل در ارتباط بود به دو آتش سوزی در بیمارستان. –هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه موارد نزدیک به 300,000; تهمت و تهدید به خروج از کهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن