بیش از 500 ، 000 نفر فوت کرده اند از coronavirus در سراسر جهان به عنوان عفونت در ادامه به افزایش

Adenilson Souza کوستا 47 سال و همکاران خود با پوشیدن دنده محافظ حمل تابوت در ویلا Formosa گورستان در میان coro

توسط ELEMENTORSITE در 9 تیر 1399

Adenilson Souza کوستا 47 سال و همکاران خود با پوشیدن دنده محافظ حمل تابوت در ویلا Formosa گورستان در میان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در 18 مه سال 2020 در سائو پائولو برزیل.

Alexandre اشنایدر | گتی ایماژ

Coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 500 ، 000 نفر در سراسر جهان به عنوان تعدادی از تایید عفونت بیش از 10 میلیون, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده حساب برای بیش از 20 ٪ از تمام گزارش مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیش از هر کشور دیگری در جهان با توجه به هاپکینز' داده و پس از برزیل و انگلستان و ایتالیا و فرانسه است. این کشور به کشور مقایسه تلفات دشوار است با توجه به تفاوت در گزارش روش.

در اوایل این ماه سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که این بیماری همه گیر است که تسریع در سطح جهانی اضافه کرد که شیوع این بیماری وارد یک "جدید و خطرناک فاز."

"بسیاری از مردم طبعا تغذیه با بودن در خانه. کشورهای در حال طبعا مشتاق برای باز کردن جوامع خود و اقتصاد. اما این ویروس هنوز در حال گسترش سریع است. آن است که هنوز مرگبار و بسیاری از افراد هنوز هم حساس" که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در ژوئن 19.

این Covid-19 مرگ و میر پیشی گرفته 400,000 در ژوئن 8, با توجه به داده های جمع آوری شده توسط سازمان بهداشت جهانی و از آن پیشی گرفته 300,000 on May 16.

هنوز هم وجود دارد هیچ داروهای تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان Covid-19. اما محققان دریافته اند برخی از موفقیت در تسریع بهبودی بيماران مبتلا به جلعاد را remdesivir. و در اوایل این ماه, محققان در انگلستان دریافتند که دگزامتازون ارزان و به طور گسترده ای در دسترس استروئید کاهش خطر مرگ یک سوم برای Covid-19 بيمار در هواکش و یک پنجم برای کسانی که در اکسیژن اضافی.

16 وجود دارد واکسن نامزدها در حال حاضر در حال آزمایش های بالینی با توجه به این که. AstraZeneca بالقوه واکسن است که در حال توسعه با همکاری محققان دانشگاه آکسفورد در حال حاضر دورترین همراه در توسعه که دانشمند ارشد دکتر Soumya Swaminathan روز جمعه گفت در مجازی اخبار جلسه. او افزود که ایالات متحده شرکت زیست فناوری مدرن را نامزد است به مراتب پشت سر نیست.

که همچنین به نام روز جمعه برای $27.9 میلیارد دلار بودجه اضافی طی 12 ماه آینده نسبت به قانون Accelerator یک مشارکت عمومی-خصوصی است که شامل که تحقیق ابزار برای مبارزه با Covid-19. بودجه که گفت کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به توسعه مواد مخدر و یک واکسن بیشتر جلوگیری از عفونت و مرگ و میر و اقتصادی اختلال.

این ویروس هنوز هم به سرعت در حال گسترش در بسیاری از کشورها در آمریکا مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در هفته گذشته.

"و به این ترتیب سفر برای آنها است که متاسفانه همه گیر برای بسیاری از کشورهای در آمریکا است و نه به اوج خود رسید," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن