پس از Nitish کومار Coronavirus آزمون Tejashwi Yadav عصبانی فوران

Nitish کومار گزارش آزمون آمد منفی (فایل)پتنا: رهبر مخالفان Tejashwi Yadav متهم کرده است وزیر Nitish کومار و بی

توسط ELEMENTORSITE در 18 تیر 1399
After Nitish Kumar?s Coronavirus Test, Tejashwi Yadav?s Angry Outburst

Nitish کومار گزارش آزمون آمد منفی (فایل)

پتنا:

رهبر مخالفان Tejashwi Yadav متهم کرده است وزیر Nitish کومار و بی جی پی از مراقبت تنها در مورد انتخابات آینده در دولت به جای مردم حتی زمانی که coronavirus رسیده آستان وزیر.

آقای کومار رو خودش تست شده در روز شنبه و پس از او با حضور در یک برنامه در تاریخ 1 ژوئیه که در آن میزبان بعد از تست مثبت است. آزمون خود را گزارش آمد منفی هر چند یکی از بستگان نزدیک ماندن با او تا به حال آزمایش مثبت است.

"فقیر در حال مرگ هستند. اما به جای به دنبال پس از آنها این افراد نگران هستند فقط در مورد صندلی" گفت: آقای Yadav است که رهبر مخالفان در بیهار مجمع.

"آنها تنها نگران صندلی خود را. BJP است خود را انجام می دهند مجازی تظاهرات ارشد وزیر در حال انجام خود را مجازی کنند ، اما آنها ایستاده و با مردم فقیر بیهار. فقیر در حال مرگ هستند. وجود خرابی در همه جا. اما آنها تنها خود را نگران kursi. آنها در حال آماده شدن برای انتخابات" آقای Yadav گفت.

آزمون برای رئیس جمهوری که در آن نتیجه در آمد دو ساعت بود و چشم بازکن, او گفت:. "چرا این اتفاق نمی افتد به صورت مشترک انسان فقیر ؟ چرا بیمارستان نیست مرتب به سرعت برای فقرا ؟ چگونه بسیاری از فن های ما در مقایسه با جمعیت ؟ من می خواهم به آنها را بپرسید. ونتیلاتور و مرتب بود برای سانتی متر در سانتی متر ، مردم از بیهار نمی خواهد تحمل این بی ادب شوخی," او گفت:.

بیش از ماه گذشته مخالفان تا به حال بارها و بارها با استناد مهاجران موضوع برای هدف قرار دادن وزیر. اما نخست وزیر اعلام اخیر به کشش توزیع رایگان جیره به Chhath puja-بزرگترین جشنواره بیهار-دارای blunted لبه اتهام.

متوجه این, RJD اتحادش را تغییر مسیر و ساخته شده coronavirus تست و قیمت بنزین پیاده روی مسائل اصلی به گوشه Nitish کومار دولت است. Tejashwi Yadav شده است برجسته هر دو مسائل پس از نخست وزیر اعلام اوایل این ماه.

تست میزان در بیهار است که یکی از پایین ترین در کشور – 2,197 در هر میلیون نفر است. در دهلی نو شکل 32,863 آزمون در هر میلیون نفر است.

روش تست -- RT-PCR و از طریق Nat درست پلت فرم -- در حال کراوات مصرف. حداقل شش ساعت مورد نیاز برای نتایج n به روش RT-PCR که در آن آزمون انجام شده در یک آزمایشگاه.

سپس Yadav Rashtriya Janata Dal نیز متهم Nitish کومار دولت از بازی کردن شیوع این بیماری در کشور به طوری که انتخابات مجلس انجام می شود در زمان.

انتخابات-که در آن Nitish کومار است که به دنبال یک دوره چهارم -- انتظار می رود برگزار شد بعد از این سال در حدود ماه اکتبر یا نوامبر. دولت روبرو خواهد شد رئیس جمهور قانون اگر انتخابات انجام شده است در زمان.

Sushil مودی آقای کومار معاون و یکی از seniormost BJP رهبران گفت: "در یک زمان کمیسیون انتخابات در تلاش است تا انجام انتخابات در یک شیوه ای امن در میان coronavirus شیوع RJD رهبر Tejaswi Yadav است بی ارزش تلاش برای حمله کردن به موضوع".
او همچنین در دفاع از اتهام در مورد فقیر تست رای گفت تست شده کوچک تا 9,000 در روز است.

پیش از انتخابات در بیهار و انتخابات در Madhya Pradesh, کمیسیون مستقل انتخابات گفت: مردم بیش از سن 65 سال خواهد بود قادر به رای های پستی رای گیری در نظر coronavirus بیماری همه گیر. تسهیلات را نیز تمدید شود به افراد آلوده به ویروس coronavirus و یا کسانی که مشکوک به داشتن قرارداد عفونت و در قرنطینه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im