چین ممکن است مخفیانه تنظیم کردن سطح پایین آزمایش هسته ای انفجار می گوید: ما

آمریکا در انتقاد از چین است که به طور کامل بی اساس گفت: چین است. (فایل)واشنگتن: چین ممکن است مخفیانه تنظیم کرد

توسط ELEMENTORSITE در 28 فروردین 1399
China May Have Secretly Set Off Low-Level Nuclear Test Blasts, Says US

آمریکا در انتقاد از چین است که به طور کامل بی اساس گفت: چین است. (فایل)

واشنگتن:

چین ممکن است مخفیانه تنظیم کردن سطح پایین زیرزمینی آزمایش هسته ای انفجار با وجود این ادعا به رعایت یک پیمان بین المللی منع چنین انفجار, وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: در گزارش روز چهارشنبه است که می تواند سوخت ما-چینی تنش است.

این یافته برای اولین بار در گزارش وال استریت ژورنال ممکن است به بدتر شدن روابط تیره و تار در حال حاضر توسط آمریکا به اتهام که جهانی COVID-19 اپیدمی ناشی از پکن نادرست از یک 2019 شیوع کروناویروس در شهر ووهان.

ما نگرانی در مورد پکن ممکن است نقض یک "صفر عملکرد" استاندارد برای تست انفجار شده اند و وادار به فعالیت در چین Lop Nur آزمایش هسته ای سایت در سراسر 2019, گزارش وزارت امور خارجه گفت:.

صفر عملکرد اشاره به یک آزمایش هسته ای است که در آن هیچ مواد منفجره واکنش زنجیره ای از نوع مشتعل توسط انفجار یک کلاهک هسته ای است.

"چین ممکن است آماده به کار آن Lop نور سایت آزمون سال-دور آن با استفاده از مواد منفجره مهار اتاق های گسترده فعالیت های حفاری در Lop نور و عدم شفافیت در هسته ای خود را آزمایش فعالیت ... افزایش نگرانی در مورد پایبندی خود را به صفر عملکرد استاندارد" در این گزارش گفت: بدون ارائه مدارک و شواهد از پایین-عملکرد آزمون.

پکن عدم شفافیت شامل مسدود کردن انتقال اطلاعات از سنسورهای مرتبط به یک مرکز نظارت توسط آژانس بین المللی است که تایید انطباق با معاهده منع آزمایش هسته ای انفجار.

1996 Comprehensive Test Ban Treaty (CTBT) اجازه می دهد تا فعالیت های طراحی شده برای اطمینان از ایمنی از سلاح های هسته ای.

یک سخنگوی Comprehensive Test Ban Treaty Organization, که تایید انطباق با پیمان گفته وال استریت ژورنال وجود داشته است بدون وقفه در انتقال اطلاعات از چین پنج سنسور ایستگاه پس از پایان ماه اوت سال 2019 پس از یک وقفه آغاز شد که در سال 2018 است.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: روزانه یک جلسه مطبوعاتی در پکن که چین متعهد شد به یک مهلت قانونی برای آزمایش های هسته ای و گفت که ایالات متحده ساخت اتهامات نادرست است.

"چین همواره به تصویب رسید یک مسئول نگرش صادقانه با انجام تعهدات بین المللی و وعده آن را به عهده گرفت," او گفت:.

"آمریکا در انتقاد از چین است کاملا بی اساس و بدون پایه و اساس و ارزش رد."

'نگرانی'

یک مقام ارشد آمریکا گفت: نگرانی در مورد چین آزمایش فعالیت buttressed جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد برای گرفتن چین به پیوستن به ایالات متحده و روسیه در مذاکرات در یک توافق کنترل تسلیحات به جای 2010 شروع جدید پیمان بین واشنگتن و مسکو است که منقضی می شود در ماه فوریه است.

جدید شروع به محدود ایالات متحده و روسیه به استقرار بیش از 1,550 کلاهک هسته ای به پایین ترین سطح خود در دهه های و محدود زمین - و زیردریایی مبتنی بر موشک ها و بمب افکن های که ارائه آنها را.

"سرعت و به شیوه ای که دولت چین است که نوسازی آن در ذخایر نگران کننده است بی ثبات, و نشان می دهد که چرا چین باید آورده شود به جهانی کنترل تسلیحات چارچوب" گفت: ارشد رسمی ایالات متحده به شرط ناشناس ماندن.

چین تخمین زده می شود حدود 300 سلاح های هسته ای است و بارها و بارها رد تهمت پیشنهاد استدلال هسته ای نیروی دفاعی است و هیچ تهدیدی به شمار.

روسیه و فرانسه و بریتانیا - سه از پنج سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده ایران امضا و تصویب Comprehensive Test Ban Treaty که هنوز هم نیاز به تصویب توسط 44 کشور برای تبدیل شدن به قانون بین المللی.

چین و ایالات متحده در میان هشت امضا کنندگان که تصویب آن است. اما چین اعلام کرده است پایبندی خود را به آن شرایط و در حالی که ایالات متحده نشد و یک طرفه تست توقف از سال 1992.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب