همسر پسر بدنام کردن گانگستر Vikas Dubey گرفته در دوران بازداشت / زندان: منابع

همسر و پسر گرفته شده برای بازجویی توسط پلیسدهلی نو: همسر و پسر Vikas Dubey -- قوس جنایی مسئول ambushing پلیس د

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399
Wife, Son Of Notorious UP Gangster Vikas Dubey Taken In Custody: Sources

همسر و پسر گرفته شده برای بازجویی توسط پلیس

دهلی نو:

همسر و پسر Vikas Dubey -- قوس جنایی مسئول ambushing پلیس در کنپور هفته گذشته -- گرفته شده برای بازجویی منابع گفت. دو گرفته شد در حضانت از لکنو در این شب -- ساعت پس از Vikas Dubey گرفتار شد از Ujjain, Madhya Pradesh.

می خواستم در 60 مورد از قتل, آتش سوزی kidnaping و شورش - علاوه بر کشته شدن هشت پلیس در کنپور -- Vikas Dubey گرفتار شده بود صبح امروز در خارج اوجائین را Mahakal معبد پس از بودن در اجرا برای پنج روز.

این اوتار پرادش پلیس در حال حاضر گرفته شده بازداشت خود را از Madhya Pradesh پلیس.

در این شب مردم در لکنو را Krishnagar منطقه بودند مبهوت به دیدن یک زن و یک نوجوان نشسته در یک زمینه ، آنها همسر و پسر Vikas Dubey بودند که ظاهرا نگران آزار و اذیت پلیس, منابع گفت.

مردم محلی به نام پلیس در, که در زمان آنها را برای بازجویی. منابع در پلیس گفت: این زن ممکن است دستگیر شود برای کمک Vikas Dubey به اجرا از کنپور پس از روز جمعه در کمین است.

در صبح روز جمعه هشت پلیس ضرب گلوله کشته شدند در کنپور را Bikru ایجاد کرد و پس از یک تیم از 50 پلیس رفت و به تصرف او پس از شکایت در مورد تلاش برای قتل است.

این اوتار پرادش پلیس در حال تحقیق محلی خود را ماموران برای پیدا کردن که به بیرون درز اطلاعات به جنایتکاران در مورد برنامه ریزی بازداشت. چهار پلیس از جمله ایستگاه افسر Choubeypur متوقف شده و در حال زیر سوال برد.

سوال را نیز مطرح شده است, چگونه تا پلیس موفق به گرفتن او را با وجود یک تعقیب جنایتکاران.

آمیتا Thakur هند Police Service officer نوشته شده من اوتار پرادش در توئیتر خود نوشت: "ما نمی تواند بازداشت Vikas Dubey و به او تسلیم در اوجائین. ما نمی تواند او را بازداشت و حتی بعد از چنین حادثه و او نگه داشته و رفت و آمد در سراسر. این باید بررسی شود".

Samajwadi حزب رئیس Akhilesh Yadav سوال اگر در آن مورد بازداشت و یا تسلیم شدن به tweeting به می گویند که دولت باید به روشن شدن موضوع.

ارشد تا افسر پلیس Mohit Agarwal گفت: "ما گرفتار بسیاری از همکاران و چند کشته شدند. پس قطعا او در تلاش برای صرفه جویی در زندگی خود و در اجرا."tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im