پلیس رو به بیشتر می خواستم تروریستی از طریق مردی که من او را غذا

Riyaz Naikoo را حذف گام مهمی در امنیت نیروهای مبارزه با ترور در J&Kبرای شش ماه یک تیم ویژه از جامو و کشمیر

توسط ELEMENTORSITE در 18 اردیبهشت 1399

Riyaz Naikoo را حذف گام مهمی در امنیت نیروهای مبارزه با ترور در J&K

برای شش ماه یک تیم ویژه از جامو و کشمیر پلیس ردیابی Riyaz Naikoo این Hizbul مجاهدین ارشد هند بیشتر می خواستم تروریستی است.

"هر بار که ما را به او نزدیک ما نمی خواهد بود قادر به ضربه زدن به او. او تا به حال چندین مخفیگاه به خصوص در خود منطقه که در آن او را به حرکت از یکی به دیگری گفت:" Dilbag سینگ مدیر کل جامو و کشمیر ،

وجود دارد که اغلب nerve-wracking لحظات. "حدود 15 روز ما بسیار نزدیک به او و ما شروع به کار او در یک روز و شب بر اساس" گفت: آقای سینگ. این دستیابی به موفقیت واقعی در آمد فقط سه روز قبل از Riyaz Naikoo حذف شد در Beighpora روستای خود در پولوما منطقه. "ما در نهایت قادر به انتخاب کنید تا برخی از مخاطبین که بسیار به او نزدیک بودند که جلسه خود را روز به روز تدارکات مورد نیاز از جمله مواد غذایی - و حتی یکی که مخفیگاه برای او." این زمانی است که جامو و کشمیر بالا پلیس می دانستند Naikoo روز مشخص شد. "ما 100 درصد مطمئن است که امروز ما بر روی هدف است."

زمانی که این برخورد در نهایت آیا اتفاق می افتد پس از یک کمربند گذاشته شد گذاشته و در ساعات اولیه روز شنبه, Riyaz Naikoo را ثابت کند به عنوان یک جنگنده بزرگ. "در ابتدا دیپلم خود کشته شد و او نگه داشته و تغییر از یک مکان به مکان دیگر" در خانه که در آن او بود احاطه رئیس پلیس گفت NDTV. متعاقبا پس از پایان آمد او باید اخراج برخی از دور. "او آتش است. او آتش نیروهای" آقای سینگ گفت. اما این ضد حمله بود و نه تهدید فراتر از یک نقطه است. "با این نوع از قد و قامت او بود که نوع [واقعی] مبارزه از دست رفته بود."

حذف هند قصد تروریستی در جنوب کشمیر نشانه یک موفقیت بزرگ برای نیروهای امنیتی بوده و در Hizbul مجاهدین فرمانده دنباله برای یک مجموع از 12 سال است.

Riyaz Naikoo, 35 استفاده می شود که خود را با تکنولوژی مهارت های لازم برای پوشش دادن آهنگ خود را به حال بیش از یک دوجین درعا در جنوب کشمیر منطقه, جایی که او به دنیا آمد. او طولانی ترین بازمانده ترور فرمانده در کشمیر. شانس خود را زد بعد از پلیس دنبال کردن نزدیک ترین تماس با ما.

"آن را ناشی از طولانی کار سخت است. تعدادی از دوران ما بسیار نزدیک است, اما او به دور است. ما با نزدیک شدن به مخفیگاه رفت و در آنجا جستجو وجود دارد و بازگشت دست خالی" آقای سینگ به اشتراک گذاشته.

در خانه به خانه جستجو ممکن است دو مخفیگاه مشخص شد.

هنگامی که دو روز روبرو می شوند آغاز شده در روز سه شنبه یکی از آژانس امنیت کشیده از عملیات که Riyaz Naikoo می تواند یافت نمی شود در طول daylong جستجو. اما پلیس باقی مانده است.

"اما زمین تیم بود و کاملا مطمئن. ما تا به حال به اعتقاد ما افسران. ما به سازمان های امنیتی در عقب آنها ماند و تمام شب. ما 100 درصد مطمئن او در آن خانه" رئیس پلیس گفت:.

"نقشه این بود که شما نمی خواهد دوباره بدون گرفتن او را."

نیروهای آماده شد برای امکان وجود دارد که تونل های زیر زمینی در خانه.

حذف Naikoo یک گام مهم در امنیت نیروهای مبارزه با ترور در جامو و کشمیر.

معلم-تبدیل-تروریستی بوده است به تازگی پیشنهاد کار از fronting یک چتر گروه از پاکستان مبتنی بر ترور لباس کننده آن. ایده این بود که یک محلی مانند Naikoo به عنوان مشترک ترور فرمانده.

"قاتل رفته است. مرد مسئول کشتار تعداد زیادی از شهروندان مهاجر کار... که ربوده و کشته شدن پلیس قاتل از صلح و رفاه. او مرده است" آقای سینگ گفت.

Naikoo بود طفره رفت نیروها پس از سال 2012 که در طی آن زمان او با استخدام صدها نفر از مردان جوان به ترور. مرگ او را یک تفاوت بزرگ به محلی استخدام به ترور افسر پلیس تأکید کرد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن