صفحه اصلی افزایش قیمت در نرخ آهسته تر در ماه مه با توجه به S&P / Case-Shiller

عوامل املاک و مستغلات ترک خانه برای فروش در طول یک کارگزار باز خانه در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.جاستین سالی

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399

عوامل املاک و مستغلات ترک خانه برای فروش در طول یک کارگزار باز خانه در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

قیمت خانه در ادامه به افزایش است البته در کمی کندتر از آنها در ماه آوریل -- به احتمال زیاد با توجه به مختصر اما کاهش شدید در خرید و فروش خانه به عنوان coronavirus همه گیر چکش ملت است.

در سراسر کشور, افزایش قیمت 4.5 درصد در سال در ماه مه با توجه به S&P CoreLogic مورد-Shiller ملی ایالات متحده, قیمت خانه از شاخص. که از 4.6% افزایش در ماه آوریل است.

قیمت خانه در 10 شهرستان کامپوزیت افزایش 3.1% و در مقیاس سالیانه از 3.3 درصد در ماه قبل است. 20-شهر کامپوزیت افزایش 3.7% سال بیش از سال از 3.9 درصد در ماه آوریل (دیترویت از مطالعه خارج کامپوزیت با توجه به مجموعه داده ها مسائل).

"بیشتر داده خواهد شد بدیهی است نیاز به دانستن این که آیا ممکن است این گزارش نشان دهنده برگشت از مسیر قبلی از شتاب قیمت و یا صرفا یک انحراف جزئی از یک در غیر این صورت دست نخورده ترند" گفت: Craig Lazzara مدیر عامل و جهانی سر از شاخص استراتژی سرمایه گذاری در S&P Dow Jones شاخص. "حتی اگر قیمت ها همچنان به کاستن است که کاملا متفاوت از یک محیط که در آن قیمت در واقع کاهش است."

صفحه اصلی افزایش ارزش در تمام 19 از شهرستانها که داده ها در دسترس بود اما دستاوردهای شتاب در فقط سه تا از آنها را. قیمت تسریع در 12 شهرستانها در مارس 18 شهرستانها در ماه مارس است.

منطقه ای قیمت, دستاوردهای ققنوس در سیاتل و تمپا در ادامه به قوی ترین در کشور است. ققنوس ارسال شده در 9 ٪ در سال بیش از سال افزایش قیمت به دنبال سیاتل با 6.8 درصد افزایش و تمپا با 6.0 درصد افزایش یافته است. قیمت سود بودند و کوچکترین در شیکاگو و نیویورک و سان فرانسیسکو.

قیمت به احتمال زیاد ضعیف به دلیل بسته فروش خانه های موجود شد 26 درصد کاهش سالانه در ماه مه با توجه به انجمن ملی از Realtors. به عنوان کشور رفت و به مستند خانه های باز و بسته خریداران به عقب کشیده. اما مشخص شده است که نقطه کم قبل از شروع بازار تندرست به سرعت و به شدت. فروش دیدم یک رکورد یک ماه افزایش در ماه ژوئن اگر چه آنها هنوز هم پایین تر در مقایسه با یک سال پیش.

قیمت ها همچنان به افزایش از نرخ وام مسکن کم سابقه. نرخ شده اند هدف قرار دادن پایین ترین نرخ های جدید به تازگی به خریداران بیشتر قدرت خرید و ایجاد فوریت به خرید در حال حاضر قبل از افزایش نرخ دوباره.

بزرگترین مسئله شدید, صفحه اصلی, کمبود, که تنها بدتر شده است با مقید کردن بهار تقاضا و جدید و همه گیر ناشی از فوریت برای خرید بزرگتر خانه های حومه. تامین خانه برای فروش پایین بود 18 ٪ در سال در پایان ماه ژوئن.

"صفحه اصلی لیست شده اند تبخیر از بازار است که با قرار دادن یک قوی به سمت بالا فشار بر قیمت ها که در حال حاضر پیشی گرفته و خود را قبل از همه گیر سرعت گفت:" جورج Ratiu ارشد اقتصاددان با realtor.com. "بدون یک هجوم قابل توجهی از عرضه هر دو موجود و جدید — بازار اجرا خواهد شد از بخار در نیمه دوم سال است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب