چرا جشن Juneteenth در خانه فقط به عنوان قدرتمند این سال

در این سال بوده است غیر منتظره به حداقل می گویند. از جهانی همه گیر قرار دادن جهان در مکث به این جهان در حال بی

توسط ELEMENTORSITE در 30 خرداد 1399

در این سال بوده است غیر منتظره به حداقل می گویند. از جهانی همه گیر قرار دادن جهان در مکث به این جهان در حال بیدار به ستمگران بدرفتاری سیاه زندگی—2020 در لیگ از خود را دارد. در حال حاضر به عنوان مردم سراسر کشور در راهپیمایی و تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آنها در حال گرفتن کنجکاو. کنجکاو در مورد چیزهایی که آنها ممکن است شناخته شده اند و چیزهایی را که باید شناخته شده است. چیزهایی که همه باید شناخته شده مانند اهمیت Juneteenth.

Juneteenth یک روز تعطیل به معنای به مناسبت پایان تمرین برده داری در ایالات متحده است. زمانی که آزادی اعلام شد, امضا شده توسط آبراهام لینکلن در سال 1863 آن نیست لغو برده داری در هر دولت است. برای آن است که هنوز هم اجازه برده داری را قانونی بود تا پس از اتحادیه برنده جنگ داخلی در آوریل سال 1865. هنوز هم صدها هزار نفر از مردم سیاه و سفید باقی مانده به بردگی گرفته تا سربازان اتحادیه سفر به گالوستون تگزاس اعلام کند که برده داری به پایان رسید و آنها آزاد بودند. ورود نیروهای نظامی و اعلام این اخبار در 19 ژوئن 1865 مشخص شده روز گذشته از سیاه بردگی جمعیت آزاد شد و به طور موثر هر فرد در درون ایالات متحده "است. این چیزی است که به رسمیت شناخته شود و در این سال به نظر می رسد مانند آن خواهد بود—در یک مقیاس بسیار بزرگتر.

حتی اگر Juneteenth هرگز در مرحله ملی راه آن است که در این سال آن مشاهده شده توسط سیاه و جوامع در سراسر ایالات متحده برای سال. بیش از چند دهه گذشته شده است جشن, جشنواره, رژه, کباب و جشنوارههای. در حال حاضر که صدها نفر از شرکت ها از جمله توییتر و نایک اعلام کرده اند Juneteenth پرداخت شرکت تعطیلات خواهید بود آن را جشن توسط آمریکایی ها بیشتر از آن است به احتمال زیاد تا به حال شده است قبل از. با پیکنیک جشنواره ها و گردهمایی های زیادی لغو شده به دلیل COVID-19 چگونه می تواند به ما افتخار این های به یاد ماندنی تعطیلات در طول یک زمان مثل این ؟

"من قصد دارم به تماس با برخی از زنان در زندگی من است که مرا به یاد چگونه انعطاف پذیر حيرت آور, زیبا و انسانی مردم سیاه" گفت: نویسنده و تصویر فعال Michaela آنجلا دیویس. "تا زمانی که وجود دارد فدرال رهایی روز و نهاد برده داری رسما به رسمیت شناخته شده به عنوان یک جنایت علیه بشریت Juneteenth ادامه خواهد داد به یک بعد شخصی و اجدادی انعکاس."

جیمز راهنمایی Woodall گرجستان NAACP رئیس جمهور گفت: "Juneteenth فرصتی است برای منعکس کردن و شارژ مجدد است." جشن این سال, در طول این جنبش برای زندگی مهم است که او می افزاید. به عنوان سیاه و سفید آمریکایی ها همچنان در حال "تست شده و سعی به اعتقاد من لازم است به خصوص در این لحظه. آنچه ما نیاز داریم این است که همبستگی توانمندسازی و جشن است." Woodall تشویق حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در روز و شرکت در مجازی اتفاقاتی که افتخار تعطیلات. یکی از این رویداد است NAACP را Juneteenth تجدید دیدار خانواده مجازی گردهمایی که Rebekkah Kimani برنامه ای برای حضور در. "من هم به صورت دیجیتالی داوطلب برای موزه ملی تاریخ آمریکا" گفت: Kimani.

کتابخانه عمومی نیویورک را Schomburg مرکز تحقیقات در فرهنگ نیز کمک به مردمی افتخار روز. "ما خواهد شد میزبانی مجازی حوادث در بزرگداشت Juneteenth ما کانال های رسانه های اجتماعی از جمله با فرزندان از آمریکایی های آفریقایی تبار در تگزاس که تاسیس جوامع خود پس از آزادی گفت:" کوین جوان مدیر Schomburg مرکز.

"مردم قبل از ما هموار راه را برای آزادی و بهترین راه برای افتخار است که به ادامه برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را و مهارت های خود ما," او گفت:. علاوه بر این مرکز نیز با هم Schomburg مرکز سیاه آزادی لیست خواندن برای هر کسی که می خواهد برای ترویج درک بهتر از تجربه.

اگر چه جامعه به خصوص قابل توجه وقتی که می آید به این جشن پس از خانه است. در این Juneteenth در طول زمان است که در آن بسیاری از مردم محدود به خانه های خود آنها قادر به واقعا افتخار اهمیت تاریخی این روز است. Juneteenth در خانه می تواند یک زمان برای جشن آموزش و پرورش و از همه مهمتر مکالمات.

شام شروع با پرسیدن همه افکار خود را در وضعیت فعلی کشور ما و بحث در مورد تاریخچه کردم که ما در اینجا. درخواست یک دیگر "چگونه شما قصد دارید در کمک به از بین بردن نژادپرستانه موسسات و شیوه های خود را روز به روز زندگی؟" این گفتگو ممکن است ناراحت کننده برای بسیاری از آمریکایی ها, اما آنها مورد نیاز برای پیشرفت در داخل کشور ما است.

به ما افتخار Juneteenth یک تعطیلات است که نشان دهنده تاخیر در آزادی آمریکایی های سیاه و سفید—در طول زمان است که در آن بسیاری از آمریکایی ها در حال بیدار به این واقعیت است که این آزادی هنوز نشده وارد—صفحه اصلی فوق العاده مهم است. Antiracism و آزادی آمریکایی های سیاه و سفید و پس از آن آزادسازی همه آمریکایی های واقعی و میهن پرستی—آن همه شروع می شود در خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن