این مریلند عمارت دارای یک تعطیلات کامل با مضمون ایجاد کرد در زیرزمین

اگر شما نیمه شخص است که نگه می دارد تعطیلات خود را دکور تا در تمام طول سال های طولانی به این دلیل که شما واقعا

توسط ELEMENTORSITE در 8 خرداد 1399

اگر شما نیمه شخص است که نگه می دارد تعطیلات خود را دکور تا در تمام طول سال های طولانی به این دلیل که شما واقعا می خواهید برای جشن کریسمس در ماه جولای, شما در حال رفتن به عشق این لیست املاک و مستغلات در پوتوماک مریلند. یکی eagle-eyed کاربر توییتر در بر داشت این $4.5 میلیون دلار خانه برای grabs و در حالی که تمام املاک و چیزی به ناگهان زیرزمین کامل ویژگی های مخفی در تعطیلات ایجاد کرد.

کاربر توییتر Jason Shevrin به اشتراک گذاشته است که او "به دنبال در لیست مسخره قصرها به عنوان یکی می کند" زمانی که او تصادفا یکی که شامل "یک Christmastime کوچک-شهر خیابان اصلی در آن زیرزمین," او نوشت: به وضوح سر در گم. و این درست است: مثال برای 12,089 فوت مربع پوتوماک کاخ دارای انواع امکانات باور نکردنی اما روستای کریسمس فقط ممکن است یکی از منحصر به فرد ترین از همه و به اندازه کافی شدید نیست و حتی ذکر شده در فهرست اموال.

پنهان در میان این فهرست را 89 عکس (که همه بیش از ارزش خوب ogling فقط اطلاعات شما!), شما پیدا کردن طبقه پایین "به نوبه خود از قرن" ایجاد کرد با یک جشن سنگ فرش خیابان کامل با اداره پست دو ویژگی فیلم تئاتر نمایش "جن گیر" و "مری پاپینز" مجموعه ای از اتومبیل های پارک شده در کنار خیابان و 15 نمای نمای با دکور کریسمس در ویندوز و برف-داستد درختان و پوشش گردشگاهها.

گذشته از تعطیلات غیر منتظره روستای ویژگی های اصلی هفت اتاق خواب و هشت حمام و سرویس بهداشتی در خانه اصلی با یک مهمان خانه در چهار هکتار ملک که دارای دو اتاق خواب و یک حمام و یک آشپزخانه کامل. این شهر همچنین دارای یک استخر خانه با آشپزخانه و حمام همراه با به طور کامل روشن, زمین تنیس و استخر گرم.

اگر شما یک سرد $4.5 میلیون دروغ گفتن در اطراف و شما به دنبال جدید خود را حفاری خانه می تواند مال شما. اگر نه, شما همیشه می توانید نمره برخی از الهام از خانه مخفی جشن خیابان اصلی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب