بیل گیتس هشدار coronavirus واکسن رفتن به بالاترین پیشنهاد — 'ما باید یک مرگبارتر همه گیر'

بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت در روز شنبه گفت که Covid-19 دارو و آینده واکسن باید توزیع شود به افرادی که

توسط ELEMENTORSITE در 22 تیر 1399

بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت در روز شنبه گفت که Covid-19 دارو و آینده واکسن باید توزیع شود به افرادی که بیشترین نیاز را دارند و نه به "بالاترین پیشنهاد."

"اگر ما فقط اجازه دهید مواد مخدر و واکسن رفتن به بالاترین پیشنهاد به جای به مردم و مکان هایی که آنها بیشتر مورد نیاز ما دیگر بیشتر ناعادلانه مرگبارتر همه گیر" گیتس میلیاردر نیکوکار گفت: در طول یک کنترل از راه دور Covid-19 میزبانی کنفرانس بین المللی ایدز در جامعه است.

"ما نیاز به رهبران به این سخت گیری در مورد توزیع مبتنی بر سهام نه فقط در بازار محور عوامل," او اضافه شده است.

به عنوان کشورها و شرکت های مسابقه به همراه یک واکسن به بازار نگرانی هایی را در مورد افزایش یافته است ثروتمند ملل دریافت بیشتر مواد مخدر از کشورهای در حال توسعه. شده اند وجود دارد تماس برای آینده coronavirus واکسن به درمان به عنوان کالاهای عمومی برای همه بدون سود.

سازمان بهداشت جهانی گفت که 21 نامزد واکسن در حال حاضر در حال آزمایش های بالینی در حال آزمایش بر روی داوطلبان انسانی آن هستند در مرحله سوم از کسانی که در دادگاه است.

ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت مدرن انگلستان شرکت دارویی AstraZeneca و چین Sinovac تراریخته را ساخته اند که بیشترین پیشرفت را نسبت به توسعه واکسن نامزدها برای کوروناویروس. اما مدرن است که در همکاری با ایالات متحده موسسه ملی بهداشت به تازگی گفت که آن اواخر مرحله آزمایشی برای یک واکسن به تعویق خواهد افتاد, احتمالا در چند هفته.

بالقوه واکسن در حال توسعه توسط این دارو غول Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت BioNTech به دست آورد تا پاسخ ایمنی بدن در افراد سالم باعث تب و عوارض جانبی دیگر.

گیتس گفت: اصلی غذای آماده از نبرد در برابر HIV/AIDS دو دهه پیش است که اهمیت ایجاد یک نمایشگاه جهانی سیستم توزیع به مواد مخدر در دسترس برای همه است. او گفت: بحران ایدز به عنوان یک مدل در ساخت Covid-19 مواد مخدر بیشتر به همان اندازه و به طور گسترده ای در دسترس با اشاره به سال 2002 صندوق جهانی مبارزه با ایدز سل و مالاریا به عنوان مثال.

"همکاری جهانی یک تصمیم به اختراع ابزار و آنها را جایی که آنها بیشتر مورد نیاز بسیار مهم است" گیتس گفت. "هنگامی که ما آن چیزهایی سازمان ملل, موسسات و طرفداران همکاری با یکدیگر در جمعی این پاسخ ما را ببینید قابل توجه تاثیر است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن