وارن بافت در برکشایر اقدام به خرید ملک, انرژی, گاز, دارایی های 10 میلیارد دلار معامله

وارن بافت در برکشایر هاتاوی است که در نهایت کشیدن ماشه. کنگلومرا است که صرف 4 میلیارد دلار برای خرید گاز-انتقا

توسط ELEMENTORSITE در 15 تیر 1399

وارن بافت در برکشایر هاتاوی است که در نهایت کشیدن ماشه.

کنگلومرا است که صرف 4 میلیارد دلار برای خرید گاز-انتقال و ذخیره سازی دارایی های Dominion انرژی است. از جمله فرض بدهی معامله بالغ تقریبا 10 میلیارد دلار. این اولین خرید عمده از برکشایر پس از coronavirus همه گیر و پس از آن سقوط بازار در ماه مارس است.

در نشست سالانه سهامداران جلسه در بافت نشان داد که برکشایر تا به حال ساخته شده است تا یک رکورد $137 میلیارد دلار پول نقد ذخیره کردن به عنوان بازار مالی چهار و که او تا به حال دیده می شود بسیاری از فرصت طلب معاملات با وجود بازار سهام را غش کردن.

"ما هر چیزی را انجام نداده چرا که ما نمی بینیم هر چیزی که جذاب به انجام" بافت گفت: در آن زمان نشان می دهد که سریع اقدامات صورت گرفته توسط فدرال رزرو در این سال به معنای شرکت می تواند دسترسی بیشتر به تامین مالی در بازارهای عمومی از آنها می تواند در طول بحران مالی در سال 2008 و 2009.

"اگر ما واقعا آنچه که ما از دیدن ما آن را انجام دهد و این اتفاق خواهد افتاد روزی" بافت گفت: ممکن است.

برای Dominion این حرکت یکی از یک سری از آن است که مصرف به انتقال به خالص-بازی بازی های کنترل شده شرکت ابزار است که با تمرکز روی, تمیز, تولید انرژی از باد خورشیدی و گاز طبیعی است. پس از فروش Dominion انتظار دارد که 90 درصد از آن در آینده عامل درآمد خواهد آمد از ابزار آن شرکت هایی که ارائه انرژی به بیش از 7 میلیون نفر در ایالات ویرجینیا شمالی و کارولینای جنوبی, اوهایو و یوتا.

دومینیون است به طور همزمان اعلام کرد که آن را لغو ساحل اقیانوس اطلس خط لوله پروژه با دوک انرژی است. این 8 میلیارد دلار پروژه مواجه شده است و افزایش نظارتی بررسی و تاخیر که تا این حد رواج بینی هزینه ها و شک و تردید در مورد آن امکان سنجی اقتصادی.

به عنوان یک نتیجه از فروش و کارآمد آن عملیات Dominion هشدار داده است که این شرکت انتظار دارد که آن عامل درآمد برای سال 2020 به $3.37 دلار 3.63 یک سهم. قبلی خود راهنمایی برای $4.25 دلار 4.60 یک سهم. این شرکت همچنین برنامه ریزی برای کاهش سود خود در سه ماهه چهارم به 63 سنت یک سهم از 94 سنت به اشتراک گذاری آن پرداخت می شود در هر یک از دو مورد اول سال چهارم و که آن را پیش بینی پرداخت برای سه ماهه سوم.

در حال حاضر ملک پرداخت 85 درصد از آن عملیاتی درآمد اما پست معامله این شرکت با هدف قرار دادن یک عامل درآمد پرداخت 65 درصد است که آن را می گوید که بیشتر در خط با همسالان خود.

برای برکشایر این حرکت تا حد زیادی افزایش می دهد, رد پای آن در گاز کسب و کار. با خرید برکشایر هاتاوی انرژی انجام خواهد شد 18 درصد از تمام ایالتی, طبیعی, انتقال گاز در ایالات متحده تا از 8 ٪ در حال حاضر.

تحت شرایط معامله برکشایر هاتاوی انرژی به دست آوردن 100% از ملک انرژی انتقال Questar خط لوله و کارولینای انتقال گاز و 50 درصد از ایروکیز سیستم انتقال گاز. برکشایر را نیز به دست آوردن 25 درصد از یارو نقطه LNG و صادرات, واردات و تسهیلات ذخیره سازی گاز مایع طبیعی یکی از شش LNG پایانه های صادرات در ایالات متحده آمریکا

برکشایر انرژی خواهد پرداخت 4 میلیارد دلار به صورت نقدی به دارایی و فرض 5.7 میلیارد دلار در بدهی. قلمرو برنامه ای برای استفاده از حدود 3 میلیارد دلار را پس از کسر مالیات درآمد حاصل از خرید سهام آن بعد از این سال.

معامله منوط به تصویب قانونی است و انتظار می رود در سه ماهه چهارم این سال است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب