"تلاوت Hanuman Chalisa به مبارزه با کروناویروس": BJP را Pragya Thakur

"تلاوت Hanuman Chalisa به مبارزه با کروناویروس" می گوید: BJP را Pragya Thakur. (فایل)بوپال: BJP MP Pragya سینگ

توسط ELEMENTORSITE در 5 مرداد 1399
'Recite Hanuman Chalisa To Fight Coronavirus': BJP's Pragya Thakur

"تلاوت Hanuman Chalisa به مبارزه با کروناویروس" می گوید: BJP را Pragya Thakur. (فایل)

بوپال:

BJP MP Pragya سینگ Thakur در روز شنبه اعتراض مردم به تلاوت Hanuman Chalisa پنج بار در روز تا 5 اوت که او معتقد است که خلاص شدن از شر جهان از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"Bhoomi pujan" و یا زمین شکستن مراسم برای ساخت و ساز از Ram معبد در ایودیا است را در آگوست 5.

"بیایید همه ما با هم یک روحانی تلاش به آرزوی مردم خوب و سلامت پایان coronavirus بیماری همه گیر. تلاوت "هانومان Chalisa" پنج بار در روز در خانه خود را از تاریخ 25 ژوئیه تا اوت 5" در بوپال MP توییتی.

"نتیجه گیری این مراسم توسط لامپ های روشنایی در ماه اوت 5 و ارائه "aarti" به خداوند Ram, در خانه," او اضافه شده است.

او همچنین یک ویدئو در توییتر که در آن او گفت: BJP دولت در مادها پرادش در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس با تحمیل مستند در بوپال تا 4 اوت.

"هر چند مستند خواهد شد در مرداد 4, این مراسم (تلاوت Hanuman Chalisa یک سرود در ستایش از پروردگار هانومان) به پایان خواهد رسید و در آگوست 5, زمانی که "bhoomi pujan" برای Ram معبد در ایودیا انجام خواهد شد. ما را جشن می گیرند که بعد مانند دیوالی," او اضافه شده است.

"هنگامی که مردم... یهودیان از سراسر کشور تلاوت "هانومان Chalisa" در یک صدا آن را قطعا کار ما خواهد بود از coronavirus...این است که نماز خود را به خداوند رم گفت:" Thakur.

(این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im