"آنها فقط به نوبه خود چشم': آمازون هوا پیمانکاران صورت خطرات ایمنی به عنوان جدید کروناویروس شیوع ظهور

آمازون هواپیما در انتاریو فرودگاه بین المللی روز دوشنبه 4 فوریه 2019.کتی SchoolovCoronavirus همه گیر شده ریخته

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

آمازون هواپیما در انتاریو فرودگاه بین المللی روز دوشنبه 4 فوریه 2019.

کتی Schoolov

Coronavirus همه گیر شده ریخته و یک نور روشن در آمازون درمان انبار کارگران و درخواست شرکت به مراحل فوق العاده ای برای اطمینان بخشیدن به کارکنان قانونگذاران و افکار عمومی است که آن را به حفاظت از کارگران است.

آمازون اتحادش را تغییر چگونه آن انبارها عمل به بهبود ایمنی ارائه مزایای اضافی به کارگرانی که سقوط بیمار و راه اندازی یک صندوق امداد برای تحویل پیمانکاران.

اما یک قطعه بسیار مهم از آمازون, حمل و نقل عملیات مانده بود از پاسخ این شرکت به همه گیر, برخی از کارگران می گویند.

کارگران در سراسر جهان پرواز خدمات یک شرکت است که در خدمت آمازون' حمل و نقل هوایی شبکه و دیگر حامل می گویند که آنها رفته اند و بدون بسیاری از مزایای ارائه شده به انبار و تحویل کارکنان. آنها همچنین می گویند آنها با ارائه پاداش و دستمزد را افزایش می دهد اضافی پرداخت مرخصی استعلاجی و یا نامحدود پرداخت نشده زمان خاموش با وجود کار کردن در ساعت های طولانی در اوج این بیماری همه گیر. کارکنان تعلق پرداخت مرخصی استعلاجی در طول زمان به طوری که آنها قادر به گرفتن تعداد محدودی از روز کردن اگر آنها بیمار اما هنگامی که زمان اجرا می شود و آنها باید بازگشت به کار.

WFS کارگران می گویند مدیران نیست اجرای ماسک مورد نیاز و ضد عفونی کننده دست و صابون در تامین کوتاه مدت هستند در امکانات. در یکی از WFS تسهیلات در ققنوس نگرانی های ایمنی آنقدر شدید است که یک کارگر شکایت با فدرال اداره ايمنی و بهداشت شغلی در ماه گذشته.

WFS یکی از چندین شرکت است که حفظ قراردادهای پر سود با آمازون هوا. کارگران بار کردن و خالی کردن محموله از آمازون هواپیما در فرودگاه در سراسر کشور, اما آنها در نظر گرفته نمی آمازون کارکنان. به جای آمازون قرارداد با شرکت های شخص ثالث مانند WFS که استخدام کارگران. آمازون outsources مناطق دیگر تدارکات خود را شبکه ای از جمله آخرین مایل تحویل است که موضوع بحث در گذشته است.

قبل و در طول همه گیر آمازون محموله همکاران از جمله WFS باید بازی یک outsized نقش مهمی در تضمین این شرکت می تواند رسیدن به آن به طور فزاینده مهم اهداف از یک و همان روز تحویل.

"این کارگران حیاتی" گفت: کتی مارو Roberson, بنیانگذار شرکت مشاوره لجستیک گرایش & بینش. "آن را مانند بافت همبند بدن خود را به جز آنها ارتباط بین هواپیما و انبار. بدون آنها بسته خواهد فقط نشستن در این امکانات است."

آمازون سخنگوی کیت Kudrna گفت: شرکت "اولویت اول" است که سلامت و ایمنی کارگران درگیر در عملیات خود اضافه کرد که آمازون ارائه شده WFS با ماسک صورت در طول بیماری همه گیر.

"همه ما از شرکت هواپیمایی تحویل دهنده باید مطابق با آمازون تامین کننده رفتاری و اداره هوانوردی فدرال مقررات" Kudrna در بیانیه ای گفت. "ما به طور جدی هر گونه اتهام که یک تحویل دهنده است نه کسانی که با الزامات و انتظارات و نقد و بررسی درآمده است."

WFS نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

به عنوان آمازون آمار با افزایش coronavirus مربوط به تقاضا در ماه مارس WFS کارگران در خط مقدم حمل نخست بسته های سفارش داده شده توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها بودند که منزوی در داخل خانه های خود.

تقاضا تثبیت شده است اما کارگران در حال حاضر با یک دور جدید از شیوع کروناویروس در سراسر کشور است. WFS کارگران می گویند که احساس می کنند فقط به عنوان آسیب پذیر به عنوان در آغاز همه گیر از آنجایی که آنها هنوز فاقد حمایت های اولیه قادر به انجام کار خود را با خیال راحت.

ضد عفونی کننده کمبود و کارگران حاضر به پوشیدن ماسک

WFS عمل از ده ها تن از فرودگاه های سراسر کشور که بدان معنی است که امکانات تا حد زیادی مستقل از یکدیگر است. برخی از WFS امکانات گرفته اند coronavirus ایمنی به طور جدی تر از دیگران است.

یکی WFS کارگر در شمال کنتاکی گفت: هر کس تن ماسک در مرکز و ضد عفونی کننده دست واقع شده است و در تمام مناطق از ساختمان. در مقابل یک WFS کارگر در شهر نیویورک گفت بدون ماسک در دسترس هستند برای کارکنان مگر اینکه آنها خود را در حالی که مدیران "رد" برای پاسخ به سوالات در مورد موارد مثبت در تاسیسات. هر دو از کارگران خواسته ناشناس باقی می ماند و از ترس از دست دادن شغل خود.

پنج WFS کارگران در Phoenix Sky Harbor International Airport گفت CNBC آنها مواجه ایم مدیران چندین بار در طول چند ماه گذشته در مورد کارمندان که نمی پوشیدن ماسک و دستکش همراه با دیگر نگرانی های ایمنی. با وجود این آنها می گویند نه بسیار تغییر کرده است به جز در حال حاضر این تسهیلات نیاز به حرارت چک. بسیاری از کارگران خواسته ناشناس باقی می ماند چرا که آنها مجاز به صحبت کردن با رسانه ها در مورد شرکت مهم است.

"من نمیفهمد که این بیماری همه گیر آغاز شده است که آنها می خواهم آن را بیشتر جدی بگیرید, اما آنها نبوده است حرفه ای در مورد آن در تمام گفت:" لورن سبز یک کارگر در شهر فینیکس مرکز.

WFS محموله گرداننده کار در محله های نزدیک که باعث می شود, اجتماعی, فاصله, قوانین, دشوار به دنبال دارد. کارکنان اغلب ایستاده در کنار یکدیگر به دست کردن جعبه در حالی که دو یا سه کارگر پشته بسته های زیادی در داخل ظروف فلزی به عنوان قوطی که تخمین زده می شود حدود 6 فوت عرض 7 ارتفاع.

این موضوع نشده بهبود ماه به همه گیر کارگران گفت. در آوریل WFS مدیران گفت: آنها تا به حال ایستگاه بیش از چهار کارگران به یک می تواند در یک زمان اما آنها نه همیشه اجرا این قانون.

فیلم گرفته شده در ماه ژوئن به دست آمده و توسط CNBC نشان می دهد WFS کارگران در ققنوس خوشه در گروه در اطراف قوطی با آمازون آرم مزین در سمت. بسیاری از کارگران در این ویدئو نیست با پوشیدن ماسک و با وجود حداقل سه نفر از کارکنان داخل قوطی انباشته جعبه.

یک تصویری به دست آمده توسط CNBC نشان می دهد WFS کارگران در ققنوس ازدحام در اطراف ظروف بدون ماسک صورت در.

ضد عفونی کننده دست و صابون اغلب در تامین کوتاه مدت در تاسیسات کارگران گفت. ماه گذشته سبز گفت که او متوجه خالی ضد عفونی کننده بطری شده بود پر با آب در یک ایستگاه کاری. یکی دیگر از WFS کارگر که خواست ناشناس بماند گفت: اين حمام از صابون برای چند روز.

کارگران گفت: CNBC آنها نگران بودند که این تسهیلات حدود 200 نفر پرسنل فقط دسترسی به دو تک غرفه حمام, هر جنسیتی که می تواند به افزایش تراکم و گسترش میکروب ها. OSHA نیاز به محل کار با بیش از 150 کارکنان به ارائه شش توالت به علاوه یک اضافی توالت برای هر اضافی 40 نفر از کارگران.

یکی دیگر از WFS کارگر در شهر فینیکس که خواست نامش چنان نا امید با تسهیلات فقدان اقدامات ایمنی که آنها شکایت آریزونا OSHA بخش ممکن است 2. شکایت که مشاهده شد با CNBC ادعا تسهیلات نیست زیر دستورالعمل های فدرال اجتماعی فاصله و که آن را نیاز به کارگران خود به قرنطینه در زمانی که به آنها نمایانده coronavirus. همچنین ادعا کارکنان قادر به ابراز نگرانی های خود را در مورد ایمنی و بهداشت.

ترور Laky یک سخنگوی صنعتی کمیسیون آریزونا که شامل آریزونا بخش ایمنی و بهداشت شغلی دولت معادل OSHA گفت: شکایت بسته شد ممکن است 8. Laky اضافه شده که ADOSH نمایندگان نیست بازرسی تاسیسات.

در ماه مه یک WFS کارگر در ققنوس شکایت با محلی OSHA شعبه جزئیات مختلف محل کار خطرات مربوط به کوروناویروس.

Kudrna, آمازون, سخنگوی, گفت WFS دستگیره حمل و نقل هوایی عملیات در Phoenix Sky Harbor Airport برای انواع شرکت ها نه فقط در آمازون است.

کارگران تخمین می زنند که حداقل چهار کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus در ققنوس تسهیلات. در هر زمان وجود دارد هیچ اطلاع رسمی از مدیریت سایت آنها گفت. در عوض کارگران گفت: آنها متوجه شدند در مورد جدید عفونت از طریق کلمه از دهان است. این شرکت نشده است گفت: کارگران این که آیا آن را انجام تماس ردیابی و یا اطلاع از کارگران که ممکن است در تماس نزدیک با افراد آلوده کارگران گفت.

سیدنی Isais Gastelum که ترک شغل خود به عنوان یک سطح شیب دار عامل در فینیکس مرکز ماه گذشته با توجه به coronavirus نگرانی گفت: او روزانه با سه نفر از مردم وجود دارد که تست مثبت برای ویروس. Gastelum گفت که او آگاهانه این سایت بخش منابع انسانی است که او به طور منظم در تماس نزدیک با کارگران و در عین حال او گفت: هرگز به قرنطینه خود را.

او گفت: منابع انسانی کارمند به او گفت که او تا به حال برای رسیدن به محل کار به خاطر او بود "ضروری" است و اگر او را نشان نمی دهد تا خود را برای تغییر او می شود نوشته شده است.

پس از همکارانش آزمایش مثبت Gastelum گفت: او خواست از مدیران خود را به برگزاری یک جلسه در مورد کوروناویروس اقدامات ایمنی از مدیران هنوز برای رسیدگی به این موارد تایید شده. جلسه هرگز اتفاق افتاده است.

"من خیلی ناامید شد آنها حتی نمی باید ایمنی جلسه در این مورد چون آنها دوستان نزدیک من" Gastelum گفت. "من با آنها کار می کنند و من در مورد آنها مراقبت. اگر آنها نمی, آنها, آن را فقط نشان می دهد که چقدر آنها را در مورد ایمنی ما."

آمازون به نام خود کارگران "قهرمانان" برای ارائه منابع به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در طول این بیماری همه گیر. Gastelum و دیگر WFS کارگران گفت: آمازون نیز باید آنها را تحسین خطر برای سلامت و ایمنی خود را در خط مقدم.

"آمازون انجام نشده هر چیزی برای ما" گفت: یک سطح شیب دار در شهر فینیکس, که با این نسخهها کار شیفت روز و خواسته ناشناس باقی می ماند. "ما تقریبا در دفاع از خودمان و انتظار می رود فقط به کار نگه دارید."

WFS کارگران قرارداد توسط آمازون گفت: ممکن است آنها صرف روز خود را در حال حرکت نخست بسته اما تعاملات خود با شرکت محدود هستند گاه به گاه فراتر از بازدیدکننده داشته است توسط آمازون نمایندگان به WFS امکانات.

"به ما به نظر می رسد مانند آمازون واقعا نمی مراقبت در مورد چگونه عمل کنیم تا زمانی که ما کار انجام می شود" Gastelum گفت. "آنها فقط به نوبه خود چشم."

تماشا کنید: آمازون هوا می افزاید هواپیما با هدف رقابت با فدرال اکسپرس و یو پی اسtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب