واکسن داد چشم محدوده قیمت برای COVID-19 عکس می گوید: $40 حداکثر

آن را بیش از حد به زودی به قیمت از واکسن یک مقام رسمی گفت: (بازنمودی)لندن / شیکاگو: هماهنگ کننده جهانی coronav

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399
Vaccine Alliance Eyes Price Range For COVID-19 Shots, Says $40 Maximum

آن را بیش از حد به زودی به قیمت از واکسن یک مقام رسمی گفت: (بازنمودی)

لندن / شیکاگو:

هماهنگ کننده جهانی coronavirus واکسن بودجه طرح به دنبال در یک طیف گسترده ای از پتانسیل قیمت COVID-19 عکس, با یک گزارش 40 دلار در هر دوز برچسب قیمت "بالاترین تعداد" که در محدوده یکی از شرکت-آگهی های این پروژه گفت: در روز دوشنبه.

ست برکلی, مدیر اجرایی GAVI واکسن داد که شرکت پیشرو COVAX امکانات طراحی شده برای اطمینان از عادلانه دسترسی جهانی به COVID-19 عکس گفت: این مرکز تا به حال هیچ هدف خاص قیمت را نیز به دنبال مذاکره محکم قیمت گذاری برای غنی تر و فقیر کشور است.

برکلی رد نظرات از اتحادیه اروپا منابع هفته گذشته که گفت: COVAX مرکز با هدف قرار دادن 40 دلار قیمت برای COVID واکسن برای کشورهای ثروتمند. اتحادیه اروپا منابع گفته بود اتحادیه اروپا خواهد بود به دنبال به امن معاملات ارزان تر در خارج از COVAX طرح.

"وجود دارد یک طیف وسیعی از اعداد و آنها (اتحادیه اروپا منابع) قرار داده و کمترین تعداد را" برکلی در مصاحبه ای گفت:. او گفت که در یک ارائه به اتحادیه اروپا مقامات COVAX مقامات داده بود "طیف وسیعی از قیمت های مختلف".

"و (40 دلار) بود و حداکثر قیمت در این محدوده برای کشورهای با درآمد بالا به جای تعیین قیمت" او به رویترز گفت.

COVAX است با همکاری رهبری GAVI سازمان بهداشت جهانی و CEPI ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری و طراحی شده است برای تضمین سریع و دسترسی عادلانه در سطح جهان به COVID-19 واکسن هنگامی که آنها در حال توسعه است.

هدف آن است که برای تضمین تامین و تحویل 2 میلیارد دوز در سراسر کشور که ثبت نام تا پایان 2021. گاوی گفت: در اوایل این ماه که بیش از 75 کشور ابراز علاقه به پیوستن به COVAX.

برکلی گفت: اکثر واکسن ها خیلی زود در تست که آن را بیش از حد به زودی به دانستن آنچه که قیمت نهایی خواهد بود.

"حقیقت این است که هیچ کس تا به یک ایده چه قیمت در حال رفتن به, چرا که ما هیچ ایده که (بالقوه COVID) واکسن در حال رفتن به کار," او گفت:.

او گفت: سوالات که در مورد تکنولوژی ممکن است موثر ترین, آیا واکسن می تواند یک یا دو دوز یا چه بازده از امکانات تولیدی ممکن است هنوز پاسخ داده نشده و همه را تحت تاثیر قرار نهایی واکسن قیمت گذاری شده است.

برکلی گفت: COVAX آغاز شده است کنار هم قرار دادن برآورد بر اساس آنچه که شناخته شده است اما وجود دارد هیچ شرکت قیمت. "چالش در تلاش است به آمده تا با یک هزینه. کسی که به شما می گوید که آنها می دانند که نمی صادق بودن."

برکلی که از طریق اتحاد GAVI مذاکره با تولید کنندگان به صورت فله-خرید واکسن برای استفاده در کشورهای فقیر گفت: داروسازان اغلب با استفاده از یک لایه روش قیمت گذاری که در آن کشورهای فقیر پرداخت یک قیمت کشورهای با درآمد متوسط قیمت بالاتر و کشورهای ثروتمند پرداخت بالاترین قیمت.

او گفت: مشخص نیست که چه تولید کنندگان بالقوه COVID-19 واکسن را پیشنهاد می کنیم اما آنها در حال تلاش برای قرار دادن به جلو برآورد هزینه بر اساس آنچه تا کنون می دانیم.

"شما در حال رفتن به یک طیف وسیعی از قیمت های مختلف بسته به آنهایی که (واکسن نامزدها) در حال رفتن به موفقیت است.

"رک و پوست کنده این احتمال وجود دارد که ما باید قیمت های پایین تر با توجه به حجم زیادی که ما در حال تلاش برای دسترسی به اینجا."

برکلی گفت: COVAX و چندین نفر دیگر نیز از جمله "سرعت premium" به هزینه COVID-19 واکسن را تشویق می کند که شرکت ها به میلیون ها نفر از دوز در معرض خطر و حتی قبل از آنها می دانند که اگر واکسن خود را نامزد کند. "ما می بینیم که به عنوان 15% یا 20% از آنچه هزینه خواهد بود," او گفت:.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب