تا می فرستد بدن مرده با مهاجران در باز کردن کامیون, Jharkhand خشمگین

تصاویری از کامیون با کشته و مجروح مهاجران به طور گسترده ای توزیع شده است.لکنو/پتنا: تصاویری از زخمی مهاجر کارگ

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

تصاویری از کامیون با کشته و مجروح مهاجران به طور گسترده ای توزیع شده است.

لکنو/پتنا:

تصاویری از زخمی مهاجر کارگران سفر در کامیون باز با پارچه کرباسی قیراندود وعایق اب پیچیده بدن مرده در اوتار پرادش خشم Jharkhand وزیر David Soren که نام آن را "غیر انسانی" عمل می کنند که سرقت از هر دو زنده و مرده از کرامت است.

اجساد آنان از مهاجران که در درگذشت, اوریا, 200 متر از لکنو در صبح روز شنبه. یک روز بعد تصاویری از کامیون که در آن کشته و زخمی شدند حمل و نقل به طور گسترده ای توزیع شده است.

"این غیرانسانی کارگران مهاجر ما احتمالا می تواند اجتناب شود. من درخواست @UPGovt و دفتر از @NitishKumar'ji به ترتیب مناسب حمل و نقل از مرحوم بدن تا Jharkhand مرزی و ما اطمینان کافی وقار ترتیبات به خانه های خود در Bokaro" آقای سورن توییتی.

حدود 3.30 هستم در شنبه 26 مهاجر کارگران کشته و بیش از 30 مجروح شدند در اوریا به عنوان دو کامیون یکی از پنجاب و دیگری از راجستان برخورد در بزرگراه.

یازده از مرحوم شد از Jharkhand -- یکی از Palamu و بقیه از Bokaro. این دیگران بودند از بنگال.

یک روز بعد مقامات فرستاده اجساد و بازماندگان در سه کامیون, محدود, برای, Jharkhand را Bokaro و Purulia در غرب بنگال.

پس از آن خشم و آقای سورن را صدای جیر جیر منجر به عمل است. در بزرگراه به Prayagraj این کامیون ها متوقف شد و اجساد لود شد بر روی آمبولانس.

کنگره -- بخشی از حکم داد در Jharkhand -- اشاره کرد که اجساد آغاز شده بود decomposing در طول سفر ارشد کنگره رهبر Pramod Tiwari گفت: با توجه به فقه پزشکی مجبور به زندگی به سفر در چنین شرایطی بود که "قانون".

منطقه بازپرس اوریا, آبیشک سینگ گفت: "این عکس که رفت ویروسی مورد بررسی قرار می گیرد".

مرگ کارگران مهاجر در اوریا تنظیم کردن یک جنگ سیاسی بین مخالفان و دولت بی جی پی در اوتار پرادش.

اشاره به این که کامیون در حال اجرا بودند به طور غیر قانونی از دو کنگره-حکومت ایالت اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath سرزنش برای این حادثه است.

کنگره خواستار استعفای وزیر.

در طول هفته گذشته هزاران نفر از جان کارگران مهاجر شده اند در تلاش برای رسیدن به خانه هر وسیله ممکن است. بسیاری از زمان, کامیون, tempos و خودرو اغلب پرداخت هر روپیه آنها دارای. اما نه هر کس به خانه. برخی از درگذشت خستگی دیگران در تکرار تصادفات در بزرگراه ها است.

این اوتار پرادش دولت در حال حاضر متوقف ورود کارگران که در حال آمدن است در پا و یا در حمل و نقل دیگر از دولت اتوبوس. مقامات در مرز مناطق خواسته شده است پس از نگاه مردم و ارسال آنها را به خانه در اتوبوس های دولتی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن