در دوربین سه طبقه ساختمان سقوط به کانال در غرب بنگال

ساختار مجوف گفته با توجه به تمیز کاری که که انجام شد در یک کانال نزدیک.دهلی نو: سه طبقه در حال ساخت ساختمان سق

توسط ELEMENTORSITE در 25 خرداد 1399

ساختار مجوف گفته با توجه به تمیز کاری که که انجام شد در یک کانال نزدیک.

دهلی نو:

سه طبقه در حال ساخت ساختمان سقوط و سرنگون به یک کانال آبیاری در کنار آن در یک روستا در بنگال را Midnapore, West منطقه بود ،

30 ثانیه تصویری از سقوط ساختمان در Nischintapur روستا در Daspur بلوک حدود 120 متر از کلکته قطاری ساختار در حال سقوط به سمت وزارت امور خارجه کانال آبیاری. ابری از گرد و غبار دیده می شود لحظاتی بعد.

ساختار سرنگون و پس از آن بنیاد بود ضعیف بود و گفته با توجه به تمیز کاری که که انجام شد در یک کانال نزدیک. با توجه به گزارش های ترک آغاز شده بود در حال توسعه در ساختمان چند روز پیش.

سنگین باران های موسمی دیروز بیشتر تحت تاثیر ثبات بنیاد در معرض توسط کانال حفاری.

صاحب ساختمان Nemai Samanta نمی تواند تماس برای نظر. او با استفاده از یک مغازه در طبقه همکف از ساختمان که در آن او به فروش مواد غذایی و ثابت محصولات.

مردم محلی می گویند این ساختمان این است که احتمالا یک ساخت و ساز غیر قانونی آن را به عنوان بیش از حد نزدیک به کانال آبیاری و تجاوز در زمین دولت.

Bangshi خارا که در این نزدیکی زندگی می کند گفت: "از نظر ساختمان سقوط وحشتناک است. ما را به یاد داشته باشید آن را برای مدت زمان طولانی. Nemai Samanta شد ساخت این ساختمان برای اهداف کسب و کار. ما را دیده اند او را در این منطقه به مدت دو روز."

جنوب بنگال شده است شاهد سنگین موسمی باران از دیروز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب