IKEA منتشر شد راهنمای کامل پتو فورت

اگر شما تا کنون ساخته شده یک پتو فورت در خانه, شما احتمالا باید یک راهنما. قلعه ها معمولا ایجاد ad hoc با هر آ

توسط ELEMENTORSITE در 28 اردیبهشت 1399

اگر شما تا کنون ساخته شده یک پتو فورت در خانه, شما احتمالا باید یک راهنما. قلعه ها معمولا ایجاد ad hoc با هر آنچه که شما اتفاق می افتد به در دست دارند. اما IKEA به تازگی منتشر شده الگوهای پتو قلعه های ساخته شده در این سبک از مبلمان آن مجمع جزوه و مانند آنها می تواند سرگرم کننده را امتحان کنید.

دستورالعمل برای شش فورت مدل های ایجاد شده توسط IKEA روسیه با کمک سازمان خلاق غریزه.

مانند به طور منظم IKEA دستورالعمل های آنها نشان می دهد یک خط نقاشی از این قطعه به پایان رسید همراه با نام تصاویر و مقادیر هر یک از قطعات شما نیاز به آنها را ایجاد کنید.

تمام قطعات منحصر به فرد هستند محصولات IKEA اما شما احتمالا در حال حاضر بسیاری از آنها یا اشیاء شما می تواند جایگزین را در خود جای.

آنها عبارتند از: کلاسیک فورت-ساخت مواد — پتو, بالش, کتاب کوچ بالشتک صندلی و گیره لباس — همراه با الهام لمس مانند یک اختاپوس به شکل قفسه برای خشک کردن (استفاده می شود به نگه دارید تا چراغ رشته) و یک کت دندانه دار کردن و نوکر (هر دو استفاده می شود به عنوان چادر فریم).

اگر شما لازم نیست که دقیقا این مواد ذکر شده و نیاز به بداهه نوازی است که به نظر می رسد مانند یک ایده آل دعوت به سعی کنید به نقاشی طرح برای خود قلعه. چه IKEA-مانند نام خواهد آن را به شما بدهد?

ماه گذشته در یکی دیگر از تلاش برای حفظ مشتریان را سرگرم در خانه, IKEA اسرائیل منتشر رنگ آمیزی قابل چاپ صفحات شامل یک اتاق نشیمن IKEA صحنه حرکات غیر ارادی اندامها-tac انگشت پا بازی با KALLAX مکعب قفسه به عنوان هیئت مدیره و بیشتر. شما می توانید آن را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن