ساعت ملاقات NSA رئیس دفاع کارکنان بیش از هند و چین صورت خاموش در Ladakh

ساعت مودی را ملاقات می آید در زمانی که چین و هند نیروهای خود شده اند skirmishing در هند, Ladakh (فایل)دهلی نو:

توسط ELEMENTORSITE در 6 خرداد 1399

ساعت مودی را ملاقات می آید در زمانی که چین و هند نیروهای خود شده اند skirmishing در هند, Ladakh (فایل)

دهلی نو: نارندرا نخست وزیر در حال برگزاری یک نشست سطح بالا برای بحث در مورد شارژ کردن با چین است. کسانی که شرکت شامل سه سرویس سران مشاور امنیت ملی agnew و رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat, منابع گفت. یک جلسه جداگانه برگزار شد زودتر با وزیر امور خارجه. منابع گفت: وزیر دفاع Rajnath Singh ملاقات کرده بود سه خدمات روسای قبلی و توجیه آنها. سراسیمگی از جلسات در یک زمان می آید زمانی که چینی و هندی سربازان شده اند skirmishing در هند و لاداخ. تصاویر ماهواره ای نشان داده اند که پکن در حال گسترش است و یک هوایی در نزدیکی لاداخ, از عکس را نشان داد حتی جت های جنگنده در آسفالته. دیروز چین در اطلاع بر سفارت خود در وب سایت ارائه شده به پرواز بازگشت شهروندان خود را که می خواستم به بازگشت به خانه.

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. این چهره بین چین و هند آغاز شده و پس از چین این گزارش بیان شده است خشم خود را در مورد ساخت جاده و پل در Galwan منطقه هند است. "جاده ساخته شد برای کمک به مردم محلی" یک افسر ارشد گفت NDTV.

  2. در مارس 9, حداقل 15 تا 20 نفر از اعضای یک گشت تیم درگیر بودند دست به دست مبارزه در ارتفاع بالا دستک.

  3. چینی تجاوز شد به خوبی در داخل سرزمین های هندی و وزارت خانه مطلع شد که آنها گشت Pangong دریاچه در موتور قایق.

  4. در بیانیه ای بعد از, ارتش گفت: "رفتار پرخاشگرانه توسط دو طرف منجر به جراحات جزئی به نیروهای نظامی است. دو طرف قطع شد و پس از گفت و گو و تعامل در سطح محلی".

  5. "موقت و کوتاه مدت صورت آف بین مرز امنیت نیروهای رخ می دهد به عنوان مرزهای حل نشده است. حادثه صورت خاموش به عنوان مورد اشاره در این مقاله انجام می گیرد. نیروهای نظامی حل و فصل مسائل دو طرف طبق تاسیس پروتکل کردند."

  6. چین نیز تن به تن, چادر, نزدیکی رودخانه Galwan. پیش از این ارتش گفت: چینی هلیکوپتر دیده می شد عامل در منطقه مورد مناقشه در Ladakh.

  7. در مصاحبه با NDTV ارشد هوا, کارکنان, Air Chief Marshal RKS tony addison گفت: "(به زبان چینی) هلیکوپتر فعالیت دیده می شود یک جهش" در Ladakh.

  8. ارتش تا به حال پس از آن تقویت امنیت در منطقه استقرار نیروهای نظامی در Galwan منطقه - یک flashpoint در طول سال 1962 جنگ. اضافی سربازان نیز فرستاده شده به شمال بانک Pangong Tso و Demchok.

  9. دیروز متوجه خواهید در ماندارین قرار داده شد تا در وب سایت سفارت چین درخواست کسانی که مایل به بازگشت به خانه برای رزرو بلیط در ویژه پرواز در هزینه های خود را.

  10. او گفت: "اختلافات مرزی با چین – توان آن را در لاداخ هند و یا دریای چین جنوبی – یک "یادآوری تهدید" مطرح جنوب کشور آسیایی. به "اقدامات تحریک آمیز و نگران کننده رفتار چین که شمار سوال در مورد چگونه چین به دنبال استفاده از آن رشد قدرت" آلیس گفت: چاه های خروجی معاون وزیر جنوبی و آسیای مرکزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب