مدیر عامل Netflix Reed Hastings اهدای 120 میلیون دلار به لحاظ تاریخی سیاه و موسسات

مدیر عامل Netflix Reed Hastings متعهد است و در مجموع 120 میلیون دلار به موسسات اختصاص داده شده به آموزش عالی ا

توسط ELEMENTORSITE در 28 خرداد 1399

مدیر عامل Netflix Reed Hastings متعهد است و در مجموع 120 میلیون دلار به موسسات اختصاص داده شده به آموزش عالی از دانش آموزان از رنگ.

هیستینگز و همسرش Patty Quillin اهدا خواهد شد $40 میلیون به یونایتد نگرو کالج صندوق (UNCF) و در طول تاریخ سیاه و دانشگاه کالج اسپلمن گشت و Morehouse College.

"وجود دارد بسیاری از مکان های خوب برای اهدای اما [در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها] در 150 سال فوق العاده انعطاف پذیر تولید شگفت انگیز تعدادی از فارغ التحصیلان" هیستینگز گفت CNBC اندرو راس Sorkin در یک مصاحبه ضبط شده دوشنبه.

اهدای خواستار تجدید خواستار نژادی, عدالت بعد از کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید که در بازداشت پلیس درگذشت. جامعه سیاه و سفید نیز نامتناسب بیمار توسط coronavirus نشان خمیازه نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت در سراسر جوامع اقلیت.

"مقدار تراژدی که واقعا ما را به تمرکز و بگو: بیایید چیزی را در حال حاضر خواهد شد که حمایت از این موسسات بزرگ و به مردم برخی از حس امید'" هیستینگز گفت. "این لحظه ای است که اولین بار نیست که نژاد پرستی خود پرورش داده شده, شما می دانید وحشتناکی زشت."

"ما می خواهیم برای کمک به جلب توجه به HBCUs به آنها بخشی از راه حل برای امریکا و برای کودکان به آرزوی," او اضافه شده است.

Spelman کالج, رئیس جمهور دکتر مری اشمیت کمپبل گفت که 60 درصد از Morehouse آموزان و 48 درصد از Spelman دانش آموزان واجد شرایط برای فدرال پل گرانت کمک می کند که خانواده های کم درآمد.

"در اینجا شما باید در این کشور شما از این کالج ها با حداقل مصرف منابع در مسئولیت آموزش در سطح بالایی از دانش آموزانی که نیاز به منابع بیشتر," او گفت: در روز شنبه در مصاحبه با Sorkin.

با توجه به فوربس, Hastings, دارای یک ارزش خالص حدود 4.8 میلیارد و تشکر در درجه اول به 1.3 درصد از سهام خود در Netflix بکشد-بهترین-انجام انبار از دهه گذشته است. که به او کمک کرد تا تبدیل به یک دیرین دهنده در سیستم آموزش و پرورش. او با توجه میلیون ها نفر را در بودجه به مدارس و در سال 2016 آغاز $100 میلیون بشردوستانه صندوق برای کودکان و نوجوانان آموزش و پرورش است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب