سهام ایالات متحده آتی تخت جلوتر از عمده درآمد

آتی سهام شد و تخت در شبه تجاری به سرمایه گذاران آماده برای کشت و درآمد از عمده ایالات متحده کسب و کار در روز س

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399

آتی سهام شد و تخت در شبه تجاری به سرمایه گذاران آماده برای کشت و درآمد از عمده ایالات متحده کسب و کار در روز سه شنبه.

داو آینده افزایش 40 امتیاز و یا 0.15%. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی افزایش یافت 0.15% و 0.18% بود.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پرده برداری جمهوریخواه coronavirus طرح امداد جمعه پس از زنگ. این قانون شامل امداد برای بیکاری آمریکایی دیگر پرداخت مستقیم به افراد از 1200 دلار بیشتر چک برنامه حفاظت از کسب و کار کوچک وام وجوه در میان سایر مقررات. مک کانل گفت: لایحه تنظیم فدرال بیمه بیکاری در 70 درصد از یک کارگر دستمزد قبلی جایگزین 600 $در هر هفته است که ایالات متحده متوقف شد پرداخت این هفته است.

در روز دوشنبه شاخص Dow Jones Industrial Average با صعود بیش از 100 امتیاز. S&P 500 پرید 0.75% آوردن آن سال به تاریخ به دست آوردن نزدیک به 0.3% رشد پیدا کرد.

شاخص Nasdaq Composite با افزایش 1.7% کمک دستاوردهای بزرگ در تکنولوژی عزیزان. Netflix افزایش بیش از 3% آمازون به دست آورد 1.5 درصد و سیب رز نزدیک به 2.5%.

قیمت طلا افزایش یافت و به یک رکورد جدید در روز دوشنبه. نقطه طلا معامله به عنوان بالا به عنوان $1,943.927 بیش از رکورد قبلی قیمت مجموعه در سپتامبر 2011.

"با دلار پایین آن است که یک روز زمانی که همه چیز از سهام اوراق قرضه و طلا بالاتر" جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC.

شلوغ ترین هفته فصل درآمد همچنان ادامه دارد روز سه شنبه با 3M مک دونالد Pfizer JetBlue و Raytheon فن آوری تمام مجموعه به گزارش قبل از باز کردن زنگ.

ویزا Advanced Micro Devices, Amgen, eBay Mondelez International و استارباکس گزارش پس از زنگ در روز سه شنبه.

سرمایه گذاران را نیز به دنبال برای به روز رسانی از کنگره است که کار به تصویب یکی دیگر از coronavirus بسته محرک.

فدرال رزرو شروع خود در دو بعد سیاست جلسه روز سه شنبه و به دنبال آن نرخ بهره تصمیم گیری در روز چهارشنبه. کمیته تصمیم گرفت برای حفظ محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال در 0-0.25 درصد آن در آخرین جلسه در ماه ژوئن به عنوان آن را همچنان به مقابله با تاثیر از coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در اقتصاد ایالات متحده.

در این کنفرانس هیئت شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده برای ماه جولای منتشر خواهد شد و در ساعت 10 صبح روز سه شنبه. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز در حال انتظار خواندن 96 از ماه ژوئن خواندن 98.1.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن