دادگاه عالی فقط پیچیده یک اصطلاح است که تعجب همگان را راضی و هیچ کس

اعضای رسانه های خبری جمع آوری خارج از دادگاه عالی ایالات متحده که در آن قضات روشن ساخته است که یک رئیس جمهور ن

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399

اعضای رسانه های خبری جمع آوری خارج از دادگاه عالی ایالات متحده که در آن قضات روشن ساخته است که یک رئیس جمهور نمی تواند فرار از تحقیقات جنایی حاکم است که یک دادستان در شهر نیویورک می تواند به دست آوردن جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی از جمله اظهارنامه مالیاتی در واشنگتن 9 ژوئیه سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

در آخرین روز از اولین دادگاه عالی اصطلاح با دو دست برداشت انتصاب در نیمکت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صبح را صرف لعن دادگاه.

"این همه سیاسی دادستان است. من برنده مولر جادوگر هانت و دیگران و در حال حاضر من باید به مبارزه ادامه در سیاسی فاسد نیویورک" مغلوب ساختن پیشی جستن فریاد زد در توییتر. "منصفانه نیست به این ریاست جمهوری و یا دولت!"

توییت آمد و در پاسخ به نظرات دو دست را در روز پنج شنبه که تحویل موانع به رئیس جمهور روشن ساخته است که دادگاه هنوز انداز خود را به عنوان مستقل از اجرایی.

دادگاه در یک جفت 7-2 احکام هموار راه را برای شهر نیویورک دادستان برای دسترسی به مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالیاتی و پیشنهاد کرد که آن را ممکن است برای کنگره به عنوان هر چند آن را تاسیس نسبتا بالا میاره. نه همه قضات حتی مخالفان, اعزام با تهمت و ادعا می کنند که او مطلق ایمنی از دولت تحقیقات جنایی ، هر چند احکام سقوط کوتاه از آنچه رئیس جمهور می خواست آنها را به طور موثر اطمینان عمومی را مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی قبل از روز انتخابات.

اگر آن را ممکن است برای حمل و نقل دیوان عالی کشور احکام مالیاتی به اکثر آتشین روز از تایید نبرد بر عدالت برت Kavanaugh در سال 2018 این احتمال وجود دارد که برنده خواهد بود و نه تنها کسی را شگفت زده کرد. در حالی که تهمت قاب تامین پنج محافظه کاران در دادگاه به عنوان یک پادزهر برای خود و دولت خود مشکلات حقوقی بسیاری از لیبرال ها نگران است که او می تواند در سمت راست.

اما احکام مالیاتی هستند انعکاسی از یک تا حدودی پیچیده تر از روند شده است که نشان داده شده در جدید ترین فیلمهای مدت است. دادگاه در ادامه به موضوع احکام است که به طور کامل برآورده هیچ کس.

یا به عبارت دقیق تر: دادگاه خودداری کرده است به هر دو حزب دموکرات و یا جمهوری خواهان تکمیل پیروزی. (بومی آمریکایی ها فراموش کرده اند دلیلی برای راضی باشد با دادگاه و به خصوص با عدالت نیل Gorsuch که نویسنده نظر اعلام کرد که نیمی از اوکلاهما باقی مانده زمین های خود را در یک نظر کردند که در مدت کوتاهی قبل از احکام مالیاتی.)

به جای بالا دادگاه سرپیچی کرده است ، آن را نقل مکان کرد تا به منظور دادن جزئی برنده برای هر دو طرف و ترک برخی از مهم ترین پرسش ها را پس از ماه نوامبر ریاست جمهوری مسابقه بین تهمت و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

نه چندان ساده

این رویکرد shepherded توسط institutionalist محافظه کار رئیس دادگستری شده است مبدل تا حدودی توسط پیچیده طبیعت دیوان عالی کشور نظرات و نظم که در آن آنها دست بود.

در ماه ژوئن به عنوان مثال ممکن است ام به نظر می رسید مانند دادگاه تبدیل شده بود آشکار لیبرال.

در فضای فقط 14 روز دادگاه حکم داد که کارگران نمی تواند اخراج برای همجنسگرا بودن یا فراجنسیتی; رد تهمت تلاش برای تعطیل کردن اوباما-دوران مهاجرت برنامه محافظ صدها هزار نفر از مهاجران جوان شناخته شده به عنوان خیال و زده کردن قانون سقط جنین در لوئیزیانا بود که تقریبا یکسان به یکی که قاضی جان رابرتز رای داده بودند به حمایت فقط چند سال به عقب.

اما به دنبال در زیر هود نظرات آن را آشکار است که تحولات اجتماعی بودند خاموش تر از آنها ممکن است به نظر می رسد و بیش از به احتمال زیاد به طور موقت.

لی Litman, یک استاد حقوق در دانشگاه میشیگان و یک شرکت میزبان دیوان عالی کشور پادکست دقیق موشکافی گفت که هر یک از کسانی که در ماه ژوئن تصمیم گیری یا شامل "صریح نشانه" که این موضوع را دوباره به دادگاه در راه است که منافع محافظه کاران و یا حداقل اجازه می دهد تا دقیق سوال حقوقی برای بازگشت در آینده مدت است.

تصمیم دادگاه در DACA یا اقدام معوق برای ورود دوران کودکی است روشن ترین مورد است. دادگاه به طور صریح و روشن در مورد حکم این برنامه قانونی که باقی می ماند موضوع دادخواهی در دادگاه های پایین تر. قضات به سمت چپ باز احتمال این که آنها می تواند اعتصاب کردن این برنامه در آینده مورد. و آنها نزدیک درب در مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی پایان برنامه دوباره با فکر کردن فرآیند.

محدودیت های دادگاه سقط جنين و حقوق بشر در نظرات کمی فنی تر ولی پیچیده نیست.

Gorsuch که نویسنده نظر حفاظت از همجنسگرا و تراجنسیتی کارگران را در نظر استادانه است که استدلال آن را غیر ممکن بود به تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی بدون تعریف تبعیض آمیز بر اساس "جنسیت." تبعیض جنسی در حال حاضر قانونى با عنوان 7 حقوق مدنی عمل می کنند بنابراین Gorsuch نظر اعمال قانون به همجنسگرا و تراجنسیتی کارگران است.

سوال بزرگ باقی مانده است در دفاع از حقوق همجنسگرایان

اما نظر به سمت چپ کاورنو سوال باز بود که تنها عمیقتر توسط برخی از دادگاه تصمیم گیری های بعد از آن در مدت. اگر کارفرما مذهبی اعتراض به یک گی یا فراجنسیتی کارگر ؟

Gorsuch جواب نداد که به طور مستقیم اما سه با مشخصات بالا نظرات صادره در هفته بعدی به نظر می رسید نشان می دهد دادگاه به عنوان یک کل در حال حرکت است و بیشتر در جهت مذهبی احترام.

در آن سه مورد دادگاه محافظ مدارس مذهبی از تبعیض دعاوی را رد کرد و یک چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت اجازه می دهد کارفرمایان با مذهبی یا اخلاقی اعتراض به انکار پوشش پیشگیری از بارداری به کارکنان خود را و گفت که اگر دولت اجرا می شود یک برنامه بورس تحصیلی است که وجوه سکولار مدارس آن را نمی توان حذف مدارس مذهبی.

کاترین Franke دانشکده مدیر قانون حقوق و مذهب پروژه در دانشگاه کلمبیا با اشاره به این مورد بیش از مذهبی اعتراض به پوشش پیشگیری از بارداری که در روز چهارشنبه تصمیم گرفت به عنوان یک تصویر از نحوه همجنسگرایان حقوق کارگر می تواند تنگ در آینده است.

او گفت: آن را نشان داد که چگونه دادگاه با استفاده از آزادی مذهبی به حک کردن "بزرگ استثنا به قوانین کلی در اطراف محل کار برابری."

"آنها را با یک دست و آنها را با دیگر" Franke گفت.

یک کیسه مخلوط

بالا تصمیم دادگاه در سقط جنین نیز به نظر می رسید به ارائه تنها در کوتاه مدت به پیروزی لیبرال ها.

در این صورت دادگاه چهار لیبرال قضات رای به اعتصاب کردن یک لوئیزیانا قانون است که تهدید به محدود کردن دولت به یک کلینیک سقط جنین بر اساس قانون نمی هر گونه مزایای پزشکی و مطرح قابل توجهی مانع برای زنان به دنبال سقط جنین.

رابرتز پیوست لیبرالها اما روشن ساخته است که او تنها انجام این کار به این دلیل که دادگاه تا به حال زده تقریبا یکسان قانون در سال 2016. در آینده موارد رابرتز پیشنهاد او اعمال خواهد شد تر و باریک فرمول برای بررسی قانونی بودن سقط جنین قوانین یک حرکت است که می تواند اجازه می دهد اقدامات عنوان محدود کننده لوئیزیانا به تایید به عنوان طولانی به عنوان آنها یکسان نیست به آن است.

چقدر سریع این قوانین می تواند قانونی اعلام شد نشان داده شده چند روز پس از حکم دادگاه در مورد سقط جنین شناخته شده به عنوان ژوئن خدمات پزشکی v. Russo.

در جولای 2, دادگاه دستور داد 7th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر به تجدید نظر دو ایندیانا سقط جنین قوانین دادگاه تجدید نظر به حال زده در مورد والدین اطلاع رسانی و اجباری فراصوت در نور از تصمیم خود در ماه ژوئن خدمات پزشکی.

"است که بسیار قوی نشان می دهد که حداقل پنج نفر از قضات فکر می کنم آنها بیش از حد محدود" گفت: کارولین شاپیرو مدیر شرکت شیکاگو-کنت مدرسه قانون دادگاه عالی موسسه.

شاپیرو افزود که این واقعیت است که دادگاه اکثر موارد بالا مشخصات به نظر می رسید به تحولات اجتماعی به پوشش به برخی از تر مهم اما under-the-رادار برنده برای محافظه کاران است.

یک تصمیم است که تضعیف استقلال از مدیر مالی مصرف کننده حفاظت اداره شاپیرو اشاره کرد به نظر می رسید به وضع زمینه را برای تضعیف دیگر سازمان های مستقل که تمایل به مخالفت با محافظه کاران است.

در حالی که دادگاه کیسه مخلوط از نظرات تا کنون موفق به جلب رضایت لیبرال یا محافظه کاران فقط در مورد همه اذعان دارد که این وضعیت می تواند به سرعت تغییر به خصوص با توجه به احتمال دیگر جای خالی در آینده ریاست جمهوری.

چهار نفر از نه نفر از قضات در 70 یا 80. ارشد, عدالت, اموزش Bader Ginsburg است 87 و مبارزه کرده است تعدادی از مشکلات سلامتی. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., روشن ساخته است که او کار می کند برای پر کردن هر گونه جای خالی در دادگاه به سرعت.

"هر یک از این موارد می تواند تغییر کرده و با یک قرار ملاقات" گفت: دانشگاه میشیگان Litman.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن