Coronavirus به روز رسانی های زنده: استرالیا برای شروع گسترده تست مجموعه چین برای برگزاری با تاخیر نشست سالانه

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 10 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: حداقل 3,113,447.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 216,930.
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,011,877) اسپانیا (232,128) ایتالیا (201,505) فرانسه (169,053) و بریتانیا (162,350).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:30 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

12:10 pm: آلمان گزارش 1,304 جدید موارد مرگ و میر 202

آلمان گزارش 1,304 جدید کروناویروس موارد مصرف تعداد کل افراد آلوده به 157,641.

وجود دارد 202 بیشتر مرگ و میر در نظر گرفتن تلفات به 6,115 با توجه به رابرت کخ موسسه.

آلمان coronavirus عفونت رای بنا به گزارش رسیده لبه تا باعث سر از کشور را بیماری های عفونی موسسه به اصرار مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در میان یک آرامش مستند اقدامات است.

آلمان virus نرخ تولید مثل به نام "R" رای دادن یا ارزش است که در حال حاضر در 1.0 در آلمان با توجه به Lothar Wieler رئيس جمهور از موسسه کخ رابرت داشتن افزایش یافته است از 0.7 در اوایل این ماه. — Huileng قهوهای مایل به زرد

10:40 am: چین برای برگزاری نشست سالانه دو ماه بعد از برنامه ریزی

چین پارلمان را برگزاری آن در نشست سالانه on May 22 — دو ماه بعد از اصل برنامه ریزی شده با توجه به همه گیر, با توجه به رسمی شین هوا اخبار آژانس.

آن گفت: 13th ملی برگزار می شود در پکن در حال حاضر می تواند به عنوان coronavirus وضعیت در این کشور بهبود یافته است به گزارش.

ملی با حدود 3000 نمایندگان به طور معمول جمع آوری برای یک جلسه به مدت حداقل 10 روز در پکن به تصویب قوانین و پرده های کلیدی اقتصادی اهداف خود را برای سال. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:55 am: استرالیا به سطح شیب دار بالا coronavirus تست

استرالیا تنظیم شده است برای شروع گسترده تست پس از اطمینان از 10 میلیون Covid-19 کیت های آزمایش با توجه به گزارش رویترز به نقل از وزیر بهداشت گرگ شکار. ایالت ویکتوریا به عنوان مثال گفت: این امر راه اندازی تلفن همراه مراکز برای مردم را به انجام تست در منازل و دفاتر و در حالی که خرید.

این کشور در نظر دارد برای گسترش تست این هفته برای کسانی که در حال نشان دادن علائم این گزارش گفت:. دولت گفت این تست ضروری است برای رفع محدودیت ها و مستندات. استرالیا در حال حاضر آغاز شده به تدریج بازگشایی شده است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:10 am: انگلستان شروع یو پی اس مطرح $825 میلیون نفر در طول ویروس مستند اما کمتر معاملات در حال ساخته شده

تحقیقات جدید نشان می دهد انگلیسی, شروع یو پی اس را مطرح £663 میلیون ($825 میلیون) پس از coronavirus مستند آغاز شد و در کشور, مایکروسافت کردن رکود اقتصادی در این فرآیند است.

در مطالعه انجام شده توسط ارائه دهنده فضای کاری Plexal و راه اندازی پایگاه داده Beauhurst متمرکز در بودجه دور بین 23 مارس و آوریل 27, تجزیه و تحلیل حدود 30,000 کسب و کار.

آن را در بر داشت که با شروع یو پی اس مطرح 34 درصد بیشتر از سال جاری نسبت به آنها در همان آخرین دوره سال است. افزایش است که تصور می شود در نتیجه از سرمایه گذاران تخصیص بودجه اضافی برای اطمینان از بقای شروع یو پی اس در نمونه کارها خود را. — سام Shead

8:25 am: چین گزارش 22 مورد جدید بدون مرگ و میر

چین گزارش 22 مورد جدید به عنوان از آوریل 28 با توجه به آن ملی کمیسیون بهداشت (NHC). آن را منسوب 21 نفر به مسافران که از خارج از کشور. طول می کشد که این کشور در مجموع به 82,858 موارد با توجه به دولت داده است.

وجود نداشت جدید مرگ و میر با مجموع مرگ و میر باقی مانده در 4,633 با توجه به NHC.

یک زن چینی می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او نشسته در پشت روروک مخصوص بچه ها در یک تقاطع در آوریل 24, 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

به طور جداگانه وجود دارد 26 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 993 این NHC گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:10 am: مکزیک گزارش پرش از 1,223 موارد جدید

مکزیک گزارش افزایش 1,223 جدید, موارد مصرف آن شمارش به 16,752 با توجه به انتخاب.

کشور گفت: وجود 135 بیشتر مرگ و میر به کل از 1,569 مرگ و میر در این گزارش گفت:. با توجه به مکزیک دولت واقعی تعدادی از عفونت است به طور قابل توجهی بالاتر از موارد تایید شده. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:08 am: سامسونگ می گوید که انتظار دارد ویروس به آمار تقاضا برای محصولات کلیدی

غول تکنولوژی سامسونگ گفت که انتظار یک کاهش احتمال زیاد در به طور کلی درآمد برای سه ماه منتهی به ژوئن نسبت به سه ماهه قبلی است.

آن گفت: خرید و فروش و سود حاصل از مجموعه محصولات کسب و کار که شامل گوشی های هوشمند و تلویزیون ها "می رود کاهش قابل توجهی به عنوان COVID-19 تقاضا تاثیر می گذارد و منجر به فروشگاه و تعطیلی کارخانه در سطح جهان است."

در واقع این غول تکنولوژی گفت که انتظار دارد تقاضا برای گوشی های هوشمند "به شدت افت میکند و در بسیاری از مناطق" با توجه به رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر و افزود که وجود دارد این احتمال تاخیر و یا قطع آن 5G سرمایه گذاری در سه ماهه دوم.

هنوز این انتظار قوی تقاضا برای آن سود اصلی-ساخت حافظه به عنوان کسب و کار بیشتر مردم از خانه کار می کنند. سامسونگ حافظه قطعات در حال استفاده در گوشی های هوشمند و مراکز داده. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:07 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما قادر خواهد بود برای اجرای 5 میلیون نفر آزمون در روز 'به زودی' با وجود کمبود

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده را "به زودی" اجرای 5 میلیون coronavirus آزمون در هر روز حتی به عنوان عدم تست باقی مانده است یک مانع برای بسیاری از کشورهای مشتاق به بازگشایی برای کسب و کار.

"ما می خواهیم آن را افزایش دهد و آن را افزايش آن بسیار بیشتر از آن است که در آینده بسیار نزدیک" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که یک خبرنگار از او پرسید که اگر او را با اعتماد به نفس آمریکا را در رسیدن به 5 میلیون نفر آزمون در روز, به عنوان برخی از کارشناسان بهداشت می گویند مورد نیاز خواهد بود به "بازگشایی" کشور است.

ایالات متحده در حال حاضر به هیچ وجه نزدیک انجام 5 میلیون نفر آزمون در روز است. در واقع اکثر تست های کشور اجرا شده است در یک روز بود 314,182 در آوریل 22, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Covid پیگیری پروژه. ایالات متحده اجرا شده است فقط 5.7 میلیون Covid-19 آزمون از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به داوطلب پروژه طراحی شده است برای پیگیری تست داده ها راه اندازی شد در ماه گذشته توسط اطلس.

قرار می دهد که ملت محزون می خوانی پشت آن تست ظرفیت نیاز به. در نرخ به طور متوسط در حدود 157,000 آزمون اجرا در روز در ماه آوریل با توجه به پروژه آن را تقریبا 6 سال برای تست هر کس در ایالات متحده آمریکا -- فقط یک بار. مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر اولین پاسخ دهندگان نیاز به آزمایش می شود اغلب. ایالت نیویورک است که نیاز به شرکت های خصوصی که می خواهند را به کارکنان خود را به کار برای تست آنها غالبا. —خواهد Feuer, Christina Wilkie, Kevin Breuninger

6:37 pm: آکادمی تغییرات قوانین برای 2021 اسکار

The Academy of Motion Picture Arts and Sciences تغییر یافته آن اسکار واجد شرایط بودن قوانین در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

شورای حکام تصویب یک تغییر موقت است که اجازه می دهد جریان فیلم به واجد شرایط برای آن آرزو سالانه مراسم اهدای جایزه.

"آکادمی قویا معتقد است هیچ وجه بزرگتر به تجربه سحر و جادو از فیلم نسبت به آنها را ببینید در یک تئاتر" دیوید روبین آکادمی رئیس جمهور و سحر Hudson, مدیر عامل شرکت آکادمی گفت: در یک بیانیه مشترک. "تعهد ما به این است که بدون تغییر و تزلزل ناپذیر."

"با این حال در طول تاریخ غم انگیز Covid-19 همه گیر مستلزم موقت این استثنا به ما جایزه واجد شرایط بودن قوانین" گفتند. —سارا Whitten

6:15 pm: آمریکا coronavirus مرگ و میر پیشی تلفات آمریکا در جنگ ویتنام

مقامات ایالات متحده و متخصصان بهداشت بارها و بارها نسبت به کشور coronavirus کاهش تلاش های که از جنگ و در حال حاضر Covid-19 گرفته شده بیشتر از ایالات متحده زندگی می کند از جنگ ویتنام.

ملی ایالات متحده آمریکا Archives می گوید که 58,220 سربازان آمریکایی درگذشت در جنگ ویتنام آغاز شد که در سال 1955 و در سال 1975 به پایان رسید. Covid-19 در حال حاضر ادعا بیشتر زندگی در آمریکا پس از آن رسما وارد این کشور در ماه ژانویه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Covid-19 تن کشته 58,365 مردم تا کنون در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. —خواهد Feuer

2:07 pm: ما coronavirus موارد بالا 1 میلیون

Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 1 میلیون نفر در ایالات متحده به عنوان کشور چنگ زدن با تقریبا یک سوم از تمام جهانی مورد ساخت آن را بدترین شیوع در جهان, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بخش بزرگی از ایالات متحده Covid-19 موارد باقی می ماند در ایالت نیویورک که در آن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در حال حاضر در حال تست در حدود 20000 نفر در روز به این ویروس است و کار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دو برابر این تعداد است.

این ویروس به لمس هر ایالت در ایالات متحده اخلال در زندگی روزانه برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها به عنوان دولت و رهبران محلی را توقیف غیر ضروری کسب و کار سعی کنید برای جلوگیری از همه گیر قرار دادن تعداد بی سابقه ای از مردم ، —برکلی لاولیس جونیور

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما coronavirus موارد بالا 1 میلیون قانونگذاران اصرار شرکت های هواپیمایی به صورت ماسک اجباریtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب