انگلستان به فاز از Huawei دنده از 5G شبکه های عمده سیاست U-نوبه خود پس از تحریم های ایالات متحده گزارش می گویند

بریتانیا تنظیم شده است به مرحله Huawei تجهیزات از آن 5G شبکه های تلفن همراه در این سال انگلستان پرس گزارش داد

توسط ELEMENTORSITE در 16 تیر 1399

بریتانیا تنظیم شده است به مرحله Huawei تجهیزات از آن 5G شبکه های تلفن همراه در این سال انگلستان پرس گزارش داد بیش از آخر هفته. اگر این علائم عمده U-نوبه خود در جایگاه دولت در, چینی, غول ارتباطات از راه دور.

دولت در حال برنامه ریزی برای به نوار Huawei دنده از بریتانیا نسل بعدی شبکه تا پایان سال ساندی تایمز و دیلی تلگراف روزنامه ها گزارش شده است.

می آید پس از لندن گفت: در ماه ژانویه که به Huawei می تواند یک نقش محدود در بریتانیا 5G شبکه یک حرکت است که خشم آمریکا آن را به عنوان به دنبال دریافت کشورهای دیگر برای جلوگیری از این شرکت چینی است. واشنگتن مدعی است که Huawei است که امنیت ملی در خطر ادعا تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط پکن برای جاسوسی است. Huawei بارها این ادعا را تکذیب کرد.

آشکار سیاست برگشت رانده شد یک گزارش جدید از یک شعبه از سازمان اطلاعات GCHQ که مطرح امنیتی جدید ترس بیش Huawei زیر متحده حرکت می کند به قطع, شرکت چینی از تراشه های کلیدی.

جدید ایالات متحده قانون به تصویب رسید در ماه مه نیاز به تولید کنندگان خارجی با استفاده از آمریکایی chipmaking تجهیزات برای دریافت مجوز قبل از اینکه قادر به فروش نیمه هادی ها برای Huawei. انگلستان National Cyber Security Centre (NCSC) راه اندازی اورژانس بررسی Huawei نقش در مدت کوتاهی پس از.

که نقد و بررسی مجموعه به منظور ارائه به دولت این هفته آمده است که تحریمهای آمریکا را مجبور خواهد کرد هواوی به استفاده از غیر قابل اطمینان تکنولوژی است که می تواند خطر غیر ممکن است برای کنترل دیلی تلگراف گزارش داد.

نخست وزیر بوریس جانسون دولت در حال حاضر برنامه ریزی برای جلوگیری از خرید جدید Huawei دنده و پاره کردن موجود 5G تجهیزات این روزنامه است.

دولت انگلیس و NCSC بودند بلافاصله نظر در دسترس هنگامی که تماس با CNBC.

ویکتور ژانگ معاون رئیس جمهور در Huawei گفت: این شرکت به بحث و گفتگو با دولت و که آن را "خیلی زود به تعیین تاثیر" از پیشنهاد ایالات متحده محدودیت.

"همه ما در جهان پیشرو محصولات و راه حل های استفاده از تکنولوژی و قطعات که بیش از دولت انگلیس سخت نظارت. تکنولوژی ما در حال حاضر به طور گسترده مورد استفاده در شبکه های 5G در سراسر کشور کمک کرده است و اتصال مردم در سراسر مستند" ژانگ در بیانیه ای گفت.

ایالات متحده فشار

ایالات متحده شده است در یک کمپین جهانی برای بیش از یک سال برای متقاعد کردن سازمان ملل برای جلوگیری Huawei از خود 5G شبکه. برخی مانند استرالیا به دنبال کت و شلوار.

اما زمانی که انگلستان تصمیم گرفت تا اجازه دهد Huawei محدود, نقش, یک حرکت است که بنا به گزارش خشم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. سیاستمداران ایالات متحده آمریکا را علنا خواست انگلستان به تغییر ذهن خود را. آخرین گزارش ها از بریتانیا به احتمال زیاد دیده می شود در نور مناسب در واشنگتن است.

سناتور بن Sasse, یک عضو مجلس سنا انتخاب کمیته اطلاعات و شناخته شده چین, شاهین, حمایت انگلستان برگشت بالقوه در Huawei.

"شی جین پینگ رئیس جاسوسی وب قرار نیست شبیه به این, اما خوب برای دولت بریتانیا" Sasse در بیانیه ای گفت. "منافع امنیتی مشترک هستند و بخش عمده ای از ویژه ما ارتباط با استرالیایی ها و حزب کمونیست چین فن آوری عروسک خیمه شب بازی نباید مجاز به نشستن در نزدیکترین متحدان خود را در شبکه های."

معلوم نیست چقدر ایالات متحده فشار در انگلستان گزارش داد تصمیم.

Paul Harrison سر از رسانه های بین المللی در Huawei ارسال شده در یک سری از توییت بیش از آخر هفته که در آن او گفت که ایالات متحده "خوابش در 5G چرخ سال پیش و آنها در حال مبارزه بازگشت پنجه موقعیت بازار."

هریسون گفت که Huawei شده است در انگلستان بازار برای 20 سال است و "کمک به ارائه دهندگان مخابرات درایو انگلیس برای تبدیل شدن به یک 5G رهبر جهانی." وی افزود: "محدود کردن Huawei انجام خواهد شد کمی به حفظ آن رهبری است."

"نباید به ما احترام بگذارند و بریتانیا در پست Brexit دوران بودن در یک موقعیت به انتخاب خود مخابرات استراتژی ؟ در #Huawei در حال حاضر برگ برنده دولت می خواهد به تماس با عکس....," او به این نتیجه رسیدند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن