کنگره MLA مدعی Vasundhara Raje لینک به "اسب تجارت عامل"

Theb BJP سابق وزیر Vasundhara Raje دارای پشتیبانی از بیش از 45 MLAs.جیپور: کنگره MLA مرتبط است به BJP سابق وزی

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399
Congress MLA Alleges Vasundhara Raje Link To 'Horse Trading Agent'

Theb BJP سابق وزیر Vasundhara Raje دارای پشتیبانی از بیش از 45 MLAs.

جیپور:

کنگره MLA مرتبط است به BJP سابق وزیر Vasundhara Raje به اتهام اسب-تجارت در راجستان برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت است. قانونگذار راجندرا Guda گفت: یک مرد بازداشت شده در مورد نزدیک شدن به حال او حدود هشت ماه پیش.

"سانجی جین تا به حال از من خواست به دیدار Vasundhara-جی و دیگران" آقای Guda گفت. "وجود دارد عوامل دیگر مانند او اما آنها نمی موفقیت در تلاش خود را. سانجی جین فعال بوده است برای مدت زمان طولانی" او به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

سانجی جین دستگیر شده است و توسط عملیات ویژه که در حال بررسی این پرونده است.

به نظر می آیند در میان دیگر مجموعه ای از اتهامات از BJP متحد که نشان می دهد که Ms Raje است کمک به Ashok Gehlot دولت زنده ماندن با تخریب شورشی اردوگاه رهبری Sachin خلبان.

صدای جیر جیر از هانومان Beniwal یک نماینده از Rashtriya Loktantrik حزب و نماینده ناگور در Lok سبها بخوانید: "رئیس سابق وزیر Vasundhara Raje به نام تا کنگره MLAs به او نزدیک و از آنها خواست برای حمایت از Ashok Gehlot. او نام هر Jat MLA در سیکر و ناگور و از آنها خواست برای حفظ فاصله از Sachin خلبان من اثبات این".

Ms Raje است که سکوت تا کنون در کنگره بحران گفت: "هیچ نقطه ای در تلاش برای کشیدن بی جی پی و BJP رهبران نام از طریق گل" وقتی دولت است مبتلا به کروناویروس و ملخ بحران است.

یک نیروگاه از BJP در دولت فرمانده بیش از 45 MLAs Ms Raje است یک عامل در بی جی پی را به چالش مناسب در Sachin خلبان. آقای خلبان آن را روشن ساخته است که او می خواهد به دولت وزیر.

آقای خلبان ادعا کرد که او دارای پشتیبانی از 30 MLAs -- شماره BJP نیاز به تشکیل یک دولت جایگزین. کنگره آغاز یک حرکت به رد صلاحیت او و 18 MLAs حمایت از او. تیم خلبان آن را در دادگاه به چالش کشیده است که در حال حاضر از شنیدن این موضوع است.

وزیر Ashok Gehlot ادعا کرده است که 109 MLAs در حال حمایت از او را در 200 عضو خانه که در آن 101 اکثر خوانده شده را علامت.

"ما بیش از 100 عدد (MLAs)," راجندرا Guda به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI. "ما اکثریت است. اگر ما اکثریت آنها (بی جی پی) را خواستار کف تست. آنها می دانند که ما آن را به طوری که آنها را خواستار کف تست," او اضافه شده است.

هفته گذشته راجستان BJP رئیس گلاب Chand Kataria گفت: BJP را تست قدرت برای Gehlot دولت در حال حاضر. "ما احساس نمی مانند نیاز (به صورت طبقه در آزمون) به عنوان در حال حاضر. اگر ما احساس نیاز party (BJP) را با هم نشستن و تصمیم گیری گفت:" آقای Kataria.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن