ما نفت خام کاهش مییابد بیش از 15% به عنوان یک تحلیلگر می گوید: وضعیت stateside است 'بسیار وخیم'

کارگران استخراج نفت از چاه های نفت در حوضه پرمین در میدلند تگزاس در آوریل 1, 2018.بنیامین Lowy | گتی ایماژآمری

توسط ELEMENTORSITE در 1 اردیبهشت 1399

کارگران استخراج نفت از چاه های نفت در حوضه پرمین در میدلند تگزاس در آوریل 1, 2018.

بنیامین Lowy | گتی ایماژ

آمریکا قیمت نفت سقوط در صبح در خلال معاملات روز دوشنبه به عنوان معامله گران همچنان به اخم بیش از یک رکود در تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با یک تحلیلگر توصیف وضعیت stateside را به عنوان "بسیار وخیم بود."

قیمت در قرارداد ممکن برای وست تگزاس اینترمدیت آتی کاهش یافته است 15.54 ٪ به $15.43 در هر بشکه رسید. در ضمن معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت لبه 0.68% کاهش به $27.89 در هر بشکه رسید.

ANZ دانیل Hynes گفت CNBC "Squawk Box" در روز دوشنبه که یکی از دلایل "کریتر" در آمریکا قیمت های نفت خام بود قریب الوقوع انقضای ممکن است قرارداد آتی مجموعه را به اتفاق می افتد در روز سه شنبه با توجه به Refinitiv. در ماه ژوئن قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد کاهش یافت 5.47% به $23.66 در هر بشکه رسید.

Hynes که ارشد استراتژیست کالا در ANZ زده حزن انگیز توجه داشته باشید در این وضعیت در ایالات متحده

وجود فشار واقعی بر روی ذخیره سازی در نسبتا محصور در خشکی در بازار به عنوان یک نتیجه از "سقوط در تقاضا" او گفت: CNBC.

"بدون هر گونه امید به گمان من حداقل بیش از ماه آینده و ... در مورد کاهش است. من فکر می کنم قیمت ها خواهی ماند و تحت فشار" Hynes گفت.

Coronavirus همه گیر است و ضربه شدید به فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان و sapped تقاضا برای انرژی است. در حالی که اوپک و تولید نفت متحدان نهایی یک توافق تاریخی در اوایل این ماه به قطع تولید 9.7 میلیون بشکه در روز در آژانس بین المللی انرژی هشدار داده است که این کاهش ممکن است به اندازه کافی برای جبران شدید شیرجه رفتن تقاضای نفت.

با تقاضا در نزدیکی-فلج نفت و مخازن سوخت در سراسر جهان در حال نزدیک شدن به پر - stark شواهد جهانی تقاضا و عملکرد 'دیرکرد' ساختار بازار معاملات آتی که در آن قرارداد برای بعد از تحویل تجارت در حق بیمه به جلو-در ماه است.

که منجر به یک فاصله توسط معامله گران به اجاره شناور و یا خشکی ذخیره سازی در یک پیشنهاد به فروش سوخت برای سود زمانی که قیمت دوباره بجای اول برگشتن.

جهانی نفت ذخیره سازی شده است "به سرعت در حال پر کردن – بیش از 70 درصد و نزدیک شدن به عامل max" استیو Puckett اجرایی رئیس TRI-ZEN بین المللی, انرژی, مشاوره, CNBC گفت در اوایل این ماه.

— CNBC روپیه Jegarajah کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن