این تبادل نظر و ایده است و یکی از راه فکر نکردی تزئینات با گیاهان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما فکر می کنم شما نمی توانید احتمالا اضافه کردن یکی دیگر از کارخانه به خانه خود را به دلیل وجود دارد هیچ فضایی روی زمین یا خود را tabletops در اینجا یک راه حل: یک کارخانه لوستر. این سازه های معلق هستند و خیره کننده, راه منحصر به فرد برای صفحه نمایش های مورد علاقه خود را شکوفه می succulents و سرخس از سقف و بسیار کمتر گران تر از چیزی است که شیشه یا کریستال.

مطمئن, آنها فقط تزئینی و قطعا ارائه نمی, نور, اما اگر شما نیاز به یک نقطه کانونی در یک اتاق و یا احساس خود را راه اندازی ممکن است به نفع از کمی سبز در یک محل غیر منتظره و سپس این قابلیت را برای شما. یکی ممکن است به خصوص سرگرم کننده در یک گوشه ای از حمام خود را و یا بیش از یک میز منطقه است. آنها همچنین نمی نیاز به هر گونه سیم کشی به طوری که آنها بسیار آسان تر برای نصب از متوسط خود را ثابت اما بیشتر در مورد که بعد از آن.

من برای اولین بار سقوط در عشق با این ایده از یک کارخانه لوستر در طراح Mikel ولش کوچک/تجربه خنک منطقه ناهار خوری. او محور یکی بر سر میز ناهار خوری و می گوید شما می توانید DIY خود را ثابت توسط اسپری-نقاشی سبد پلاستیکی سبز و پوشش آن را با شکوفه و مهار در محل با سیم گل. که نسخه ساده است که تنها یک تکرار ، الن Heddleston گل و مالک مشترک ایالات متحده از گل در Portland, OR تبدیل شده است تا حدودی از یک کارخانه لوستر متخصص همیشه از یک مشتری یک درخواست برای یک عروسی سال پیش. با فروشگاه صنایع دستی لوازم خزه و انواع گیاهان Heddleston می گوید آن را نسبتا آسان حتی برای مبتدیان—به چند رديفه کارخانه لوستر.

با توجه به Heddleston وجود دارد چند چیز به خاطر داشته باشید که جمع آوری منابع خود را. چون خود لوستر خواهد بود حلق آویز از سقف—احتمالا تا حدودی دور از ویندوز—شما در حال رفتن به نیاز گیاهان است که می تواند رشد در این نقطه است. “سرخس واقعا یک جای خوب برای شروع به خاطر خود محیط کم نور و باتلاقی و آنها را مدت زمان طولانی گذشته” او می گوید. “Succulents می تواند واقعا خوب بیش از حد, اما شما باید مطمئن شوید که شما فضای کافی نور به حفظ این گیاهان.”

اگر شما می خواهید به استفاده از گل Heddleston نشان می دهد انتخاب چیزی است که خشک هست برای جلوگیری از پژمردگی—برخی از ایده های در حال بیلی توپ گل های جعفری و carnations که “بیا در یک دسته از رنگ های مختلف به طوری شما می توانید دریافت بد بو,” او می گوید. برگ و ساقه و مانند ترکیبی از گونه های مختلف اکالیپتوس یا اسطو خودوس عادی کار خواهد کرد بیش از حد.

کارخانه لوستر به طور کلی برای استفاده در محیط داخلی, اما اگر شما می خواهید برای چسبیدن به مال شما شما باید با استفاده از, هوای آزاد, گیاهان و گیاهان, چرا که همه چیز خواهد شد در معرض عناصر و قالب پوسیدگی و قهوه ای و اگر نه. “بهترین شرط این است که آن را آویزان در خانه و یا در یک پوشش ایوان و یا عرشه می گوید:” Heddleston. “اگر شما آن را ترک در معرض آن احتمالا رفتن به مبارزه.”

هنگامی که گیاه خود لوستر نصب و تعمیر و نگهداری شبیه به دیگر گیاهان. “مراقبت از آن را با آبیاری یک بار در هفته برای هر 10 روز” Heddleston می گوید. “خزه حفظ رطوبت بسیار خوب, پس از آن باعث می شود آن را آسان تر به حفظ. در بین waterings به گیاهان spritz با یک بطری اسپری به نگه داشتن برگ های مرطوب و خوشحال است. سپس در مورد یک بار در ماه به ساختار پایین و آن را واقعا خوب شلنگ خاموش است.”

حالا که شما می دانید فهم و outs از کارخانه لوستر دیدن Heddleston ساده گام به گام زیر را برای ساخت خود را در خانه. فقط به یاد داشته باشید: مهم نیست که چقدر وسوسه انگیز هرگز نوسان از کارخانه لوستر—و یا هر لوستر, که برای ماده.

لوازم و مواد شما نیاز به یک کارخانه لوستر

1. را پایه با خزه و خاک

خرید یک قفس زندگی تاج فرم به عنوان یک پایه به بسته همه چیز را به. برای این نسخه شما نیاز به دو: یک کوچکتر با حدود 8 اینچ قطر و یک بزرگتر در حدود 14 اینچ. اول نگاهی به پشت کردن از آنها را پر کنید و با ماست. این گیاهان یک پایه برای ذخیره کردن در (مانند ساختمان یک سبد) و پشتیبانی از آنها به طوری که آنها نمی افتد از طریق سوراخ های قاب. اضافه کردن یک لایه نازک از خاک مرطوب در بالای خزه به گیاهان یک مکان به مکان ریشه در. کمتر بیشتر است در اینجا به عنوان ساختار می تواند واقعا سنگین به سرعت و شما می خواهید آن را با خیال راحت از سقف آویزان.

2. نستله گیاهان و گل داخل

هنگامی که شما تاج گل پایه مجموعه تلنگر الماس شکل به چهره شما. (قفس در پشت مانع همه چیز را از سقوط است.) حفاری سوراخ کوچک در خزه و خاک برای قرار دادن گیاهان به. مطمئن شوید که شما تعادل وزن از گیاهان و گل به طوری که آنها نمی, همه در یک طرف (این بودن را کج هنگامی که شما آن را آویزان). هنگامی که تمام گیاهان در بسته بندی قاب و گیاهان در محل با سیم گل. از آنجا که ساختار خواهد بود حلق آویز وارونه جاذبه می تواند گیاهان افتد اگر آنها به درستی امن.

3. ضمیمه لوستر به سقف

لنگر و ضمیمه ثابت به یک گل میخ در سقف با استفاده از چشم پیچ و مهره و واشر و سپس با استفاده از متوسط-سایز S-قلاب و فولاد کابل برای اتصال قطعه اول به سقف و دوم (کوچکتر) قطعه به قطعه اول. Voila! شما انجام می شود. به یاد داشته باشید که این جسم زندگی شما در حال ایجاد است که نیاز به نور خورشید و آب برای زنده ماندن, بنابراین مراقبت از آن و آن را به خانه خود را برای سال آمده است.