COVID میزان بهبودی در 25.19% اصلی بهبود از 14 روز پیش: مرکز

هند ثبت شده 33,050 coronavirus موارد تا کنون.دهلی نو: هند coronavirus بازیابی هستند - به اشتراک گذاری از افراد

توسط ELEMENTORSITE در 11 اردیبهشت 1399

هند ثبت شده 33,050 coronavirus موارد تا کنون.

دهلی نو:

هند coronavirus بازیابی هستند - به اشتراک گذاری از افرادی که از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان پس از درمان افزایش یافته است به 25.13 درصد بهبود قابل توجهی بیش از 13 درصد گزارش شده 14 روز پیش وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه. این دو برابر شدن نرخ COVID-19 موارد نیز بهبود یافته به 11 روز از 3.4 روز قبل در سراسر کشور مستند به آنها گفت.

در مجموع 8,324 بیماران بهبود, مقامات گفت. در 24 ساعت گذشته, 1,718 موارد جدید COVID-19 گزارش با در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 33,050 از جمله 1,074 مرگ و میر آنها اضافه شده است.

فعلی مرگ و میر است که 3.2 درصد برای COVID-19 در هند با 65 درصد از کسانی که مرده مردان و 35 درصد زنان وزارت بهداشت گفت.

پرداختن به مطبوعات روزانه توجیهی وزارت بهداشت مشترک وزیر Lav Agarwal گفت: دو برابر شدن نرخ COVID-19 مورد یافت شد بین 11-20 روز در دهلی نو تا جامو و کشمیر Odisha راجستان هندوستان, Tamil Nadu و پنجاب.

در کارناتاکا Ladakh, Haryana, Uttarakhand و کرالا به دو برابر نرخ بین 20-40 روز او اضافه شده است.

مقامات بهداشتی می گویند مداوم در سراسر کشور مستند از مارس 25 تا مانع یک موج انفجاری است عفونت را فلج کشور سیستم مراقبت های بهداشتی و آهسته گسترش یافته است.

"تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که نرخ رشد در موارد مثبت و مرگ و میر شده است به طور مداوم پایین خطی اما غیر نمایی" گفت: آمیتا کانت رئیس اجرایی دولت اتاق فکر Niti Aayog.

نارندرا نخست وزیر است و انتظار می رود به زودی این که آیا به گسترش فراتر از خاموش کردن ممکن است 3. منابع دولتی می گویند محدودیت های خود ادامه خواهد داد و در بدترین ضربه ولسوالی در حالی که آنها ممکن است کاسته در مناطق که در آن هیچ وجود دارد موارد.

بزرگ شهرهای دهلی نو و بمبئی و احمدآباد - که همچنین رشد اقتصادی هند موتورهای بالا لیستی از موارد و وجود دارد هیچ نشانه ای از این بیماری همه گیر مصاحبه دارد وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت.

هنوز میزان شیوع این بیماری به مراتب بیشتر است توسط ایالات متحده یا کشورهای اروپای غربی که در آن هزاران نفر از ویروس در سراسر جهان پس از ظهور در ووهان چین در اواخر سال گذشته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن