بسیاری از آمریکایی ها هستند غافل از coronavirus مربوط به کمک های مالی در دسترس است که به آنها

شما ممکن است واجد شرایط پرداخت می شود و ترکجاستین Pagetکارگران واجد شرایط از جمله کسانی که از راه دور می توانی

توسط ELEMENTORSITE در 28 اردیبهشت 1399

شما ممکن است واجد شرایط پرداخت می شود و ترک

جاستین Paget

کارگران واجد شرایط از جمله کسانی که از راه دور می توانید دو هفته مرخصی با حقوق کامل پرداخت حسن نیت ارائه میدهد از خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند.

دلایل معتبر شامل قادر به کار از آنجا که شما تحت قرنطینه منظور باید coronavirus علائم و به دنبال تشخیص یا باید برای مراقبت از یک کودک که در مدرسه یا مهد کودک بسته است.

اگر شما مراقبت از یک بیمار و عضو خانواده شما هنوز هم ممکن است واجد شرایط برای بخشی از خود پرداخت.

کمک با صورتحساب ابزار

اندرو Aitchison

بسیاری از شرکت های نرم افزار از جمله PG&E Con Edison آمریکا شرکت برق و انرژی دوک در میان دیگران — را به حالت تعلیق در سرویس قطع.

شما ممکن است قادر به راه اندازی یک برنامه پرداخت برای صورتحساب ابزار خود را و یا برخی از هزینه ها چشم پوشی جمله برای اواخر پرداخت. بررسی سایت های ارائه دهنده خود را برای کمک ضربه زدن به دیگر برنامه های حمایتی مانند مسکن و توسعه شهری را Covid-19 منابع است. دولت خود را وب سایت ممکن است کمک کند. برخی از آنها توقف شرکت های آب و برق از خاموش کردن خدمات.

ثبت نام برای بیمه

اگر شما خود را از دست داده و نیاز به بیمه درمانی برخی از کشورهای در حال برگزاری ویژه ACA باز ثبت نام. AARP نگه می دارد یک لیست به روز شده از برنامه های افزودنی در دولت بهداشت و درمان مبادلات.

اجاره امداد

مراقبت عمل کرده است کمک های اولیه برای مالکان که در حال مبارزه با دولت فدرال حمایت پرداخت وام مسکن اما اجاره نیز باید به کمک برخی از.

بسیاری از ایالات و شهرستانها به قرار دادن یک توقف به منظور اخراج. نیویورک مثلا 90 روز اخراج ban. یک کلمبیا دانشکده حقوق استاد غالبا به روز رسانی این لیست از اقدامات دولت است.

مالیات تعویقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب