2 پسر از بنگال را در کمربند قبیله ای را برنده جایزه نوبل مدرسه افتخار

Mahadeb Bagal (سمت چپ) رو 83.6 درصد و Rohit مندی به ثمر رساند 74 درصدکلکته: کلکته شناخته شده نقطه جنوبی مدرسه

توسط ELEMENTORSITE در 5 مرداد 1399
2 Boys From Bengal's Tribal Belt Make Nobel Laureate's School Proud

Mahadeb Bagal (سمت چپ) رو 83.6 درصد و Rohit مندی به ثمر رساند 74 درصد

کلکته:

کلکته شناخته شده نقطه جنوبی مدرسه تازه ترین ادعای شهرت بود که نوبل-اقتصاددان و برنده Abhijit بانرجی یک فارغ التحصیل.

این مدرسه به همان اندازه افتخار از آن آخرین دستاورد. دو نفر از دانشجویان که خود را در زمان کلاس 10 تخته در این سال به ثمر رساند بسیار نشانه خوبی است. 18-year-old Mahadeb Bagal کردم 83.6 درصد و Rohit مندی به ثمر رساند 74 درصد است.

اما نقطه جنوبی معمولا بسیار بهتر از آن است. در واقع آن دائم الخمر کردم عظیم 99.4 درصد در CBSE امتحانات این سال است.

پس چه معامله بزرگ است ؟

برای پاسخ به این, شما باید برای سفر 209 متر در غرب کلکته به Belpahari. که در آن Rohit می آید. و Mahadeb حدود 25 متر دور از Gidhni. این قلب بنگال را در کمربند قبیله ای مشهور Jangalmahal که همچنین این چشمه از مائوئیست فعالیت هنگامی که دو پسر در حال رشد بودند.

Rohit پدر یک کارمند بانک. Mahadeb است روزانه یک شرطبندی. این دو همکلاسی در Belpahari SC مدرسه در کلاس 6 2015 در زمانی که زندگی خود را تحت یک تکتونیکی تغییر است.

تحت آموزش از وزیر Mamata بانرجی Rohit و Mahadeb و نه دیگر دانش آموزان از این عقب کمربند -- از جمله 4 دختران -- فرستاده شد به کلکته شهر هیچ یک از آنها بازدید کرده بود قبل از اینکه به نقطه جنوبی مدرسه در نظر گرفته و در میان بسیاری از نخبگان متوسط انگلیسی در مدارس شهرستان.

"من نمی توانستم قاب جملات در زبان انگلیسی" گفت: Rohit "بنابراین من واقعا تلاش با تاریخ و جغرافیا است."

"من می توانم درک (فارسی) کلمات اما نه صحبت می کنند" گفت: Mahadeb. "واقعا سخت بود."

پسران ماند در یک دولت-اجرای خوابگاه برای برنامه ریزی کاست/برنامه ریزی قبیله کودکان در دریاچه نمک. دولت سازمان یافته زبان و دیگر موضوع شهریه برای آنها. کلاس 7 بود یک مبارزه است. اما کلاس 8, پسر بودند و در یک مسیر رو به بالا را در نبرد با زبان ملکه. و آنها را به دست آورد.

Mahadeb کردم فوق العاده 91 درصد به زبان انگلیسی در تخته و Rohit رو 83 درصد است.

هر دو دانش آموزان -- Mahadeb 18, Rohit خواهد بود 18 به زودی -- ادامه خواهد داد و به تحصیل در نقطه جنوبی در کلاس یازدهم و دوازدهم. هر دو تا به حال می خواستم به مطالعه علم است. Mahadeb می خواستم برای تبدیل شدن به یک مهندس کامپیوتر. Rohit می خواهد برای تبدیل شدن به یک افسر IAS. آنها نمی تواند پیدا کردن یک صندلی در علم جریان و توصیه شده توسط معلمان را به تجارت است.

Coronavirus همه گیر است و معنای این دو نمی تواند بازگشت به مدرسه فقط رتبهدهی نشده است. به طوری که آنها در حال بدست گرفتن کلاس های آنلاین. اتصال به اینترنت توسط یک لو لو. Rohit هنوز در حالی که Mahadeb یک زمان دشوار است. تامین برق است که چنین یک مشکل که در آن او زندگی می کند تلفن خود را اغلب اجرا می شود از باتری و اتصال است بنابراین او به پیاده روی در اطراف خانه خود را گاهی اوقات برای یک زن و شوهر از کیلومتر برای پیدا کردن قابل استفاده اینترنت از لینک.

جای تعجب نیست پس از آن که نقطه جنوبی مدرسه بسیار افتخار از دو پسر. آنها سرآمد در ریاضیات بنگالی و انگلیسی. لبه تیز شمشیر خود را دو و میدانی بود. هر دو پسر شد, آیکون, از حسادت این شهرستان با تربیت دانش آموزانی که فقط نمی تواند به رقابت بپردازند.

"وجود دارد نگرانی در مورد چگونه پسران را تنظیم کنید در نقطه جنوبی" گفت: اصل روپا Sanyal باتاچاریا "از آنجا که کودکان می تواند گاهی اوقات بی رحمانه. اما ما تا نقاط قوت خود موفقیت های خود را در دو و میدانی و معلمان نگه داشته و چشم را بر هر گونه تلاش در قلدری. واقعا وجود دارد هیچ."

Mahadeb و Rohit پیوست مدرسه قایقرانی باشگاه و انجام خیلی خوب. آنها قصد دارند همچنان با پارو زدن در کلاس 11 و 12.

"ما تا به حال هیچ مشکلی در مدرسه است. دانش آموزان و معلمان حمایت" پسران گفت.

در ضمن Mahadeb نیز شعر می نویسد. Rohit گفت: "شعر او نوشتن عالی است و هر کسی که او سهام آنها را بسیار تحت تاثیر قرار."

Rohit دوست دارد به بازی کریکت. او حتی ثبت نام در آکادمی کریکت تاسیس سابق کریکت Sourav Ganguly در دریاچه نمک. اما پدر و مادر خود قادر به پرداخت هزینه. به طوری که متوقف شده است.

اما هر دو پسران هیجان زده در مورد آینده خود و امیدواریم که دیگران نیز به عنوان خوش شانس به آنها را.

این آزمایش به جرات قبیله ای دانش آموزان در خارج از محیط معمول خود را و آنها را به فرصت برای رقابت با بهترین ها به کار کرده است.

برنده جایزه نوبل Abhijit بانرجی خواهد بود افتخار آنها.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب