مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما شروع خواهد شد خرید لبنی و تولید از کشاورزان در میان زنجیره تامین اختلالات

یک کشاورز دارای یک بذر قطعه ای از یک ویکی سیب زمینی حنایی در به تازگی کشت سیب زمینی در زمینه Friehe مزارع در م

توسط ELEMENTORSITE در 21 اردیبهشت 1399

یک کشاورز دارای یک بذر قطعه ای از یک ویکی سیب زمینی حنایی در به تازگی کشت سیب زمینی در زمینه Friehe مزارع در موسس لیک واشنگتن در روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است.

دیوید رایدر | بلومبرگ | گتی ایماژ

آمریکا شروع خواهد شد نورد از یک برنامه به خرید 3 میلیارد دلار از فراورده های لبنی و گوشت و تولید از کشاورزان و دامداران در اوایل هفته آینده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت شنبه.

به عنوان همه گیر مختل زنجیره تامین در سراسر کشور کشاورزان مجبور شده اند برای از بین بردن محصولات خود را تخلیه شیر و پرتاب اقلام فاسد شدنی است که می تواند ذخیره می شود. قیمت و تقاضا برای محصولات کشاورزی باید کاهش یافت در ملی مستند و کشاورزان مانده است با عرضه بیش از حد از مواد غذایی که آنها نمی تواند به فروش برساند.

رئیس جمهور در یک توییت گفت: 3 میلیارد دلار خرید بخشی از "کشاورزان به, خانواده, مواد غذایی, جعبه" اما ارائه اطلاعات بیشتر است.

رئیس جمهور به تازگی اعلام کرد که 19 میلیارد دلار کمک برنامه ای به نام Coronavirus برنامه کمک غذایی را فراهم خواهد کرد 16 میلیارد دلار به کشاورزان و دامداران و 3 میلیارد دلار در خرید تازه تولید محصولات لبنی و گوشت برای توزیع در بانک های مواد غذایی. وزارت کشاورزی ایالات متحده تایید شده در جمعه $1.2 میلیارد دلار قرارداد برای تولید از طریق مواد غذایی برنامه جعبه.

سازمان غذا بانک ها که ارائه کمک به میلیون ها نفر از مردم هستند و همچنین از دست دادن کارکنان و بسته شدن در طول بیماری همه گیر.

بسیاری از آمریکایی ها در حال آماده سازی برای یک کمبود گوشت پس از ویروس تعطیل برخی از کشور بزرگترین کشتارگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی به نگه داشتن گوشت-گیاهان پردازش عامل حتی به عنوان کارگر در آن امکانات بیمار قرار می گیرند.

برخی از مرغ پردازنده های مقابله با کمبود کارکنان با توجه به این ویروس شده اند مجبور به euthanize جوجه. تعطیلی کارخانه در سراسر کشور می تواند در نتیجه از دست دادن میلیون ها نفر از حیوانات از جمله خوک گوشتي و گاو.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن