آیفون SE رسمی است — در اینجا چگونه به مطمئن شوید که شما دست خود را در یکی قبل از آنها از فروش

2020 آی فون SE شده بود از طریق آسیاب شایعه برای یک مدت زمان طولانی اما اپل در نهایت پرده برداری از نسل دوم آی

توسط ELEMENTORSITE در 27 فروردین 1399

2020 آی فون SE شده بود از طریق آسیاب شایعه برای یک مدت زمان طولانی اما اپل در نهایت پرده برداری از نسل دوم آی فون SE روز چهارشنبه 15 آوریل است. در حالی که آن را نمی کند ورزش 4-اینچ طراحی اصلی SE آن را ترکیبی از یک فرم کوچک-عامل مدرن با مشخصات. سوال بزرگ این است که چه زمانی و چگونه شما می توانید دست خود را در یک.

اپل باز preorders برای آی فون جدید SE در تاریخ 17 آوریل در 5.m PDT. آی فون به طور رسمی به فروش می رود مارس 24 از طریق اپل و همچنین خرده فروشان شرکت. در این سال انتشار کمی متفاوت است به عنوان عدم وجود مکان فیزیکی برای خرید این دستگاه است. به همین دلیل داشتن یک آنلاین preorder استراتژی مهم تر از همیشه.

نکته 1: اگر شما واجد شرایط برای ارتقاء

اولین سوال شما باید از خودتان بپرسید این است که اگر شما واجد شرایط برای ارتقاء آی فون خود را. اگر فعلی خود را به آی فون به طور کامل پرداخت شود و شما خوب به آن بروید. اما اگر شما هنوز هم در حال ساخت پرداخت های ماهانه خود را در دستگاه شما باید تایید واجد شرایط بودن خود را برای جلوگیری از هر گونه مسائل.

خود را سرمایه ارائه خواهد شد راه را برای شما به بررسی ارتقاء واجد شرایط بودن. اگر شما بر روی آی فون ارتقاء برنامه شما نیاز به با اپل. اگر شما در حال تامین مالی از طریق AT&T, Sprint, T-Mobile و یا Verizon Wireless, شما چک از طریق آنها.

شما نیاز به پرداخت 50 تا 80 درصد از آی فون خود را به ارزش قبل از اینکه واجد شرایط برای ارتقاء. این مقدار خاص مورد نیاز بستگی به طرح سوال. حساب شما خواهد بود قادر به به شما بگویم که چقدر شما پرداخت می شود و چقدر بیشتر (در صورت وجود) شما نیاز به پرداخت هزینه برای رسیدن به واجد شرایط بودن.

نکته 2: چک کردن اپل فروشگاه App جلوتر از زمان

بهترین راه برای پیشسفارش آیفون SE است که از طریق فروشگاه اپل app حداقل اگر شما در حال حاضر در آی فون خود را. شما پیدا کردن ابزار های مشابه برای اپل دسکتاپ سایت اما بهینه سازی شده برای تلفن همراه است. مشتریان به طور معمول می گویند تجربه preordering از طریق برنامه trumps, دسکتاپ, سایت, بنابراین آن را به ارزش زمان خود را به استفاده از.

اگر شما لازم نیست که برنامه بر روی آی فون خود را در حال حاضر آن را دانلود کنید امروز از فروشگاه App. شما می خواهید برای دریافت آشنا با چگونه کار می کند جلوتر از زمان بنابراین هیچ وقفه یا توقف خود را preorder تجربه صبح از مارس 17.

نکته 3: مطمئن شوید که شما اطلاعات پرداخت تا تاریخ

این را تصور کنید: شما فقط در مورد به preorder آی فون خود را SE زمانی که همه ناگهان... خطا. اطلاعات پرداخت شما اشتباه بود بنابراین اپل نمی تواند روند خود را preorder. چه شرم آور است. که نیازی به شما تا زمانی که شما چک کنید اطلاعات خود را جلوتر از زمان.

اگر شما در حال رفتن به preorder از طریق فروشگاه اپل نرم افزار و یا وب سایت شما به سادگی نمی تواند ضرب و شتم اپل پرداخت. خود را با کارت های لود شده در کیف پول خود را از جمله اپل کارت شما می توانید به سرعت و ایمن خرید خود را از طریق سایت یا نرم افزار. برای بررسی خود را در اپل پرداخت, اطلاعات, باز کردن کیف پول و سپس اطمینان حاصل شود که کارت در سوال نیست منقضی شده و به طور پیش فرض است. که راه آن را تا موسیقی پاپ حق دور زمانی که شما رفتن به preorder.

اگر شما انتخاب کردن برای روش دیگر شما نیاز به بررسی منطقه های مختلف از آی فون خود را. در فروشگاه اپل app ضربه بزنید و مشخصات خود را آیکون در سمت راست بالای خود را به نمایش حساب اطلاعات است. ورود به ID اپل خود را ضربه بزنید "من اولیه پرداخت." هنگامی که شما وارد کنید رمز عبور خود را, شما می توانید تمام اطلاعات شما نیاز به در مورد روش پرداخت.

نکته 4: در بررسی برای حمل و نقل خود را به آدرس

شما همچنین می خواهید برای اطمینان از حمل و نقل خود را به آدرس درست است. فقط به عنوان با خارج-از-کارت عضویت این ممکن است به فراموش نکنید که برای به روز رسانی آدرس جدید خود را اگر شما به تازگی نقل مکان کرد. تصور کنید آی فون خود را SE در محل قدیمی خود را به جای. برای جلوگیری از که باز اپل فروشگاه app ضربه بزنید و مشخصات خود را نماد خود را به نمایش حسابو سپس را انتخاب کنید "من اصلی حمل و نقل." اگر لازم ثبت نام در تایید حمل و نقل آدرس ضربه بزنید ، سپس روی "ذخیره کنید."

نکته 5: صرفه جویی در سفارش خود را جلوتر از زمان

فروشگاه اپل برنامه اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی در آی فون خود را انتخاب (و تنظیمات آن) بنابراین شما می توانید پرش به آن را در زمان بعد. شما می توانید سر خود را به "حساب" و سپس به ضربه بزنید تصویر ذخیره شده با آیفون SE زیر مورد علاقه های شما. آن را با این نسخهها کار با جدید اپل قبل از آنها در دسترس هستند و می توانید صرفه جویی در وقت زمانی که preordering و خرید دستگاه های.

به استفاده از آن مورد نظر خود را انتخاب آیفون SE مدل. هنگامی که شما انتخاب کنید یک حامل (یا "قفل") یک آیکون قلب را از خاکستری به آبی رئوس مطالب. بهره برداری از آن را در پر کردن قلب با رنگ آبی و سپس اضافه کردن آن را به مورد علاقه های شما.

نکته 6: تمرین سفارش

اگر شما زیر 5 نکته شما می خواهید برای تمرین سفارش در سافاری و یا اپل فروشگاه app. عمل مرتب سازی آیتم ها, اضافه کردن آنها به سبد خرید خود را و چک کردن (بدون در واقع چک کردن) برای گرفتن احساس برای چگونه اپل دسته این چیزها. وقتی مارس 17 می رسد و شما آماده برای رفتن با خود preorder.

نکته 7: باید دستگاه های متعدد آماده

در preorder روز و هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. اگر اولیه خود دستگاه اجرا می شود از اطلاعات باتری و یا تجربه یک شکست فنی مانند shutdown, شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن دست خود را بر روی آی فون SE. است که چرا ما به شدت توصیه شما استفاده از یک نسخه پشتیبان تهیه دستگاه.

بهترین روش عمل ؟ اطمینان از آی فون خود را متصل به تلفن همراه و آماده برای پیشسفارش با یک دستگاه دوم قوی سیگنال Wi-Fi. حتی اگر شبکه تلفن همراه خود را پایین می رود و شما باید یک دستگاه مستقل از شبکه برای انجام سفارش.

نکته 8: کشتن تمام از دیگر برنامه های در حال اجرا

اگر شما واقعا می خواهید برای به حداقل رساندن شانس خود را از شکست و کشته شدن تمام برنامه های در حال اجرا قبل از preorder زمان. که در راه خود را به آی فون می تواند تمام تمرکز منابع خود را در اپل فروشگاه app به جای اجرای برنامه های دیگر در پس زمینه.

اگر شما یک آیفون 8 یا دو کلیک بر روی دکمه صفحه اصلی را به برنامه تلفن. اگر شما یک آیفون X یا جدیدتر کش رفتن از پایین به مرکز و نگه دارید تا زمانی که شما وارد برنامه تلفن. در حال حاضر کش رفتن تا در تمام برنامه اما فروشگاه اپل (یا سافاری) به مطمئن شوید که هیچ برنامه های در حال اجرا در پس زمینه.

شما می توانید حتی بیشتر توسط نیروی-راه اندازی مجدد آی فون خود را یا پاکسازی آن رم.

نکته 9: تنظیم یک یادآوری

آن را ممکن است به نظر می رسد آشکار, اما آن را نیز آسان به را فراموش کرده ام. تنظیم یادآوری برای 17 آوریل (برای preorders) 5 a. m. PDT و یا یک یادآوری برای 24 آوریل (برای خرید در آزادی روز) بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد از دست رفته هر چیزی. در حالی که کسانی که از شما در سواحل غرب را باید زود بیدار برای پیشسفارش کسانی که از ما در سواحل شرق تنها نیاز به آماده برای رفتن برای ساعت 8 صبح (آیا کسی به یاد داشته باشید 3 p. m. EDT زمان انتشار?)

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر پوشش از طریق اپل


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب