غوطه در قیمت نفت است و آخرین چیزی که بوئینگ و ایرباس در حال حاضر نیاز

مبتنی بوئینگ 737 MAX هواپیما دیده می شود پارک شده در یک عکس هوایی در زمینه بوئینگ در سیاتل, واشنگتن, جولای 1,

توسط ELEMENTORSITE در 2 اردیبهشت 1399

مبتنی بوئینگ 737 MAX هواپیما دیده می شود پارک شده در یک عکس هوایی در زمینه بوئینگ در سیاتل, واشنگتن, جولای 1, 2019.

لیندزی Wasson | ایسنا

این بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید هواپیمایی ورشکستگی و رکود اقتصادی جهانی است. در حال حاضر تاریخی نفت ادامه دارد و قیمت سقوط در حال اضافه کردن به گلایه از بوئینگ و ایرباس.

این duopoly که غالب جهان را تولید هواپیما صرف بیش از یک دهه racking تا ثبت سفارش برای هواپیماهای آنها افتخار می تواند صرفه جویی میلیون ها نفر در سوخت.

"یکی از چیزهایی که نگه داشته در صنعت هوا در طول بحران مالی [در سال 2008] است که قیمت سوخت در واقع رز گفت:" ریچارد Aboulafia یک حمل و نقل هوایی تحلیلگر در معاون رئیس جمهور در دفتر گروه مراجعه کننده به قیمت نفت که در سال.

افزایش قیمت نفت می تواند کمک به افزایش فروش بیشتر سوخت کارآمد هواپیما مخالف روند فروش برای بزرگتر وسایل نقلیه شخصی مانند Suv ها.

ایرباس A320neo و بوئینگ 737 Max هر سازنده پرفروش باریک-بدنه هواپیما توسعه یافته بودند پس از رکود بزرگ زمانی که قیمت سوخت دوباره رو به افزایش است و شرکت های هواپیمایی شد و در شکار برای مدل های که کمک خواهد کرد آنها را کاهش هزینه های سوخت. هر دو شرکت انباشته سال از سفارشات برای هزاران نفر از هواپیما.

اما تولید کنندگان از دست داده اند که نقطه فروش اضافه کردن به یک تخته سنگ از چالش های است که انتظار می رود حداقل به 2021 اگر نه بعد از آن و تیز برگرد از اوایل سال جاری زمانی که شرکت های هواپیمایی نمی توانستم جدید تک راهرو هواپیما به اندازه کافی سریع.

Aboulafia تخمین می زند که تولید کنندگان بزرگ هواپیما مانند ایرباس و بوئینگ باید خالص حدود 1000 دستور لغو این سال در ترکیب یک افت بی سابقه ای در مقایسه با 681 خالص سفارشات سال گذشته است. بوئینگ در حال حاضر در وضعیتی وخیم از پایه آن 737 حداکثر پس از دو تصادفات منجر به مرگ است ارسال تعداد بیشتری از لغو سفارشات. ایرباس برای آن در اوایل این ماه گفت: این امر کاهش تولید هواپیما نرخ در حدود یک سوم "به انطباق با کروناویروس جدید محیط بازار است."

به عنوان همه گیر باعث می شود تقاضای سفر به دهانه و شهرستانها قفل کردن جت-تقاضا برای سوخت در حال سقوط سریع تر از دیگر محصولات ساخته شده از نفت است. در سطح جهان جت-تقاضا برای سوخت تنظیم شده است به کاهش 47 درصد در سه ماهه دوم سال جاری تقریبا دو برابر میزان پیش بینی کاهش در مصرف بنزین و بیش از سه برابر میزان افت در دیزل که بسیار مهم است برای حمل و نقل, حمل و نقل, با توجه به برآورد از S&P جهانی Platts. جت-قیمت سوخت در آمریکا کاهش یافت و بیش از 65 ٪ از زمان آغاز سال که روز جمعه نزدیک است.

"مشکل این است که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر [بحران] ضربه تمام کشورها در همان زمان گفت:" کلودیو Galimberti انرژی تحلیلگر در S&P جهانی Platts.

شرکت های هواپیمایی در حال حاضر با تمرکز بر کاهش پروازها به مقصد مطابقت محقر از تقاضا می شود مسافران آنها به عنوان حرکت به اقامت در خانه سفارشات و دیگر شدید اقدامات با هدف متوقف کردن ویروس از گسترش.

کسانی که حامل نیز پارکینگ صدها هواپیما و تعویق انداختن سفارشات از هواپیماهای جدید. برخی از مشتریان لغو سفارشات در مجموع املا درد بیشتر برای تولید کنندگان هواپیما. در حالی که شرکت های هواپیمایی در حال برنامه ریزی برای تسریع در بازنشستگی, از, کمتر, سوخت جت, اما نیست که انتظار می رود به اندازه کافی به خار سراسیمگی از سفارشات جدید با بهبود در درجه تقاضای سفر هنوز مشخص نیست.

همانطور که در آوریل 15, خطوط هوایی ایالات متحده تا به حال idled بیش از 2,700 هواپیما بیش از 44 درصد از ناوگان خود را. شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک گروه لابی گری که شامل آمریکا, دلتا, ایالات غربی و دیگر بزرگ ایالات متحده آمریکا حمل و گفت: همانطور که از آوریل 15, خطوط هوایی ایالات متحده تا به حال idled بیش از 2,700 هواپیما بیش از 44 درصد از ناوگان خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب