این شیک نردبان چوبی هستند راه حل کامل برای ساخت بسیاری از فضاهای باز

به حداکثر رساندن فضاهای کوچک است که همیشه یک ایده خوب—ایجاد و کاربردی درهم و برهمی گوشه که متناسب با نیازهای ش

توسط ELEMENTORSITE در 22 تیر 1399

به حداکثر رساندن فضاهای کوچک است که همیشه یک ایده خوب—ایجاد و کاربردی درهم و برهمی گوشه که متناسب با نیازهای شما و زیبایی شناسی و هوای مناطق مانند بالکن و پاسیو هستند بدون استثنا. شهری بالکن است قطعه به طور خاص برای این منظور طراحی شده نشان دهنده این است که حتی کوچکترین فاصله از یک NYC بالکن به یک دال بتنی در پشت خانه خود تبدیل می شود.

شهری بالکن مدولار مجموعه توسط Meneghello Paolelli Associati برای Unopiù—یک شرکت اروپایی تاسیس در سال 1978 در حومه متخصص در مبلمان فضای باز—که به عنوان "جوان""تازه" و "تفسیر زندگی شهری جدید و با کیفیت دید." آن ساخته شده از شش کاره قطعات است که می توان مخلوط و همسان با توجه به فضای خود را.

در علاوه بر این به دنبال شیک و نردبان در خدمت یک هدف کاربردی. به این منظور Meneghello Paolelli Associati طراحی کرده است چندین سفید آلومینیوم لوازم جانبی که قطع کردن و یا نشستن در بالای پله. این شامل براق سفید گلدان در سه عرض های مختلف (مناسب برای برگزاری گیاه خود بچه ها و یا باغ گیاهان دارویی) سینی در سه عرض های مختلف (برای نمایش بیشتر گیاه کودکان و یا دیگر اقلام تزئینی) یک لباس ساده خشک کردن قفسه و کمد موجود در عرض های مختلف.

شهری بالکن مجموعه در دسترس است برای خرید در Unopiù سایت. در اینجا شما همچنین می خواهید پیدا کردن یک مجموعه ای از مبلمان باغ چراغ و لوازم جانبی فروش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن