چین بهبود اقتصادی می تواند بسیار قابل توجه' — اما آمریکا می ایستد در راه دویچه بانک می گوید

اقتصاد چین رو به بهبود است و می تواند ثبت نام "بسیار چشمگیر" رشد — اما این آمریکا است که بزرگترین خطر است که م

توسط ELEMENTORSITE در 19 خرداد 1399

اقتصاد چین رو به بهبود است و می تواند ثبت نام "بسیار چشمگیر" رشد — اما این آمریکا است که بزرگترین خطر است که می تواند از خط خارج که بهبود دویچه بانک اقتصاددان گفت: در روز دوشنبه.

خیلی از اقتصاد جهانی هنوز از وضعیتی وخیم از مستند اقدامات اعمال شده شامل coronavirus بیماری همه گیر. محدودیت های است که عبارتند از تعطیلی محل کار و اقامت در خانه سفارشات به طور قابل توجهی کاهش فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان — تقلیل هر چشم انداز رشد این سال است.

اما چین که در آن coronavirus اول پدید آمده است که اغلب ذکر شده به عنوان یکی از معدود اقتصادهای است که هنوز هم می تواند رشد کند. چینی بهبودی است "رفتن به نگاه بسیار چشمگیر" با رشد 5%-6% سه ماهه سه ماهه آوریل-ژوئن پس از انقباض در سه ماه گذشته گفت: Michael اسپنسر دویچه بانک اقتصاددان ارشد و رئیس تحقیقات برای آسیا و اقیانوس آرام.

"تقاضای داخلی بخشی از اقتصاد چین بهبود خوب," او گفت: CNBC "Squawk Box آسیا است."

من فکر نمی کنم ما را در رسیدن به سطح قبل از بحران تولید ناخالص داخلی (در ایالات متحده) تا ... 2022 و احتمالا فراتر از آن

استیو هانکه

عضو ارشد در موسسه کاتو

اسپنسر گفت: "طیف گسترده ای از شاخص" — مانند خودرو و خرید و فروش ملک — در حال "بازگشت به حالت عادی" در چین است. صادرات کشور نیز بهتر از حد انتظار است اما می تواند "خیلی بدتر" در چند ماه آینده با توجه به ضعف اقتصادی در چین عمده صادرات مقصد او اضافه شده است.

'دشوار' پیش برای اقتصاد آمریکا

بزرگترین خطر برای چینی — جهانی — اقتصاد آمریکا با توجه به اقتصاد. او توضیح داد که ایالات متحده آمریکا است که بازگشایی "خیلی زود" از مستند اقدامات است که می تواند باعث موج دیگری از عفونت و بیشتر دور از محدودیت.

که ترک اقتصاد ایالات متحده در حال مبارزه به رغم تعجب پرش در اشتغال سود اضافه شده اسپنسر.

استیو هانکه, یک عضو ارشد در آمریکا آزادیخواه اتاق فکر موسسه Cato گفت: اقتصاد ایالات متحده می تواند سال های بسیاری برای بازیابی از "عظیم" آسیب.

"و برای تعمیر آن را فقط اتفاق می افتد بلافاصله. من فکر نمی کنم ما را در رسیدن به سطح قبل از بحران تولید ناخالص داخلی تا ... 2022 و احتمالا فراتر از آن گفت:" CNBC "نشانه های خیابانی آسیا" در روز دوشنبه.

"بنابراین ما باید یک جاده سخت به دنبال در اینجا," او اضافه شده است.

فاز یک معامله تجاری حلق آویز 'با موضوع'

تنش بین آمریکا و چین شده اند که بدتر شدن در ماه های اخیر به شمار می رود "فوق العاده حساس" در سال جاری گفت: دویچه بانک اسپنسر.

ایالات متحده برنامه ریزی شده است به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر. رئیس جمهور کنونی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را چین "بخش عمده ای از انتخاب مجدد زمین" با شعار که او می شود سخت تر در پکن از presumptive دموکراتیک چلنجر جو بایدن اضافه شده اسپنسر.

"پس لفاظی بین چین و ایالات متحده در حال حاضر بدست بسیار نگران کننده است و من فکر می کنم فقط می تواند بدتر از طریق این تابستان" او گفت:, و اضافه کرد که "هیچ چشم انداز" برای دو کشور به این نتیجه مرحله دوم قرارداد های تجاری.

دو کشور به امضا "فاز یک" معامله تجارت در ماه ژانویه که قرار دادن یک توقف به تعرفه های خود جنگ است که به طول انجامید بیش از یک سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با هدف آغاز مذاکرات در فاز دوم این قرارداد قبل از ایالات متحده در ماه نوامبر انتخابات.

اما حتی فاز یک معامله به نظر می رسد "حلق آویز در با موضوع" گفت: اسپنسر. "خطرات که حتی که فاز یک ... شکسته می شود یا رها شده و در چند هفته آینده و ماه."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب