"چه کسی باید صحبت کنم به من ایمنی" در افغانستان می نویسد: به Ashok Gehlot

Ashok Gehlot روز جمعه گفت "ما" نمی خواهد مسئول اگر توده gherao راج Bhavan (فایل)دهلی نو: راجستان فرماندار Kalr

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399

Ashok Gehlot روز جمعه گفت "ما" نمی خواهد مسئول اگر توده gherao راج Bhavan (فایل)

دهلی نو:

راجستان فرماندار Kalraj Mishra امروز به ضرب گلوله کشته شده به شدت دقت در نامه ای به وزیر Ashok Gehlot که همراه با حدود 100 MLAs اعتراض رسمی خود را در اقامت در جیپور خواستار فوری جلسه مجلس در میان مواج سیاسی بحران است. "چه کسی باید صحبت کنم به من امنیت ؟" فرماندار گفت: در واکنش به کنگره رهبر گفته است که دولت او نمی خواهد مسئول اگر مردم از دولت "gherao" راج Bhavan

"امروز در جولای 24, من تماشا اظهارات خود را در رسانه های الکترونیکی که در آن شما سعی به یک رنگ سیاسی به قانون اساسی درخواست و قانون اساسی تصمیم گیری است. من غمگین هستم و صدمه به دلیل آن را" فرماندار گفت.

"اگر هر نامه/حادثه است که می آید از شما من برای گرفتن یک تصمیم مطابق با قانون اساسی و من این حق," او اضافه شده است.

آقای Gehlot رو به یک شورش توسط معاون سابق Sachin خلبان و حدود 19 کنگره MLAs روز جمعه خواستار جلسه مجلس "در اسرع وقت" و اعتراض برای بیش از چهار ساعت در Mr Mishra را متهم او را از نشستن بر درخواست زیرا او "تحت فشار" به غرفه یک آزمون قدرت است. رئیس جمهوری ارائه یک لیست از 102 MLAs به فرماندار که از او خواسته برای ارسال یک تازه درخواست برای یک جلسه.

صحنه های بی سابقه ای بودند شاهد Mr Mishra خانه به عنوان وزیر و MLAs وفادار به او حاضر به روشن کردن محل تا زمانی که وجود دارد تقاضا مواجه شد. "تماس با یک جلسه شرکت...ما می خواهیم عدالت.." این MLAs شعار نشسته در چمن.

در پايه بلند كن بادي آقای Gehlot ادعا کرد که او به نام فرماندار روز پنج شنبه. "من به او گفتم شما باید به دنبال وجدان خود و حفظ ادب از اساسی خود را ارسال. مردم راجستان با ما هستند. اگر توده ها را احاطه کرده راج بهون در اعتراض به, ما نمی خواهد مسئول," او گفت.

آقای Mishra ابراز نارضایتی خود را در نظر.

"قبل از من می تواند بحث در مورد پیشنهاد خود را با کارشناسان شما ساخته شده گفته شده است که شما نمی خواهد مسئول اگر راج Bhavan است gheraoed. اگر شما و خانه خود را به وزارت نمی تواند حتی حفاظت فرماندار چه خواهد شما را به دولت و قانون و نظم ؟ لطفا به ما بگویید که آژانس باید فرماندار تماس برای امنیت ؟ " او گفت:.

جلسه آقای خلبان و MLAs' درخواست برابر رد صلاحیت متوجه فرستاده شده به آنها را تحت ضد ارتداد قانون راجستان دادگاه عالی گفت که هیچ اقدام می توان در برابر شورشیان به عنوان در حال حاضر. عالی خواهد شنیدن این موضوع روز دوشنبه به تصمیم می گیرید اگر سخنران می تواند چنین اقدامی تحت شرایط فعلی در راجستان.

آقای Gehlot معتقد است که شماره خود را به اثبات اکثریت در خانه و اگر او برنده رای اعتماد وجود دارد نمی تواند دیگر برای شش ماه آینده.

با توجه به قوانین شورشیان می شود و اگر رد صلاحیت آنها رای در برابر حزب خود را در تخلف از شلاق. اما رای خود را شمارش خواهد شد به عنوان مدرک معتبر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن