پرونده پریانکا گاندی مشاور نزدیک رئیس کنگره در اتوبوس ردیف: 10 واقعیت

پریانکا گاندی را نوشت و دوباره به گفت و اتوبوس می تواند فرستاده می شود تنها توسط 5 بعد از ظهربرجستهپریانکا گان

توسط ELEMENTORSITE در 31 اردیبهشت 1399
Case Against Priyanka Gandhi Vadra Aide, UP Congress Chief In Bus Row: 10 Points

پریانکا گاندی را نوشت و دوباره به گفت و اتوبوس می تواند فرستاده می شود تنها توسط 5 بعد از ظهر

برجسته

 • پریانکا گاندی Vadra تا به حال ارائه شده برای اجرای 1,000 اتوبوس برای مهاجران
 • تا دولت در حال حاضر متهم به کنگره رهبر "تقلب"
 • کنگره خواسته شده بود برای ارسال اطلاعات از اتوبوس و رانندگان
دهلی نو: در یک پدیده سیاسی مبارزه با یوگی Adityanath بیش اتوبوس برای مهاجران پریانکا گاندی Vadra امروز متهم, Uttar Pradesh دولت "عبور از تمام محدودیت". کنگره دبیر که تا به حال ارائه شده برای اجرای 1,000 اتوبوس به رشته کارگران, صفحه اصلی, صفحه توئیتر خود نوشت: "هنگامی که ما یک فرصت برای کنار سیاست از جان گذشته برای کمک به مهاجران آنها قرار داده تا همه ممکن است با مانع ". تا دولت را متهم به کنگره رهبر "تقلب" با ارسال یک لیست از اتوبوس که در آن بیشترین تعداد ثبت نام متعلق به خودرو دو چرخ و کالاهای حامل. FIR ثبت شده است در برابر Ms Vadra را وزیر و رئیس کنگره Ajay Kumar Lallu برای دادن اشتباه جزئیات در لیست اتوبوس تا دولت گفت.

در اینجا 10 صفحه به روز رسانی در این داستان:

 1. "اگر شما می خواهید قرار داده و سپس تا BJP آگهی ها در اتوبوس, اما نمی رد خدمات ما چون سه روز هدر رفته در این سیاسی بی معنی و در آن روز بسیاری از مهاجران جان خود را از دست" پریانکا گاندی توییتی همراه با تصویری از کنگره کارگران مشاجره با پلیس در ایالت مرزهای درخواست اتوبوس به اجازه.

 2. تا دیروز دولت به توافق پریانکا گاندی درخواست برای اجازه به کنگره برای اجرای 1,000 اتوبوس برای مهاجران. در نامه ای از دولت خواسته رهبر کنگره را برای ارسال اطلاعات از اتوبوس.

 3. گرفتن آمد و در اواخر شب زمانی که از بالا تا رسمی دولت نوشت: به پریانکا گاندی پرسیدن که اتوبوس بود تحویل در ایالت لکنو امروز.

 4. کنگره به دنبال پاسخ بی درنگ در 2.10 هستم. Sandeep Singh, پریانکا گاندی خصوصی, منشی, نوشت خواستار حرکت "کاملا تحت تاثیر سیاست" و سوال که چرا اتوبوس سفر باید خالی از دولت مرزهای جایی که آنها در حال حاضر تمام راه را به لکهنو.

 5. ساعت بعد تا دولت نوشت: در یکی دیگر از نامه ای به کنگره رهبر این زمان اصلاح آن زودتر دستورالعمل و درخواست 500 اتوبوس ها هر یک به توان به نویدا و Ghaziabad که مرز دهلی نو است. تا دولت نیز خواست منطقه دادستانی به استفاده از اتوبوس ها در اولین پس از بررسی اسناد و مدارک. هنوز ردیف نشده پایان وجود دارد.

 6. پریانکا گاندی را نوشت و دوباره به بالا کرد و گفت: این اتوبوس می تواند فرستاده می شود تنها توسط 5 بعد از ظهر به عنوان مجوز بیشتر طول می کشد زمان. "این خواهد بود که یک گام تاریخی است که در آن تا دولت و کنگره تنظیم و اختلافات سیاسی را کنار خواهد همکاری برای یک انسانی علت" گفت: این نامه است.

 7. همکاری پرتاب کنار تا دولت در حال حاضر ادعا شده که این کنگره لیست اتوبوس ها شامل تعداد ثبت نام دو چرخ و اتومبیل. "ما انجام داده اند و مقدماتی درخواست و آن را تا به سطح که از اتوبوس که برای آنها فرستاده جزئیات بسیاری از آنها تبدیل به دو چرخ اتومبیل و کالاهای حامل. این مایه تاسف است, سونیا گاندی باید پاسخ دهد که چرا آنها در حال ارتکاب این کلاهبرداری گفت:" اوتار پرادش وزیر Siddharth نات سینگ.

 8. اتهام بود rubbished توسط کنگره رئیس آجی Lallu. "این دولت در تلاش برای گمراه کردن مردم آن است که عمدا fudging اعداد و قرار دادن شماره های جعلی" آقای Lallu گفت.

 9. در قلب این کشمکش سیاسی در حال مهاجران رشته توسط coronavirus مستند چپ بیکاری در شهرهای مختلف و ناامید به خانه بروم.

 10. پریانکا گاندی نوشته شده بود درخواست تجدید نظر او به وزیر یوگی Adityanath در توییتر پس از یک رشته از حوادث مربوط به کارگران مهاجر در این کشور از جمله یکی در روز شنبه در ایالت اوریا منطقه که در آن 26 کارگران کشته در تصادف کامیون. تا دولت گفته بود هیچ کارگر اجازه داده می شود به راه رفتن چرخه یا کامیون به خانه. این منجر به یک شمع تا pf کارگران در دولت مرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن