Huawei می گوید آن سیستم عامل می تواند رقیب, گوگل, Apple — اما کارشناسان می گویند که ممکن است یک مبارزه

یک مهمان خود را نگه می دارد تلفن نشان دادن یک عکس گرفته شده در طول Huawei کنفرانس مطبوعاتی جدید خود را رونمایی

توسط ELEMENTORSITE در 1 خرداد 1399

یک مهمان خود را نگه می دارد تلفن نشان دادن یک عکس گرفته شده در طول Huawei کنفرانس مطبوعاتی جدید خود را رونمایی HarmonyOS سیستم عامل در Dongguan گوانگدونگ استان در 9 اوت 2019.

فرد دوفور | خبرگزاری فرانسه| گتی ایماژ

بالا Huawei اجرایی گفت: این شرکت سیستم عامل تلفن همراه است که قادر به رقابت با گوگل و اپل — اما تحلیلگران CNBC گفت که ممکن است دشوار برای رسیدن به ویژه در بازارهای خارج از چین که در آن ایالات متحده غول فن آوری قوی پایی.

"Huawei است در یک موقعیت برای ارائه یک اکوسیستم است که در رقابت با گوگل و اپل اکوسیستم" Huawei معاون رئیس جمهور از مصرف کننده خدمات ابری در آن مصرف کننده و کسب و کار, اریک قهوهای مایل به زرد روز سه شنبه گفت:. "ما باید اعتماد به نفس به عنوان یکی از اکوسیستم توسعه دهندگان در جهان است."

او صحبت کردن در مورد شرکت خود سیستم عامل به نام HarmonyOS که راه اندازی شد در ماه اوت است.

این می آید به عنوان چینی فن آوری های غول پیکر در تلاش برای ایجاد یک مسیر پیش رو بدون آمریکا فن آوری است.

Huawei گوشی های هوشمند باید با اتکا بر سیستم عامل آندروید گوگل برای تعدادی از سال است. اما در سال 2019 این شرکت چینی قرار گرفت و در لیست سیاه آمریکا که به صورت محدود آن دسترسی به فن آوری آمریکا و به معنای آن است که دیگر قادر به استفاده از مجوز نرم افزار آندروید بر روی خود گوشی.

در پاسخ Huawei راه اندازی خود سیستم عامل که همان سال است.

در روز سه شنبه, Huawei مدیران صحبت در مورد HarmonyOS بازی توانایی خود را به یک سیستم عامل است که می تواند کار در سراسر تعدادی از دستگاه ها نه تنها گوشی های هوشمند به تنهایی می تواند درخواست تجدید نظر به توسعه دهندگان به دنبال ایجاد برنامه های کاربردی است که کار بر روی سخت افزار های مختلف.

این مدیریت همچنین در مورد گوشی موبایل هواوی Huawei mobile Services (HMS), مجموعه ای از های مختلف Huawei برنامه از نقشه ها به پرداخت به آن در فروشگاه app.

هواوی ادعا در مورد اینکه قادر به ارائه یک اکوسیستم "تعادل" با گوگل و اپل یکی از بزرگ با توجه به این شرکت برای راه اندازی سیستم عامل خود را کمتر از یک سال پیش.

اما قهوهای مایل به زرد حمایت کردن نظرات خود را با آشکار است که تا پایان ماه مارس Huawei تا به حال 1.4 میلیون توسعه دهندگان در هیئت مدیره — 115% از پایان سه ماهه اول سال 2019.

در چین که در آن Huawei بزرگترین گوشی های هوشمند ساز بازار سهم نداشتن دسترسی به آندروید گوگل است نه یک مشکل بزرگ است. چرا که خدمات گوگل مانند جستجو مسدود شده در کشور و کاربران واقعا نمی تواند با استفاده از آنها به هر حال. که همچنین بدان معنی Huawei HarmonyOS شانس موفق بودن در بازار داخلی است.

بنابراین به طور کلی و بدون خیمه توسعه دهندگان در هیئت مدیره خود را برای رفتن به سختی به فروش برساند.

نیل شاه

مقابل تحقیقات

اما در بازارهای بین المللی که در آن برنامه های ساخته شده در خدمات گوگل — یکپارچه سازی نقشه ها و یا پرداخت برای مثال — Huawei می تواند پیدا کردن آن HarmonyOS سختی به فروش برساند.

"آن را نمی خواهد بود آسان برای Huawei برای ساخت یک کتابخانه از برتر برنامه های کاربردی در خارج از چین به عنوان بسیاری از آنها با تکیه بر گوگل برای چیزهایی مانند مدیریت حقوق دیجیتال, محل پرداخت و اطلاع رسانی خدمات" برایان Ma, معاون رئیس جمهور از دستگاه های تحقیقاتی IDC در گفت CNBC.

Huawei نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

"توسعه دهندگان اغلب مجبور به انتخابی که در آن پروژه های آنها صرف وقت خود را در, و یک عامل کلیدی در تصمیم گیری است که آیا به اندازه کافی وجود دارد از یک توده مهم در پایگاه کاربر برای توجیه زمان و تلاش صرف شده در انتقال برنامه های کاربردی بیش از," Ma گفت.

Huawei HMS شبیه به گوگل خدمات تلفن همراه و ارائه می دهد توسعه دهندگان کیت های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ادغام چیزهایی مانند خدمات محل سکونت به برنامه های. شرکت چینی وجود دارد گفت: 60,000 برنامه با استفاده از به اصطلاح HMS خدمات اصلی اما شکستن چه کشورها یا مناطق آن هستند.

نیل شاه مدیر پژوهش در مقابل تحقیقات, نام تعدادی از برنامه های "محدود" و گفت: Huawei است که هنوز هم گم شده و عمده برنامه های.

"در خارج از چین از آن خواهد شد مبارزه به عنوان بسیاری از خیمه های کاربردی آمده از مشخصات متحده توسعه دهندگان — Netflix, Facebook خواص (Instagram, WhatsApp) های گوگل و غیره — که بدیهی است ممنوع به همکاری با Huawei" شاه گفت.

"بنابراین به طور کلی بدون خیمه توسعه دهندگان در هیئت مدیره آن را به سختی به فروش برساند."

در واقع تعدادی از عمده برنامه های مهم هستند که در بازارهای بین المللی نیست روی Huawei فروشگاه app به نام AppGallery. کاربران نمی توانید به دانلود هر گونه برنامه های گوگل و یا Facebook متعلق به خدمات. Netflix بکشد و یا Spotify در دسترس نیست یا.

اما آن را نشانی از آمازون خرید برنامه به عنوان به خوبی به عنوان برنامه اشتراک گذاری ویدیو Infinite است که متعلق به شرکت چینی ByteDance.

Huawei ابراز تمایل خود را برای دریافت برنامه های گوگل بر روی AppGallery.

"ما امیدواریم که خدمات گوگل می تواند از طریق ما AppGallery درست مثل چگونه گوگل خدمات در دسترس از طریق فروشگاه App اپل," اریک زو چرخش رئیس Huawei گفت: در مصاحبه ای با CNBC در ماه مارس است.

اما این خواهد بود یک چالش با توجه به Ma.

"قانونی ملاحظات کنار من برای پیدا کردن آن بسیار بعید است که گوگل خواهد نشر آن برنامه های خود را به AppGallery به عنوان آنها همان قلاب به خدمات خود را به اشخاص ثالث انجام دهد. و اگر هر چیزی که آنها می خواهند به استفاده از درایو از خدمات خود را," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب