کار از خانه فضاهای 5 از ما تلویزیونی مورد علاقه شخصیت تصور

چگونه می ما مورد علاقه شخصیت های داستانی رسیدگی به کار از خانه در طول یک بیماری همه گیر? این سوال که موجب یک سری از تصاویر توسط Joybird سفارشی مبلمان و دکور مغازه. این شرکت تصور آنچه پنج تلویزیون شخصیت های موقت کار از خانه فضاهای ممکن است مانند نگاه در حال حاضر حداقل اگر همه آنها به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به نگه داشتن شغل خود را.

“در حالی که ما تمام تلاش کمی با انزوا است که می آید همراه با پناه در جای شراب خواری ما را نشان می دهد مورد علاقه در Netflix بکشد به ارمغان آورده است ما به راحتی و به ما اجازه به صرف زمان با برخی از مورد علاقه ما تلویزیون شخصیت” می نویسد: Joybird. “همه زمان صرف تماشای آیا ما را به تعجب… چه شخصیت های مورد علاقه ما را از فضای خانه نگاه می کنید؟”

در اینجا چیزی است که آنها تصور:

لیز لیمو را کاری شامل مقدار زیادی از تنقلات و بسیار دیگری علاوه بر تماس تصویری با تریسی جردن. او را در لباس پرنسس Leia که نمی توانید او را از وظیفه هیئت منصفه و تا کنون و بعد فورا رفت واز او را از کار ، که صحنه نگاه می کند خیلی راحت است ،

پم Halpert به نظر می رسد مطالب در او روشن و دنج خانه اداره با وجود اینکه در اواسط چت تصویری با مایکل اسکات. خود را در فضا نشان دهنده بخش مهمی از زندگی او: یک عکس خانوادگی با جیم و زن و شوهر دو تا از بچه های لوازم هنری و پرات یادگاری.

جس روز لافت است که هرج و مرج به اندازه کافی حتی زمانی که هم اتاقی نیست کار از خانه. او راه اندازی یک مینی کلاس درس با یک صفحه نمایش سبز, گیتار و لوازم صنایع دستی. ترک آن را به جس به ماندن مثبت و خوش بین برای دانش آموزان خود را.

راشل سبز و مونیکا گلر دوستان

راشل سبز و مونیکا گلر موفق به نگه داشتن کار از خانه با وجود کارهایی که به نظر نمی رسد مانند آنها می خواهم به خوبی ترجمه برای وضعیت از راه دور. با این تصویر Joybird تصور که مونیکا را آغاز کرده است یک کانال یوتیوب به نام پخت و پز با مونیکا. راشل تمیز کاری مجلات مد به نگه داشتن او شخصی, خرید بازی قوی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im