یک بار-در-یک-در حالی که تمیز کردن وظیفه شما نمی توانید جست و خیز اگر شما یک آبخوری قهوه

اگر من مجبور به انتخاب کوچک خانگی لوازم خانگی من احساس سپاسگزار برای آن می خواهم که به من اعتماد قهوه ساز. روز به روز آن را در خدمت یک کاملا پرکوله شده دم که من بیدار تا شروع روز من و علائم یکی از مورد علاقه من صبح مراسم.

اما من یک کمی وحشت زده از سازندگان قهوه بیش از حد به صداقت. من برای زندگی زخم توسط یک دفتر قهوه ساز در یک شغل—من همکار یافت می شود یک نفوذ از سوسک (یک گروه از سوسک نامیده می شود یک نفوذ; چگونه کامل درست است؟) در آن زندگی می کنند و من می خواهم نوشیدن از آن را برای ماه!

در حالی که سوسک قهوه ساز لزوما مکرر سازندگان قهوه—مانند هر گرم و مرطوب محیط زیست با یک جریان ثابت از مواد غذایی—بندر می تواند کپک ها و باکتری ها. علاوه بر این آب سخت می تواند به ایجاد یک تجمع ذخایر معدنی است که می تواند تغییر طعم و مزه قهوه خود را و باعث واحد خود را به نقص. (ماشین هایی که چکه آهسته تر از آنها استفاده می شود و یا سازندگان که نشت سیگنال ساخت تا از مواد معدنی است.) اگر قهوه شما شروع به نگاه و یا طعم های مختلف آن را نشانه خوبی از آن زمان به آن را پاک کردن.

به عنوان افتضاح به این قهوه ساز مشکلات را رفع ساده است و همه شما نیاز دارید این است که آب مقطر و سرکه سفید. این آخر هفته شما در حال رفتن به مراقبت از لوازم خانگی کوچک است که طول می کشد مراقبت خوب از شما.

این آخر هفته: اجرای سرکه از طریق قهوه ساز خود را.

خود را برای تمیز کردن قهوه ساز ساخته شده است تا روغن و آب سپرده و هر چیز دیگری که شما نمی خواهید به ضربه لیوان اجرای یک چرخه از سرکه و آب را از طریق واحد خود را.

بررسی واحد کتابچه راهنمای کاربر (شما می توانید آن را به صورت آنلاین اگر شما یک کپی فیزیکی) برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه دستورالعمل های ویژه ای است ولی به طور کلی این فرایند را برای استفاده از سرکه برای تمیز کردن قهوه ساز همان است که برای اکثر ماشین آلات:

شما می توانید با گرفتن پروژه های آخر هفته حق در اینجا. به اشتراک گذاری پیشرفت خود را با ما و دیگران با ارسال به روز رسانی ها و عکس ها در Instagram و توییتر با هشتگ #atweekendproject.

به یاد داشته باشید: این است که در مورد بهبود نه کمال. هر هفته شما می توانید هر دو را انتخاب کنید به کار در انتساب ما به شما ارسال می شود و یا مقابله با یکی دیگر از پروژه شما شده است به معنی رسیدن به. آن را نیز به طور کامل و درست به جست و خیز یک آخر هفته اگر شما مشغول هستید و یا احساس تکلیف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>