مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می پرسد دیوان عالی کشور برای پایان دادن به Obamacare

وب سایت Healthcare.gov برای کسب و کار کوچکمنبع: Healthcare.govدر میان coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جست

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399

وب سایت Healthcare.gov برای کسب و کار کوچک

منبع: Healthcare.gov

در میان coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز پنج شنبه در خواست دیوان عالی کشور برای سرنگونی قانون مراقبت مقرون به صرفه.

دولت در آخرین دادگاه عالی تشکیل پرونده آمد همان روز دولت گزارش داد که نزدیک به نیم میلیون نفر که از بیمه خود را در میان اقتصادی shutdown به سرعت گسترش COVID-19 بدست پوشش از طریق HealthCare.gov.

دولت قانونی مختصر باعث می شود هیچ اشاره ای به ویروس.

برخی از 20 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن سلامت خود را تحت پوشش و حمایت مردم با موجود شرایط بهداشتی نیز می تواند در معرض خطر قرار داده اگر دادگاه موافقت با دولت در یک مورد است که نمی تواند شنیده ام قبل از سقوط.

در مورد قبل از اینکه دادگاه عالی تگزاس و دیگر محافظه کار به رهبری متحده استدلال می کنند که ACA اصل ارائه شده بر خلاف قانون اساسی پس از کنگره تصویب قوانین مالیاتی در سال 2017 که حذف قانون را منفور جریمه برای داشتن بیمه اما در جای خود باقی مانده آن نیاز است که تقریبا همه آمریکایی ها باید پوشش.

پس از عدم لغو "Obamacare" در سال 2017 زمانی که جمهوری خواهان به طور کامل کنترل کنگره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار است در این وزن از دولت او پشت چالش قانونی.

اگر بیمه سلامت شرط باطل است "پس از آن لزوما به شرح زیر است که بقیه ACA نیز باید سقوط" وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو نوشت: پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمایش در چه بخش هایی از ACA ممکن است نگهداری می شود و یا جایگزین اگر این قانون لغو منتقل شده در طول زمان. اما در استدلال حقوقی آن همواره خلاص شدن از "Obamacare به" مقررات منع کرده است که شرکت های بیمه از تبعیض علیه افراد در حساب از سابقه پزشکی خود را.

با اینحال تهمت بارها مطمئن باشید آمریکایی ها که مردم با شرایط موجود هنوز هم محافظت می شود. نه کاخ سفید و نه کنگره جمهوری خواهان مشخص شده اند چگونه است.

جدید علامت یو پی اس برای پوشش بهداشت و درمان از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. ارقام جزئی هستند زیرا آنها نمی شود علامت یو پی اس از ایالات متحده است که اجرای خود را بیمه بازار. عمده ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک نیست شمارش در آمار فدرال.

حدود 27 میلیون نفر ممکن است از دست داده اند و کار مبتنی بر پوشش با توجه به اخراج و معلوم نیست چه اگر هر چیزی -- آنها در حال تبدیل به یک شکست. افرادی که از دست دادن کارفرما مراقبت های بهداشتی واجد شرایط برای ثبت نام دوره برای یارانه, برنامه های اوباما-عصر قانون. بسیاری نیز ممکن است واجد شرایط برای پزشکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتقاد شده است برای انجام تا آنجا که ایالات مانند کالیفرنیا به انتشار این راحتی در دسترس پشتیبان گیری. در پاسخ مقامات دولت می گویند که آنها به روز شده اند HealthCare.gov سایت به آن را آسان تر برای مصرف کنندگان به پیدا کردن اطلاعات در ویژه ثبت نام دوره.

روز پنج شنبه در این گزارش از دولت نشان داد که در مورد 487,000 مردم با امضا HealthCare.gov پس از از دست دادن محل کار خود را تحت پوشش این سال است. که افزایش 46 درصد از مدت زمان مشابه سال گذشته است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن