چجوری تو خونه زبان انگلیسی رو یادبگریم ؟

در سال پیشین به واسطه تمامی گیری COVID-19 و منزل نشینی های اجباری، مجال قابل قبولی را برای یادگیری گویش انگلیس

توسط مدیر سایت در 26 خرداد 1402

در سال پیشین به واسطه تمامی گیری COVID-19 و منزل نشینی های اجباری، مجال قابل قبولی را برای یادگیری گویش انگلیسی در منزل پیدا کردم؛ اما در‌این مسیر با بحران هایی هم روبرو شدم که ممکن میباشد شما هم آنها را تجربیات نمائید. به همین ادله قصد دارم که درپی ی این مقاله راجع‌به تجارب خودم، معضل ها و راه‌حل آخری که برای یادگرفتن زبان انگلیسی به صورت خودآموز یافتم را با شما در بین بگذارم.
چرا می بایست گویش انگلیسی حافظه بگیریم؟

زبان انگلیسی یکی پرکاربرد ترین زبان های در بین المللی میباشد که حدودا تمامی عموم دنیا به صورت نسبی با آن آشنا می‌باشند. براین اساس در سفرهای فرنگی خویش نیازی به یادگیری گویش مبدا ندارید و می‌توانید با امداد گویش انگلیسی، نیاز های خویش را در طی مهاجرت برآورده نمایید. همینطور در صورتی‌که قصد توسعه و گسترش استخراج و کارتان در سطح بین الملل را داشته باشید، به طبع می بایست یک گویش دیگر که جامعه مناسبی از آن استعمال می نمایند را خاطر بگیرید و به آن احاطه پیدا فرمایید.

از مزیت های دیگر یادگیری زبان انگلیسی می شود به دسترسی به هزاران منبع آموزشی جامع و بدون پول اشاره نمود که در وبسایت های متفاوت و پلتفرم هایی مثل یوتیوب وجود دارا هستند. معمولا برای بیشتر این عصر ها، شبیه و جایگزین فارسی نیست، حتی‌د‌ر شکل جانور بودن، ناقص می باشند. زبان نیو براین اساس شما با استعمال از زمان های فرنگی می‌توانید از دید علم و داده ها، مدام یک یا این که تعدادی گام از سایرین جلوتر باشید. از طرفی بیشتر سرویس ها، وبسایت های جهانی و زبان مهم پلتفرم های دارای اعتبار زبان انگلیسی میباشد. پس برای به کارگیری از این منابع پهناور بایستی با زبان انگلیسی آشنا باشید. اکنون که به لطف وب و شبکه‌های‌اجتماعی برقراری رابطه با اشخاص فرنگی معمولی خیس شد‌ه‌است، با گویش انگلیسی می‌توانید دوستان جدیدی برای خویش پیدا فرمائید.
یادگیری زبان انگلیسی در خانه و به طور خودآموز

چه طور در منزل زبان انگلیسی بیاموزیم؟

قرنطینه های زمان بر مقطع نتایج از اپیدمی COVID-19، زمان بسیار ارزشمندی را در مشت اینجانب قرار دادند تا بالاخره اراده خودم را جزم کنم و به یادگیری زبان در منزل بپردازم؛ مخصوصا که به جهت موج های پشت سرهم کووید 19، موقعیت قابل قبولی برای حضور در کلاس های حضوری گویش انگلیسی فراهم خلا. زمانی این تصمیم خویش را با یکی‌از دوستانم مطرح کردم، به اینجانب توصیه کمپانی در کلاس های آنلاین زبان را اعطا کرد.

بعداز پژوهش های بسیار، در کلاس یکی‌از اساتید دارای شهرت فراگیری گویش نام نویسی کردم. البته این مدل از یادگرفتن به جهت خلا رابطه بدون واسطه و فعال با مدرس و فضای کلاس، چندان موءثر و مطلوب عدم وجود. همینطور به جهت تعداد بالای گویش آموزان، زمان کافی برای مطالعه به اشکالات و سوال ها همگی آماده خلا. خصوصیت منفی دیگری که برای این نوع کلاس ها وجود داشت، میتوان به انعطاف پذیری زیر مجال کلاس ها اشاره نمود، که برای اشخاص شاغل مطلوب وجود ندارد. اما ایرادات و مسائل دیگری هم دراین مورد وجود دارااست که منجر گردیده کلاس های آنلاین برای کلیه ی اشخاص مطلوب نباشد.
به کارگیری از منابع آموزشی آفلاین

کلاً کلاس های آنلاین برای یادگیری زبان در منزل برای اینجانب مطلوب نبودند و به همین خیال می بایست درپی طرز دیگری برای این خواسته بودم. شیوه آجل که اینجانب برای یادگیری زبان آزمون کردم، به کار گیری از منابع آفلاین آموزشی بود. با یک کاوش بی آلایش در وب توانستم عصر های بدون‌پول زیادی را بیابم. البته نباید فراموش کرد که در مراحل یادگیری گویش تعیین یک منبع آموزشی نامناسب می‌تواند خطاها فراوانی را ساخت‌و‌ساز نماید. طبق پژوهش ها چنانچه کسی تلفظ یک لغت را توشه اولیه نادرست خاطر بگیرد، دست کم 7 ماه الی یک‌سال وقت ما یحتاج داراست تا نحوه درست تلفظ آن لغت را بیاموزد! حال اکانت فرمائید یک پنجم داده ها منبع آموزشی شما نادرست باشد، حاصل این گزینش غلط حقیقتاً می‌تواند فاجعه توشه باشد. حتی ممکن میباشد که تمایل و گرایش خویش را به یادگیری زبان از دست بدهید. عصر های مبلغی دارای اعتبار نیز هزینه ی بالایی را دارا‌هستند که تنظیم آنان برای تمامی قابلیت پذیر وجود ندارد. به همین برهان این نحوه نیز، به جهت نبود منبع مطلوب و جامع در‌این حوزه برای اینجانب چندان موءثر و کاربردی خلا. همینطور در‌صورتی‌که شخصی تجارب چندانی را در مورد فراگیری و یادگیری گویش های متفاوت نداشته باشد، در مسیر یادگیری گویش در خانه رمز درگم شود.
کتاب های یادگرفتن گویش دارای اعتبار

در غایت بعداز آزمون کردن طرز های گوناگون تمایل به تهیه و تنظیم ی کتاب زبان انگلیسی در منزل گرفتم. مزیت مهم استعمال از این کتب این بود که سوای محدودیت وقتی میتوانستم به منبع آموزشی خویش دسترسی داشته باشم. همینطور وجود CD های آموزشی در کنار این کتب، دقیقا مثل کمپانی در یک کلاس آموزشی بود. با این تفاوت که دسترسی به جلسات متفاوت در طول دلخواه برایم امکانپذیر بود.

نکته مثبت دیگری که در ارتباط این نوع یادگیری گویش در منزل وجود دارااست و اینجانب راشیفته خویش نموده است، این میباشد که می اقتدار با دقت بیشتر و به طور هدفمند هر درس را تعدادی توشه رسیدگی کرد. به عنوان مثال برای اشخاصی که قصد مسافرت دارا هستند، داشتن سند آیلتس یک کدام از مهم ترین ملزومات میباشد. ابن اشخاص می‌توانند با خرید کتاب آیلتس و پژوهش آن‌ها، نمره قابل قبولی را درین امتحان اخذ کرده و شانس خویش را برای مسافرت ارتقاء دهند. همینطور عده ای که به گواهی تافل نیاز دارا هستند، می‌توانند کتاب های تافل را خریداری نمایند.
کتاب‌ها را از کجا تنظیم کردم؟

کتاب هایی که اینجانب تنظیم کرده بودم، وابسته به انتشارات زبانمهر بودند. اولی نکته ای که در زمینه ی این کتب لحاظ منرا به خویش جلب کرد، چگونگی چاپ بسیار عالی و مرغوبیت بالای آنان بود. با اعتنا به هزینه نسبتا پایینی که برای این کتب پرداخت کرده بودم، انتظار اینگونه چگونگی بالایی را نداشتم. مزیت دیگری که‌این کتب را به یک منبع آموزشی مطلوب برای اینجانب تبدیل کرد، وجود CDهای آموزشی کامل کننده در کنار هرمورد از آن‌ها بود. با وجود این CDها، کتاب های انتشارات گویش مهر به یک کدام از شایسته ترین راه و روش های یادگیری گویش انگلیسی به طور خودآموز تبدیل گردیده اند.

با به کار گیری از کتاب های فراگیری گویش انگلیسی در منزل برنده شدم که‌این زبان را تماما حافظه بگیرم. نکته دیگری که مورد نیاز میدونم بهش اشاره کنم هزینه مرتبط با کتاب های انتشار زبانمهر میباشد که به مراتب کمتر از کلاس های آموزشی یا این که کمپانی در زمان های متعدد است. امیدوارم که داده ها ارائه گردیده درین نوشته‌علمی بتواند شما‌را برای گزینش یک طرز مطلوب برای یادگرفتن زبان به شما یاری دهد.
صحبت آخری

گویش انگلیسی اکنون به یکی مهارت های ضروری تبدیل گردیده که تمامی بایستی به آن مسلط باشند. با اعتنا به اینکه درحال حاضر می اقتدار از درون منزل و به معمولی ترین صورت ممکن هر مهارتی را یادگرفت، توصیه می دهم که از وضعیت اتفاق افتاده استعمال نمایید و یک توشه برای مدام زبان انگلیسی را بیاموزید. برای این مراد شیوه های زیادی وجود داراست که به کارگیری از کتاب های خودآموز معمولی ترین و مقرون به صرفه ترین نحوه ممکن میباشد.