محاسبات ریاضی می گوید: شما باید توقف خرید زمان گل سرسبد گوشی های آندروید

ما همه احساس تاثیر رکود اقتصادی در جریان است با توجه به کوروناویروس. با میلیون ها نفر از آمریکایی ها تشکیل پر

توسط ELEMENTORSITE در 25 فروردین 1399

ما همه احساس تاثیر رکود اقتصادی در جریان است با توجه به کوروناویروس. با میلیون ها نفر از آمریکایی ها تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری در حال حاضر بیش از همیشه باید ما تمرکز بر روی بهترین معامله را به جای بهترین مدل. و در هیچ صنعت است که بیشتر آشکار از گوشی های هوشمند است.

با اقتصادی-اجتماعی تاثیر COVID-19 بسیاری از oem ها در حال حاضر را اعلام کرد 2020 انتشار به تعویق خواهد افتاد. بنابراین در حال حاضر اگر آمریکایی ها می خواهند به روز رسانی تلفن های خود را تنها و بهترین گزینه بر روی کاغذ است, Samsung Galaxy S20.

اما گزینه دیگری وجود دارد که اغلب نادیده گرفته شده: 2019 flagships. و در حالی که شما ممکن است آگاه از این مفهوم به طور کلی ما در واقع انجام محاسبات ریاضی است. و نتایج ما امید تغییر خواهد کرد که چگونه شما خرید گوشی برای همیشه لطفا برای.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

چه تفاوت کند از یک سال را ؟

یک شکایت شایع در مورد خرید دستگاه های قدیمی تر شده آندروید به روز رسانی. چرا خرید مدل سال گذشته است که به احتمال زیاد اجرا نسخه های قدیمی تر از اندروید برای بیشتر از آن عمر ؟ با تشکر از پروژه سه برابر (و طرح های دیگر) این است که دیگر مورد.

Oem ها مانند سامسونگ راه را در بهبود نرم افزار پشتیبانی می کند. سامسونگ وعده دو سیستم عامل به روز رسانی, که بدان معنی است که کهکشان S10 دریافت اندروید 10 و 11 پس از حمل و نقل با اندروید 9. مقایسه گلکسی S20 حمل با اندروید 10 و 11 و 12.

سامسونگ را فشار ماهانه وصله های امنیتی برای سه سال و سه ماهه وصله های امنیتی در سال چهارم آن است. برای بافت این ترجمه را به کهکشان S10 دریافت OTA آخرین آن در ماه دسامبر سال 2023 به دنبال آن S20 یک سال بعد.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

با توجه به Geekbench 5 گلکسی S20 (و آن Qualcomm Snapdragon 865) حدود 14 درصد سریع تر از کهکشان S10 در تک هسته ای, کارایی و 27 درصد در پردازنده های چند هسته ای. تعداد کسانی که صدا ممکن است اما در دنیای واقعی این سود شما واقعا متوجه.

اما داستان بسیار متفاوت برای OnePlus. این 7T با آن Snapdragon 855+ SoC است که تنها 4 درصد سریع تر در تک هسته ای و 1% سریع تر در پردازنده های چند هسته ای عملکرد. نتیجه یک محاسبه نمره که تنها 11 درصد بهتر از 7 Pro.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

یکی از بزرگترین عوامل برای قیمت بالا از سال 2020 flagships است 5G مودم که کوالکام نیاز به تمام oem ها به خرید زمانی که آنها خرید گل سرسبد آخرین چیپ ست. اما مانند روزهای اول 4G, برای بسیاری از مصرف کنندگان آن را به ارزش اتخاذ هنوز هم وجود دارد که تنها 40 شهرستانها که ارائه درست 5G سرعت.

بزرگترین نگاهی به دور است و چقدر شما در حال از دست دادن ندارد با گرفتن یک دستگاه. OnePlus 7 Pro و 7T چنین اجزای مشابه است که شما واقعا فقط باید نگاهی به قیمت به عنوان یک عامل تصمیم گیری است.

بنابراین ارزشش را دارد ؟ نوچ. با کهکشان S10 40 درصد ارزان تر از S20 در حال حاضر به طور متوسط 34 درصد افزایش در خالص تنظیمات اعداد نیست جبران تفاوت. و این فقط مشخصات نه در دنیای واقعی عملکرد است که باید حتی کوچکتر شکاف. همین را می توان گفت از OnePlus 7 Pro فعلی قیمت که 17 درصد کمتر از 7T است — 5% تنظیمات bump فقط خوب نیست ارزش برای دلار خود را.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Amboy Manalo/ابزار هک


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب