بانک مرکزی آمریکا کاهش ارزش سهام به عنوان شرکت مجموعه کنار دیگر 4 میلیارد دلار برای coronavirus مربوط به وام زیان

بانک مرکزی آمریکا در روز پنج شنبه ارسال شده درآمد سه ماهه دوم که تقویت شده توسط قوی تر از حد انتظار پیوند تجار

توسط ELEMENTORSITE در 26 تیر 1399

بانک مرکزی آمریکا در روز پنج شنبه ارسال شده درآمد سه ماهه دوم که تقویت شده توسط قوی تر از حد انتظار پیوند تجارت و سرمایه گذاری بانکی درآمد.

بانک گفت: آن را به تولید درآمد از $3.5 میلیارد یا 37 سنت, سهم, بیش از 27 سنت در سهم انتظار می رود توسط تحلیلگران مورد بررسی توسط Refinitiv. اما درآمد حاصل از $22.5 میلیارد به سختی لبه تحلیلگران برآورد 22 میلیارد دلار. سهام شارلوت کارولینای شمالی بر اساس بانک نیز با کاهش 3 ٪ در premarket تجارت.

بانک مرکزی آمریکا در بخش معاملات کمک کرده جبران کشیدن ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اگر چه شرکت های تجاری نتایج کمتر چشم ظاهر از رقبای جی پی مورگان چیس و گلدمن ساکس. وام دهنده افزایش منابع اعتباری برای زیان 4 میلیارد دلار و نرخ بهره پایین تر sapped درآمد حاصل از بهره 11 درصد.

پیوند تجارت درآمد صعود 50 درصد به 3.2 میلیارد دلار و سهام تجارت درآمد صعود 7 ٪ به $1.2 میلیارد دلار است. ترکیب بخش معاملات بیش از برآورد 500 میلیون دلار است. بانکداری سرمایه گذاری هزینه های رز 57 درصد به رکورد $2.2 میلیارد دلار در این سه ماهه بیش از $1.67 میلیارد دلار تخمین می زنند.

در ماه مه رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل برایان Moynihan گفت که او انتظار می رود تجارت درآمد به افزایش در "بالا تک رقمی" یک شکل که به رنگ پریده بعدی چگونه رقبا انجام می شود. در جی پی مورگان تجارت درآمد رسید 79% به رکورد 9.7 میلیارد و گلدمن تولید 93 درصد افزایش در تجارت و درآمد $7.2 میلیارد دلار است.

بانک مرکزی آمریکا در نظر گرفته شده است توسط تحلیلگران به حساس ترین بانک های بزرگ وقتی که می آید به تغییرات در نرخ بهره به طوری که آنها خواهد شد مشتاق به شنیدن چگونه وام دهنده است به مرور کم نرخ بهره محیط زیست است.

در روز سه شنبه, جی پی مورگان و سیتی گروپ ارسال شده سود که ضرب و شتم انتظارات تحلیلگران قوی تجاری و سرمایه گذاری بانکی, نتایج عوامل است که کمک گلدمن ساکس درجه یک بزرگترین درآمد ضرب و شتم در نزدیک به یک دهه در روز چهارشنبه. ولز فارگو نوشته شده آن را برای اولین بار از دست دادن پس از بحران مالی در وام ذخایر از دست دادن.

بانک مرکزی آمریکا ارزش سهام کاهش یافته است 30 ٪ در این سال در مقایسه با 34 درصد کاهش KBW شاخص بانک.

در اینجا چیزی است که وال استریت انتظار می رود:

درآمد: 27 سنت در یک سهم 64% کاهش از یک سال قبل از آن با توجه به Refinitiv.

درآمد: $22 میلیارد و 5.3% افت از سال قبل است.

خالص حاشیه سود: 2.04% با توجه به FactSet.

تجارت درآمد: درآمد ثابت $2.63 میلیارد; سهام $1.27 میلیارد دلار است.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب