Sachin خلبان حرکت برای اضافه کردن مرکز به مورد می تواند تاخیر حکم: 10 واقعیت

راجستان بحران: Sachin خلبان اردوگاه به چالش کشیده بود رد صلاحیت خود اعلامیه در دادگاه.دهلی نو: Sachin خلبان و

توسط ELEMENTORSITE در 3 مرداد 1399

راجستان بحران: Sachin خلبان اردوگاه به چالش کشیده بود رد صلاحیت خود اعلامیه در دادگاه.

دهلی نو: Sachin خلبان و دیگر شورشی کنگره رهبران ممکن است پیدا کردن که آیا امروز می توان آنها را رد صلاحیت توسط بلندگو به عنوان راجستان بالا دادگاه مدعی است حکم خود را در دادخواست خود را یک روز پس از دادگاه گفت: "صدای مخالفان" را نمی توان سرکوب در یک دموکراسی است. روز پنج شنبه دادگاه عالی حاضر به توقف دادگاه عالی از ارائه حکم است که به احتمال زیاد به تاثیر شورش-ضربه کنگره دولت در راجستان. اما در پیچ و تاب است که ممکن است تاخیر حکم تیم خلبان خواسته است دادگاه عالی را به مرکز یک حزب در این مورد. شورشیان می خواهند این مرکز به وزن در این که آیا ضد ارتداد قانون امر به خود گرفته است. وزیر Ashok Gehlot دیروز گفت که او اعتماد به نفس خود را از اکثریت و یک جلسه مجلس خواهد بود به نام "خیلی زود".

در اینجا شما 10 نقطه cheatsheet به این داستان:

  1. این راجستان بالا دادگاه تصمیم خواهد گرفت که در این طومار از 19 شورشی MLAs از جمله Sachin خلبان چالش برانگیز رد صلاحیت اعلامیه خدمت به آنها را با بلندگو CP Joshi هفته گذشته پس از آنها صرفنظر دو نشست نامیده می شود توسط وزیر. دادگاه ممکن است به مرکز یک حزب به مورد و به دنبال آن نمایش ها برای تصمیم گیری در اعتبار ضد ارتداد قانون در مورد شورشیان.

  2. دادگاه عالی خواسته بود سخنران به تسلیم هر گونه اقدام علیه شورشیان تا حکم آن. سخنران به چالش کشیده این درخواست در دیوان عالی کشور با این استدلال که هیچ دادگاه قضایی در این مورد بود و او قدرت را برای خدمت به اعلامیه.

  3. دیوان عالی کشور که شنیده مورد از طریق ویدئو کنفرانس گفت: مسائل مطرح شده در بلندگو دادخواست مورد نیاز "طولانی با شنیدن" آن را به عنوان درگیر یک "بزرگتر سوال" مربوط به دموکراسی و چگونه آن را زنده خواهد ماند. اما این دادگاه گفت: دادگاه عالی حکم را منوط به تصمیم نهایی خود را.

  4. ساعت پس از تیم خلبان به ثمر رساند در دیوان عالی کشور, Ashok Gehlot به خبرنگاران گفت که یک جلسه مجلس خواهد بود به نام به زودی و او تا به حال اکثریت. او همچنین ملاقات فرماندار Kalraj Mishra برای سومین بار پس از شورشی بحران آغاز شد.

  5. "ما را در مجمع جلسه به زودی. ما یک اکثریت. همه کنگره MLAs متحد هستند" رئیس وزیر به خبرنگاران گفت: بازتاب این کنگره استراتژی برای رفتن برای یک طبقه با آزمون و بدون هر گونه از دست دادن بیشتر اعضای شورشی اردوگاه.

  6. اگر شورشیان پیروزی خود را در مورد آنها می تواند رای در مجمع و یک تهدید جدی برای آقای Gehlot دولت. اگر آنها نمی, رد صلاحیت خود کمک خواهد کرد که وزیر با پایین آوردن اکثریت خوانده شده را علامت.

  7. کنگره اتحاد باریک و سرب بیش از مخالفان و تنها دو بیش از اکثریت-علامت 101 در 200 عضو راجستان مجمع. تیم خلبان 19 MLAs و BJP است 72. از جمله احزاب کوچکتر و مستقل اعضای اپوزیسیون تا 97 در حال حاضر.

  8. آقای Gehlot گفت که او انتظار می رود برخی از شورشیان به بازگشت. "بعضی از آنها به گروگان گرفته شده است. Bouncers استخدام شده اند برای محافظت از آنها. آنها در حال تماس با ما. ما امیدواریم آنها رای خواهد داد با ما. ما کامل اکثریت و با که اکثر ما رفتن به خانه است."

  9. آقاي خلبان به یقین او را تکذیب کرد رئیس سابق آقای Gehlot این ادعا که او در توطئه با بی جی پی برای پایین آوردن کنگره دولتی که او معاون وزیر تا زمانی که او اخراج شد هفته گذشته است. او و دیگر شورشیان استدلال کرده اند در دادگاه است که آنها قصد ندارند به ترک کنگره; آنها فقط می خواهند یک تغییر در رهبری است.

  10. این راجستان پلیس عملیات ویژه, گروه, دستور آقای Gehlot به بررسی آنچه که او خواستار "اسب-تجارت" از MLAs شده است در تلاش برای پیگیری کردن دو شورشی MLAs در آقای خلبان اردوگاه. کنگره مدعی این MLAs گرفتار شده بودند در صدا معاملات با اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat از BJP.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن