چرا بازار سهام است تا حتی با تاریخی زیان کار

پیاده پوشیدن ماسک صورت راه رفتن گذشته یک سوار کردن Isabel Marant فروشگاه در سوهو در میان شیوع کروناویروس در 3

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399

پیاده پوشیدن ماسک صورت راه رفتن گذشته یک سوار کردن Isabel Marant فروشگاه در سوهو در میان شیوع کروناویروس در 3 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

لیائو پان | چین سرویس خبری | گتی ایماژ

تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها فقط خود را از دست داده و در عین حال سهام در حال حرکت هستند بالاتر است. این به نظر می رسد متناقض با توجه به اقتصادی تلفات می گویند هیچ چیز از تلفات عاطفی در میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور بدون کار.

در حالی که برخی می گویند این است که بیشتر نشانه آن است که بازار سهام تبدیل شده است decoupled از واقعیت دیگران می گویند روشن وجود دارد دلیل سهام را تقویت و می تواند همچنان به حرکت می کند بالاتر است.

برای یک شغل داده و از خود عقب مانده است به دنبال. ارقام آوریل — دیدم که یک رکورد 20.5 میلیون آمریکایی از دست دادن شغل خود است که از ارتفاع از بحران است. از اقتصاد شروع به بازگشایی شده است. هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن, البته, اما بازار تنزیل چه اتفاقی خواهد افتاد شش ماه از زمانی که اکثر متحده خواهد شد بازگشت به کسب و کار.

استراتژیست همچنین اشاره می کنند که ضرر و زیان شده اند تا حدودی متمرکز در اوقات فراغت و بخش مهمان نوازی که منصه است تحت الشعاع قدرت در مناطق دیگر از بازار است. و با دولت و فدرال رزرو ارائه ثبت محرک اقدامات برخی استدلال می کنند که هنگامی که کسب و کار را دریافت و در حال اجرا بازیابی خواهد بود سویفت.

بدترین بیش از ؟

در حالی که این بحث در میان کارشناسان بهداشت و درمان در مورد چگونگی و زمانی که اقتصاد باید بازگشایی در حال انجام است برخی از ایالات آمریکا در حال حاضر شروع به کاهش پناهگاه در محل اقدامات است. تعدادی از کشورها از جمله فلوریدا شروع فاز یک reopenings در روز دوشنبه. کالیفرنیا شد آخرین وضعیت را به بلند کردن برخی از آن اقدامات پیشگیرانه با برخی کم خطر خرده فروشان مجاز به باز شروع جمعه.

"بازار می داند که این کار ضرر و زیان خود وارد با توجه به گسترده خاموش شدن ناگهانی" Bleakley گروه مشورتی رئیس سرمایه گذاری افسر پیتر Boockvar گفت CNBC. "بنابراین در حال حاضر که ما در حال آغاز بازگشایی روند بازار فرض بسیاری از این افراد خواهد شد امیدوارم استخدام طی ماه های آینده و چهارم."

علاوه بر 78 درصد از کسانی که از دست رفته کار خود را در ماه آوریل گفت: آنها furloughed معنی بیکاری در تئوری خواهد بود به طور موقت. گلدمن استراتژیست Jan Hatzius گفت: این مهمی را ارائه داده است که این نشان می دهد که بهبود خواهد swifter.

"اگر زیان کار متمرکز در این بخش [کردند] آن را افزایش دامنه برای سریع تر به بازار کار بازیابی زمانی که اقتصاد در نهایت پرتاب ریباند (چون کارکنان می تواند به یاد می آورد به شغل قبلی خود را که در چند گذشته رکود)," او نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان پیش از این گزارش.

جیب قدرت ؟

در ابتدا بازار فروش شد گسترده ای در طبیعت به عنوان عدم قطعیت در اطراف coronavirus ارسال عمده به طور متوسط غلت به بازار خرس در سریع ترین سرعت ثبت شده.

اما پس از تقسیم بین برندگان و بازندگان گسترده تر شد. جای تعجب نیست سهام بیشتر در معرض coronavirus تهدید — از جمله هتل ها و خطوط هوایی — همچنان به تجارت پایین تر است. اما نام های دیگر در حال نشان دادن قدرت است. در روز پنج شنبه نزدک رفت مثبت برای سال به عنوان نام مانند Netflix و آمازون رسید به اوج تمام وقت.

"شرکت های بزرگ کاهش یافته بسیار کمتر از شرکت های کوچکتر. این احتمال وجود دارد که به عنوان یک نتیجه از این بحران قوی و قوی تر خواهد شد و به این ترتیب بازار سهام است که منعکس کننده که در آن ارزش گذاری نسبی" پیتر Orszag مالی مشاوران مدیر عامل در Lazard و سابق OMB مدیر تحت اوباما گفت: در CNBC "Squawk Box."

"مصرف کننده در ایالات متحده ثابت کرده بود که موتور اقتصادی در طول دهه گذشته و سرمایه گذاران که در حال خرید به شدت به این بازار بر این باورند که تغییرات رفتاری بعید است که برای ایجاد یک جابجایی در تقاضا بیش از یک زن و شوهر از محله های قدیمی" اضافه شده شانون Saccocia ارشد مدیر سرمایه گذاری در بوستون ثروت خصوصی.

که گفت: Saccocia گفت: یک محتاط تر تن ضروری است است از آنجا که او معتقد است این یک "غلط" است که تقاضا برای خدمات مصرف کننده را به سرعت بازگشت هنگامی که دولت و درجات بلند.

مداوم محرک?

به عنوان coronavirus wreaked ویران در بازارهای دولتها و بانکهای مرکزی در سراسر جهان در پا در تلاش برای سرپا نگه داشتن قیمت ها.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده یک رکورد 2 تریلیون دلار فدرال بسته محرک شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند در حالی که فدرال رزرو اعلام کرد که این امر در تعامل نامحدود خرید دارایی ها.

"در حالی که سقوط در فعالیت های اقتصادی است که تاریخی بیش از حد است سیاست جهانی در پاسخ به کوسن تاثیر و حمایت از یک بازیابی به عنوان مهار اقدامات آرام" جی پی مورگان استراتژیست Marko Kolanovic گفت: در سال های اخیر توجه به مشتریان.

"ما تخمین می زنند تاثیر تغذیه در کاهش هر دو نرخ و اعتباری بیش از جبران موقت ضربه به درآمد شرکت ها که ارزش نهادن به بازار ایالات متحده از طریق تنزیل سود," او اضافه شده است.

صفر نرخ ؟

به عنوان بخشی از آن اقدامات محرک اقتصادی فدرال رزرو در ماه مارس کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر است. در بانک مرکزی در تازه ترین جلسه در پایان ماه آوریل را متعهد به حفظ نرخ بهره در پایین تاریخی تا زمانی که اقتصاد بهبود. این پشتیبانی از فعالیت های اقتصادی پس از آن باعث می شود پول قرض گرفتن ارزانتر است.

"نرخ بهره در حال رفتن به بسیار پایین -- به سختی مثبت -- برای یک دوره بسیار طولانی از زمان به طوری که ارائه برخی از حمایت از قیمت سهام" اشاره کرد Orszag.

به دنبال به جلو

در میان جاری قطعیت کیت مور سر موضوعی استراتژی برای بلکراک جهانی تخصیص تیم گفت: این مهم برای سرمایه گذاران به فراتر از سر و صدا و تعیین برندگان در طرف دیگر خواهد بود.

او معتقد است که بازار در حال حرکت است و بالاتر با توجه به سه دلیل: کاهش میزان عفونت تدریجی بازگشایی متحده' اقتصاد و بهبود روابط بین ایالات متحده و چین است.

"ما نیاز به ادامه به دولت و سیاست های حمایت در جهت بازار را به حرکت به جلو و برای ما نه فقط در واکنش به برخی کمی افزایشی بهتر newsflow اما به چیزی که اساسا بیشتر رانده شده," او گفت:.

در حالی که بسیاری ناشناخته باقی مانده و راه رو به جلو است که به دور از برخی مشهور سرمایه گذاران سریع به یاد داشته باشید که ایالات متحده منعکس قبل از.

"هیچ چیز نمی تواند اساسا توقف امریکا گفت:" وارن بافت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی در کنگلومرا اول مجازی سهامداران جلسه در روز شنبه. "آمریکا معجزه آمریکایی سحر و جادو همواره غالب و آن را دوباره انجام این کار."

- CNBC مایکل بلوم کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن