ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من یک اعتراف به. تا همین اواخر من استفاده می شود به استفاده مجدد من قابل استفاده مجدد بطری های آب… کمی بیش از حد اغلب. به طور خاص, من می خواهم به استفاده مجدد از آنها را برای چند روز در یک ردیف بدون شستن آنها را در میان. من می دانم که من می دانم. در دفاع من, من فکر کردم آن را نمی تواند صدمه دیده—من تنها با استفاده از آنها را برای آب ، چگونه می تواند آن را دریافت ناخالص کثیف یا اگر آن را فقط آب داخل بطری ؟

و… بسیار ناخالص و کثیف ظاهرا. لیزا Cuchara استاد در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه گفت: شبکه غذایی, این عادت در نهایت می تواند منجر به باکتری ها از جمله باکتری E. coli در حال رشد در بطری از چیزهایی مانند “backwash و عرق است.” بنابراین نه فقط آب داخل بطری ، خوشبختانه هر چند من کشف یک محصول که به تازگی متوقف شده من ناخالص بطری آب عادت—و واقعا به راحتی بیش از حد.

بعد از دیدن اما طلایی, وبلاگ نویس, پشت, Emma’sThing.com توصیه BottleBright بطری تمیز کردن قرص در Instagram, من یک بسته از fizzing قرص و سعی کردم آنها را در خانه. خواننده من هرگز به بازگشت به روش های قدیمی من. قبل از این قرص من مسلما نمی لباسشویی من بطری آب به اندازه کافی به علت بیایید صداقت محض تنبلی است. اما عامل دیگری بود که ایده قرار دادن یک ناخالص اسفنج آشپزخانه و/یا دسته علف و غیره از ناخالص مزه ظرف شویی مایع به آب بطری به نظر می رسید… مانند یک ایده بد است. نه به ذکر است داخل آنها را غیر ممکن بود به طور کامل و بدون رسیدن به یک بطری برس به هر حال. این BottleBright قرص از بین بردن تمام این مشکلات است.

بنابراین چگونه کار می کنند ؟ آن را تقریبا به عنوان ساده به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. من پر از بطری آب (این کار بر روی فولاد ضد زنگ, پلاستیک, TPU, شیشه, ظروف, سیلیکون و فلز بطری بنابراین شما باید خوب باشد برای رفتن مهم نیست که چه شما با استفاده از) با آب گرم کاهش یافته و یک تبلت در, اجازه دهید آن چیزی که خود را برای 15-30 دقیقه و سپس شستشو بطری کردن. پس از آن بطری باکتری ها-رایگان و خوب به آن بروید. تنبلی شما ملاقات خود را مطابقت.

با توجه به نام تجاری آمازون, صفحه, قرص ساخته شده از ترکیبی از هیدروژن پراکسید سیتریک اسید و نمک خمیر چوب و مواد معدنی است. زمانی که محصول شکسته شدن در آب گرم جوشان حباب آن را به تولید “قدرت از طریق کسانی که لکه های سمج و بوی” که خود را بطری ممکن است یا نه ممکن (احتمالا می کند, اگر, اجازه دهید صادقانه).

بهترین بخش ؟ این محصول تنها 8 دلار برای 12 قرص. این به این معنی است که شما می تواند صرف کمتر از 20 دلار در ماه و به اندازه کافی قرص برای تقریبا هر روز از ماه. در صورتی که به نظر می رسد در سمت گران است برای به طور منظم استفاده می شود برای تمیز کردن محصول نمرات از بررسی مثبت فقط ممکن است ذهن خود را تغییر دهید. یک دلیل وجود دارد که چرا مردم مانند طلایی خواندن این محصولات ستایش در رسانه های اجتماعی.

یکی از BottleBright را هزاران نفر از بررسی پنج ستاره در آمازون خوانده شده “آیا من می توانم به بطری روشن 10 ستاره ؟ این یک معجزه است محصول است.” دیگری می گوید: “من به طور جدی نمی توانم باور کنم که چگونه به خوبی این تبلت کار می کنند. من تا به حال بیشتر نفرت انگیز HydroFlask فنجان قهوه — من سعی کردم همه چیز. بطری قلم مو انواع مختلفی از صابون و سرکه و همه چیز و هنوز هم وجود دارد یک به ظاهر غیر قابل نفوذ از لایه سیاه و لجن داخل. این فروش به من به طوری که من خریدم یکی دیگر از HydroFlask به جای آن. در حال حاضر در نهایت هر دو آنها هم سیاه, داخل, بنابراین من سعی کردم این کمی سحر و جادو قرص. من اجازه دهید یک قرص نشستن در هر یک از لیوان برای یک ساعت یا دو و لجن شستشو به طور کامل حتی بدون شستشو. آنها نگاه با نام تجاری جدید. چه جادویی محصول. هیچ بوی عجیب و غریب و یا طعم و پس از آن هر دو.”

نیازی به گفتن: این مسائل کار می کند. نه تنها من متوجه تفاوت در نحوه تمیز کردن بطری آب و لیوان قهوه درست دور (سطح من بطری آب پلاستیکی بود دیگر کمی ابری به عنوان مثال) اما دانستن این چیزی است که من استفاده از هر روز تمیز بود به جای فقط به امید بهترین ها به من احساس بسیار بهتر است در مورد استفاده از آن. من با خوشحالی خداحافظی به نگرانی های من (و میکروب).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو