داو آتی افزایش 150 امتیاز به عنوان سرمایه گذاران لرزش ادامه سنبله در coronavirus موارد

یک عابر پیاده عبور می کند در مقابل بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک آمریکا در روز چهارشنبه 3 ژوئن 2020.مای

توسط ELEMENTORSITE در 23 تیر 1399

یک عابر پیاده عبور می کند در مقابل بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک آمریکا در روز چهارشنبه 3 ژوئن 2020.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

آتی سهام در افزایش یک شبه معاملات روز یکشنبه به عنوان سرمایه گذاران نگاه گذشته یک رکورد سنبله در coronavirus موارد در فلوریدا.

آتی در شاخص Dow Jones Industrial Average حدود 160 امتیاز با اشاره به 180 نقطه افزایش در روز دوشنبه باز است. S&P 500 آتی و نزدک 100 آتی افزایش یافت 0.5% هر.

فلوریدا گزارش 15,299 جدید کروناویروس موارد در یکشنبه, بالاترین روز تنها در کل برای هر دولت ایالات متحده پس از همه گیر آغاز شد. در همین حال ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 60 ، 000 مورد جدید روزانه برای سه روز در یک ردیف در حال حاضر آوردن ملی در مجموع به بیش از 3 میلیون نفر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

"COVID باقی می ماند یک مشکل بزرگ w/موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر تمام نوردی" دانش حیاتی بنیانگذار آدم Crisafulli گفت: در یک توجه داشته باشید در روز یکشنبه. "بازار همچنان به جذب تمام این اطلاعات نسبتا خوبی برخوردار است و این به نظر می رسد عملکرد واکسن امید کاهش نرخ مرگ و میر در مقابل Mar/آوریل اجتناب از عمده فروشی مستندات و عدم تجدید حیات در شرق (esp. نیویورک)."

شاخص Dow و S&P 500 در حال آمدن دو هفتۀ متوالی در حالی که انعطاف پذیری در فناوری سهام تحت فشار قرار دادند نزدک به یک رکورد جدید پس از سه مستقیم مثبت هفته. در ماه ژوئیه شاخص Dow و S&P 500 افزایش یافته است 1.0 درصد و 2.7 درصد بود. فناوری های سنگین نزدک عملکرد بهتری نسبت به بالا رفتن 10.7% این ماه به عنوان آمازون, اپل, Netflix, الفبای تمام اصلاح شده جدید اوج.

"کلی رالی است که هنوز هم بسیار باریک...و چند تا از بالا پرواز مگا-کلاه سهام در حال تبدیل شدن سقف خرید (و بیشتر به بیش از ارزش)" متی Maley رئیس استراتژیست بازار در Tabak میلر گفت: در یک یادداشت در روز یکشنبه. "ما باید به صبر کردن برای دیدن اگر سطح مقاومت کلیدی در S&P است که در واقع شکسته صعودی قبل از ما می تواند تایید کند که یکی دیگر از تجمع پا در گسترده بازار سهام آغاز شده است."

درآمد فصل تنظیم شده است به پا زدن کردن این هفته با بانک های بزرگ و دیگران گزارش سه ماهه خود را يافته. جی پی مورگان سیتی گروپ و ولز فارگو در حال برنامه ریزی به گزارش روز سه شنبه. پپسی را گزارش درآمد در روز دوشنبه قبل از اینکه بازار باز است.

سود شرکت انتظار می رود به سقوط 44 درصد در سه ماهه دوم خواهد بود که بزرگترین کاهش در درآمد سه ماهه از سه ماهه چهارم سال 2008 با توجه به Refinitiv داده است. این بازار می تواند شانه تیز سود کاهش تا زمانی که شرکت های سیگنال بهبود در افق.

پس از S&P 500 با بهترین سه ماهه در بیش از 20 سال فعالیت گسترده و بازار باز گشت تجمع آهسته در میان ترس از بدتر شدن بیماری همه گیر. هنوز سهام معیار است که در حال حاضر فقط 1.4% در سال به, تاریخ, نشستن حدود 6 ٪ خاموش در آن مه ضبط.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب